mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:43:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: OMEJENA SERIJA MAJIC - AKCIJA
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: OMEJENA SERIJA MAJIC - AKCIJA  (Prebrano 16147 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #75 : petek, 18.08.2006 : 21:34:04 »

Sem dopoldan vprašala gasilsko brigado, kam tako hitijo.So rekli, da Xeni
mobitel gori! Grin  Grin  Grin
Vsem skupaj prav lep pozdrav, Jana
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #76 : sobota, 19.08.2006 : 05:55:42 »

Super ste opravile, ala vam vera!
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #77 : sobota, 19.08.2006 : 07:47:07 »

Xena, da ti jih ne bo zmanjkalo Smiley Smiley Smiley Smiley Wink Cheesy Grin Shocked Roll Eyes Kiss Kiss Kiss Wink Wink Cheesy Cheesy Grin
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #78 : nedelja, 20.08.2006 : 09:01:40 »

Xenca,
zdaj sem tudi jaz čisto noter padla...
glede na to da upam še na kakšno serijo majic bi bilo mogoče pametno naredit malo anketo o tem, katero od slik bi kdo imel na majici... okusi so tako različni, da bi jaz najbrž pobrala povsem druge majice kot nekdo od vas... vsaj okvirno bi vedeli kaj je komu všeč... jaz pa bi tako ali tako imela vsako od njih  Roll Eyes

hmpf ostržka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #79 : nedelja, 20.08.2006 : 10:36:13 »

Haudi!

Tole "majčkanje" se bo - glede na izvrsten odziv - po vsej verjetnosti nadaljevalo, v kaki izpopolnjeni in sploh U IBR hudi pojavni obliki, he he! Grin Moramo pa najprej tole rundo spraviti pod streho - razposlati in dostaviti majčke, pobrati in prešteti donacije, mama Repka si mora nabaviti en proti-ognju-in-vročini-varen gsm Wink, potem pa veselo naprej!

Hvala vsem, ki ste tako ali drugače podprli tale podvig! Upam, da vam je jasno, da se boste morali vsi majčkarji enkrat skup dobiti, da vas pofotkam!! Grin

foto manijak mama Repka Cool
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #80 : nedelja, 20.08.2006 : 11:37:47 »

Če bo še kakšna akcija z majčkam, jaz že takoj prosim za eno v ženski izvedbi ( lahko nabavim tudi nekaj majic ), da bova lahko z mojim hodila skupaj na sprehod vsak s Kastrotom na majci.

Hehe kaj bo to fora.  Cheesy
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #81 : nedelja, 20.08.2006 : 12:34:33 »

Mislim, da mora biti slik čim več, ravno zato, ker so okusi različni. Pa tudi slike od bivših zavetiščarjev se splača dat na majčke, ker potem posvojiteljem na dušo pihaš. Grin Mogoče bi bilo pa dobro, da se javijo vsi, ki bi tako majčko imeli in sami izberejo sliko, tako bo zagotovo vsak dobil tisto kar hoče.
Lp
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #82 : ponedeljek, 21.08.2006 : 14:22:32 »

Moja predloga:

1. slika ( že ) posvojenčka + napis "Srečno posvojen!" + "Zavetišče Horjul"
2. prednja stran napis "Bi me posvojili?" + ( z manjšimi črkami "Podrobnosti na hrbtni strani"
    hrbtna stran slika še ne posvojenčka + "Zavetišče Horjul + tel.št, www......
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #83 : ponedeljek, 21.08.2006 : 16:27:50 »

Moja predloga:

1. slika ( že ) posvojenčka + napis "Srečno posvojen!" + "Zavetišče Horjul"
2. prednja stran napis "Bi me posvojili?" + ( z manjšimi črkami "Podrobnosti na hrbtni strani"
 hrbtna stran slika še ne posvojenčka + "Zavetišče Horjul + tel.št, www......

Ali pa: želim si te!
Na drugi strani pa: Vedno tvoja Kala. Grin Grin Cheesy

1.stran: Si me želiš?
2. stran: Lahko me dobiš!  Grin Grin Cheesy

1. stran: Si želiš nekaj posebnega, enkratnega, nepozabnega...
2. stran: To sem jaz - COKLFLEK! Tongue Cheesy Cheesy

Neee, nič nisem pila... Tongue
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #84 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:40:42 »

Joj, vidm, da se ne splača hodit na dopust, ker pol vse ta bolš zamudiš. Upam, da naslednje runde enkratnih majčk ne zamudim. Imela bi pa tisto heelp mucico.

Arončka, dobre ideje Grin Meni kaj takega sploh ne pride na pamet. Jaz bi verjetno mogla kaj spit Roll Eyes da bi se mi kaj pametnega posvetilo.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #85 : torek, 22.08.2006 : 14:19:21 »

hehe ta je najjaca

Citat
1. stran: Si želiš nekaj posebnega, enkratnega, nepozabnega...
2. stran: To sem jaz - COKLFLEK!   

Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #86 : torek, 22.08.2006 : 19:39:37 »

A ne? Wink Sem pozabla napisat, da bi bila na drugi strani obvezno slika horjulčka, kot je predlagala žana.
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #87 : četrtek, 24.08.2006 : 17:52:21 »

Xena, sosed mi je pred petimi minutami prinesel MAJČKO!!!! Ki so jo po pomoti vrgli v njegov nabiralnik. Sorry, za nevšečnosti, zato pa obljubljamo da jo bomo povsod nosili  Smiley

Lp, Slavi & Kastro
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #88 : četrtek, 24.08.2006 : 20:17:06 »

Xena, sosed mi je pred petimi minutami prinesel MAJČKO!!!! Ki so jo po pomoti vrgli v njegov nabiralnik. Sorry, za nevšečnosti, zato pa obljubljamo da jo bomo povsod nosili Smiley

Lp, Slavi & Kastro

Huh, odlično, sem se kar malo zasekirala, saj bi me kap, da tako super akcijo pokvari kaka poštna "napaka"! No, d best. Smiley

lp, Katarina
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #89 : četrtek, 24.08.2006 : 20:26:16 »

poštenemu sosedu, ki je širokosrčno prinesel nekaj, kar mu ne pripada, v znak hvaležnosti, da se je odrekel tako mikavnemu artiklu, podarjamo brčico in lumpo. prevzame ju lahko v horjulu, po predhodnem dogovoru, vse dni v tednu...


 Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: OMEJENA SERIJA MAJIC - AKCIJA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines