mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:48:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 305658 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #285 : ponedeljek, 18.09.2006 : 09:10:23 »

Zadeva s tehtnico pravkar urejena. Lp Toga
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #286 : ponedeljek, 18.09.2006 : 09:15:00 »

Kaj, recimo, pa pri tem ni prav?

mislm da se 5rca boji da ji bo kdo speljal knjigo, za katero se je učer trudila bit tako dolgo pokonc, da je bla zadnja, ki je licitirala Smiley
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #287 : ponedeljek, 18.09.2006 : 09:17:58 »

mislm da se 5rca boji da ji bo kdo speljal knjigo, za katero se je učer trudila bit tako dolgo pokonc, da je bla zadnja, ki je licitirala Smiley


Jp... Sem bila dve ure dalj pokonc, kot ponavad in sem danes že cel dan čisto crknjena v sluzbi... Sad
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #288 : ponedeljek, 18.09.2006 : 11:29:55 »

Upam, da bo knjiga tvoja.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #289 : ponedeljek, 18.09.2006 : 15:31:17 »

jaz jano naravnost občudujem pri temle licitiranju, sploh zato, ker vem, koliko dela je z ''malenkostmi'', ki zahtevajo ogromno koncentracije, ves čas je treba imeti nekaj v mislih, klikat naenkrat po 4 odprtih oknih da eno zadevo urediš in tako dalje za sto zadev... in tako vsak dan, ves teden, skozi čas... ne, kdor ni probal prostovoljnega dela ''na dolge proge'' verjetno ne zna zares cenit teh zadev. ko pride sto osebnih zadev vsme, tebe pa neusmiljeno čaka nekaj za opravit, ker je pač tako naštimano, da namesto tebe tega drugi ne morejo prevzet. ker npr. nimajo dostopa do tvojega mejla, ne znajo zadev uredit, bi porabil več časa za jim razlagat kot če sam narediš itd.

če ne bi bilo jane, te licitacije ne bi zaživele, saj dobra ideja brez ustrezne izvedbe bolj malo pomaga. jaz samo čakam, kdaj ji bo zmanjkalo energije za vse to...  Wink pa kot kaže se jana ne da tako zlahka!  Grin

ker sem bila včeraj na pikniku, ki je bil ponovno janina zasluga, lahko ponovno rečem le: ''kapo dol''.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #290 : ponedeljek, 18.09.2006 : 15:36:58 »

Citat
A se javi kdo da mi jo sestavi do konca

Bina, jaz se javim! lp
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #291 : ponedeljek, 18.09.2006 : 15:39:33 »

Saj mene nič ne moti... Samo sem šla včeraj tako zadovoljna spat, da sem končno nekaj dobila na licitaciji, potem pa zjutraj šok.  Grin  Če bo pač kdo višal, bo šlo več denarja za Horjul.  Grin Cheesy Bom danes čez dan malo spala, da bom spet do polnoči gor.  Grin Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #292 : ponedeljek, 18.09.2006 : 18:09:22 »

Se podpišem pod post sarebenji!! Smiley Dokler nečesa sam ne opravljaš, pač ne moreš vedeti, kako je to. Zato včasih malo razumevanja in potrpljenja ne bi bilo odveč.

lp, Katarina
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #293 : ponedeljek, 18.09.2006 : 18:29:43 »

5rca, danes bom držala pesti s teboj  Wink . Če se slučajno najde kakšen nespečnež, bova skupaj poskrbeli, da bo knjiga tvoja  Roll Eyes . Prav gotovo.
Sicer pa itak, Jani kapo dol, jaz sem že itak enkrat napisala, da bi bilo treba tele licitacije raztegniti na malo daljši presledek, (odmor med njimi), da ne bo Jano izvrgel bioritem, pa njen ..... pa ne vem kaj še.

Sicer pa se popolnoma ne strinjam s Xeno  Tongue , predlagala sem, da Jano in Smetko z računovodstvom razbremeni karantenka Paprika  Wink , pa nič, čes ona naj rešuje ene križanke. Bejbe, torej ste si same krive, če kaj šteka  Grin  Grin  Grin
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #294 : ponedeljek, 18.09.2006 : 18:53:19 »

Ma, saj ni panike. Samo nekaj hočem izlicitirati. Če ne bo knjiga, bo pa kaj drugega.  Grin Grin 

Drugače pa tudi jaz mislim, da tole delo vsekakor ni preprosto in se strinjam, da ljudje znajo samo kritizirati. Vsekakor moj post ni bil mišljen kot nekaj negativnega (mogoče sem pozabila zraven kakšnega smajlija nalimati). Tako, da Jana, če si vzela moj post kot kritiko, se seveda opravičujem, ker ni bil niti slučajno mišljen kot tak.

Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #295 : torek, 19.09.2006 : 07:42:27 »

jana, še malo kljukice updejti Wink da lahko pošljemo pošiljke naokoli in jih seveda tudi prejmemo Cheesy Cool
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #296 : torek, 19.09.2006 : 07:56:05 »

jana, še malo kljukice updejti Wink da lahko pošljemo pošiljke naokoli in jih seveda tudi prejmemo Cheesy Cool

Ravno to pocnem in je cela stala, ker je ena gora mailov, pa gora zasebnih sporocil, pa v temah je nekaj, pa nekaj sms-ov, eni ste mi "povedali" na pikniku, eni pa ste me klicali na mobi... Zdaj pa bi rabila kaksnega lovskega psa, da mi najde, kam kaj spada, kdo komu, kdo je ze...

Samo tele updejtam za nazaj, potem bomo spremenili sistem, ker je tole precej ubijalsko Smiley in se ze naprej opravicujem, ce bo slo kaj na napacen naslov.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #297 : torek, 19.09.2006 : 08:03:39 »

Jana
Kar lepo počasi pa ziher. Sej ne bomo nikamor ušli.Tudi jaz še nimam kljukice, pa kaj.?? Bo že še, ko pride na vrsto. Važno je, da je že plačano.
Sicer je pa s to rečjo ogromno dela, to vem in se tudi pridružujem ostalim. VSA ČAST ZA TAKO DELO
IN VSE ČESTITKE.
lp Mojca
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #298 : torek, 19.09.2006 : 08:07:57 »

jana, kaj pa če bi najdla nekoga, ki bi to pomagal to vse urediti? in pol tud za naprej? meni se sistem ne zdi slab... vrjamem pa da zna bit zmešnjava Cheesy
itaq, da bomo počakali Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #299 : torek, 19.09.2006 : 09:19:05 »

Pravila so spremenjena. Vse najdete na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8327.0.html.

Gre predvsem za to, da se izognemo gori komunikacije. Za to so zdaj same licitacijske teme. Vse pisite tja: ko ste nakazali denar, kje naj vas kontaktirajo za naslov za posiljanje predmeta (objavite email, razen ce ne zelite javne objave, ga posredujte meni, da ga posljem naprej), da ste dobili predmet...

Vse v zvezi s predmeti (slika, opis, licitacijska cena...) ostaja isto in mi posiljajte na moj email naslov, spremenila se je komunikacija v zvezi s placili - nic vec ne vpletajte mene, temvec se poskusite zmeniti kar v sami temi, kjer ste zlicitirali predmet. Prav tako za posiljanje. Ne objavljajte v temah celih naslovov, temvec samo email in se potem zmenite vse po emailih ali zasebnih sporocilih (ce imate katerega od ustreznih paketov).

Jaz bom enkrat dnevno pregledala teme v arhivu in dodala kljukice tam, kjer bo navedeno, da je bilo placilo posredovano Horjulu. Smetki vzame preverjanje en kup casa, nekateri placujete na druge nacine... in nemogoce je slediti kdo je, kdo ni..., zato bomo od zdaj naprej stavili izkljucno na zaupanje - tako za tiste, ki morajo poslati denar, kot za tiste, ki morajo poslati doniran predmet.

Danes so bili pregledani maili, sms-i, moj predal zasebnih sporocil in teme v arhivu. Kar mi je bilo jasno, za kaj gre, je oznaceno s kljukicami in naslovi so bili posredovani naprej. Ce se kje zatakne, se slisimo v posameznih licitacijskih temah. Pocasi bomo sistem spravili na tekoce, potem bo slo lazje naprej.
Logiran

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines