mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:33:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 304959 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #105 : petek, 01.09.2006 : 08:30:44 »

Ponoci sem posiljala okrog naslove "uspesnih kupcev" in upam, da je slo vse tja, kamor mora.
Ce sem kje kaj zamutila, boste ze javili Grin

Je pa tole posiljanje naslovov kar precej stresno in ravno gruntam, kako zadevo poenostavit, da bi mene obslo Undecided.

Vsem, ki ste dali predmete in vsem, ki ste nakazali, se v mojem in Smetkinem imenu zahvaljujem. Se je tale nacin donacij kar lusno prijel in upam, da bo traaaaaajal Cheesy Smiley.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #106 : petek, 01.09.2006 : 08:41:07 »

 Lips Sealed Lips Sealed Jaz pa gruntam, kako se rešit poštnih stroškov, pa ne mislim samo tistih, ki so vezane na nakaznice ampak tudi tistih, ki so vezane na pošiljanje pošiljk. Ja, pri manjših že gre, daš v kuverto, pa eno znamko prpopaš, kaj pa pri vseh tistih gorilnikih, čajnikih, maserjih, možeh? Saj te pridejo stroški poštnine več, kot si doniral. In takrat doniraš pošti, ne pa Horjulu.

A ima kdo kakšno idejo?

Jana, administracija ti laufa u nulo, še tako naprej. Le bioritem se ti bo malo spreobrnil, pa kovter za pokrit te bo očitno vsak večer dalj časa čakal Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #107 : petek, 01.09.2006 : 08:53:31 »

Ja, kdor pogrunta sistem, da se obide posto in njihove stroske, zasluzi kaksno nobelovko Wink
No, jaz recimo bi rekla, da je to idealna prilika, da se osebno spoznate med seboj. Enkrat gre "kupec" na obisk "prodajalcu", drugic pa obratno. Pocasi bomo postali ena velika familja Smiley
Dog_lover in skogkatt imata zdaj res idealno priliko, da se srecata in izkoristita prijetno s koristnim Grin

drobtinica, hehe, kovter mi kar Mirc, Bali, Luna, Lara, Zmaj in Mars grejejo Tongue Cheesy Ce ne gre drugac, se izmenjajo, da je ja toplo vseh 24 ur Grin. Moj bioritem je pa itak ze nastiman na pozne nocne delovne ure in ni to nic posebnega. Hudic je le, ce me kaj caka prezgodaj zjutraj, ko potem ni ornk casa za dobro dozo kafeta Cool.

Bolj je problem gora dodatne komunikacije, ko moram pogruntat, kam kdo spada, komu je treba kaj poslat... No, zdaj ne bo vec toliko tezav, ko je samo 5 izdelkov dnevno v spilu. Uh, vceraj je bilo pa kar pestro Grin
Logiran

bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #108 : petek, 01.09.2006 : 09:06:15 »

Nekaj predmetov bi si lahko izmenjali na pikniku, ali ne?  Huh
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #109 : petek, 01.09.2006 : 10:27:18 »

Upam, da se imate skrajno fajn  Smiley. Se pridružim, ko Telekomovci razrijejo pol hriba in zamenjajo kable. Še letos, menda  Tongue.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #110 : petek, 01.09.2006 : 12:40:04 »

Kaj pa če bi na pikniku izvedli eno licitacijo s čisto pravim kladivcem in v živo? Tisti "bograč" moderator iz prejšnjega piknika bi sigurno dobro zvozil tudi to nalogo  Grin

he he ostržka
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #111 : petek, 01.09.2006 : 12:44:04 »

jaaaa super ideja  Cheesy
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #112 : petek, 01.09.2006 : 13:25:41 »

ehm, ostrzka... licitacija je ze predvidena za piknik...  Wink samo ne vem, ce bo s kladivcem...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #113 : petek, 01.09.2006 : 13:29:33 »

Že zbiram dinarčke. Pa še kar  Cry Cry Cry za predpražnikom
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #114 : petek, 01.09.2006 : 13:43:47 »

ehm, ostrzka... licitacija je ze predvidena za piknik... Wink samo ne vem, ce bo s kladivcem...

ups,
spet nekaj ne dojemam... se vidim, da bo čas da grem na dopust Smiley
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #115 : petek, 01.09.2006 : 13:46:29 »

Ljubljanski donatorji in ljubljanski kupci (seveda lahko tudi drugi, ce zelijo) se lahko zmenimo, da se izdelke prinese k nam v trgovino (Gali&Nika), gor se napise ime kupca, ta pa pride k nam po izdelek. Simpl ko pasulj. Posta v tem primeru dobi cisto 0.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #116 : petek, 01.09.2006 : 13:48:15 »

Superca ste! Krasna ideja!
Ni kaj več za rečt na to, enostavno špica!  Kiss
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #117 : petek, 01.09.2006 : 13:48:55 »

Hehe, ostrzka, 17.9. je ravno pravsnji datum za zacetek dopusta Wink

licitacija
Z nami bo Zavetišče Horjul in ponovno boste lahko sodelovali na srečelovu, kjer je vsaka srečka dobitna, izvedeli boste lahko vse o delovanju zavetišča in njihovih trenutnih varovancih, pa seveda mnogo koristnih informacij o pomenu sterilizacije in kastracije živali, možnostih prijave mučenj v vaši okolici, pomenu pravilne oskrbe živali...

Posvojenci in njihovi lastniki bodo imeli tudi interno srečanje, da se pogovorijo, kako jim gre, da si izmenjajo izkušnje, ter da pokažejo, kako tudi oni spadajo med povsem normalne štirinožne ljubljence in morda tako spodbudijo katerega od udeležencev k posvojitvi zavetiškega varovanca.

Organizirali bomo licitacijo, za katero bomo med predmeti (oglejte si rubriko Licitacije - pomoč Zavetišču Horjul), ki bodo trenutno na voljo, izbrali tri in jih licitirali na prireditvi. Ves izkupiček bo takoj predan lastnici Zavetišča Horjul. Predmeti bodo pred prireditvijo podrobneje predstavljeni tudi tukaj.

Ej, drobtinica, sem dobila avto Cheesy Grin
Hvala, sem se razveselila, da lahko zdaj se oba macka nalozim not, ker je v tistem, ki stoji pred bajto, mal premal placa Grin
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #118 : petek, 01.09.2006 : 13:56:08 »

Hja, nekako se ne dojemamo vseh razseznosti tele licitacijske akcije Cheesy

Kaj mi pride na misel med pozitivnimi ucinki:
- pomagamo Horjulu,
- znebimo se odvecnih predmetov, ki jih je vsak dom poln,
- pridemo do krasnih predmetov, ki smo si jih ze od nekdaj zeleli Wink,
- navezujemo on-line stike,
- tudi v real lajfu se spoznavamo in druzimo med seboj,
- zabavamo se,
- ...

Ne najdem pa nobenega negativnega ucinka Wink Grin
Ima morda kaksen partner tistih, ki se tukaj druzimo, kaj pripomniti? Angry Kar naj poskusi!
Logiran

Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #119 : petek, 01.09.2006 : 14:08:51 »

Edini potencialno negativen je vpliv na zivce, ko mrzlicno klikamo na akcijsko temo in pricakujemo nove izdelke, potem pa se tresemo, ce bo izbrani izdelek nas ali nam ne bo uspelo in ga bo pred nosom speljal kdo drug Grin. Ce bo prehudo, lahko samo za drazitelje uvedemo on-line psihiatra Grin Grin Grin.
No, pa se ta potencialno negativen je v resnici zeloooo pozitiven Smiley.
Z mrzlicnim pricakovanjem je uzitek vecji Cheesy.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines