mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:39:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 306196 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1305 : petek, 11.06.2010 : 12:45:25 »

 veselje Čokolada vedno prav pride!  vegi
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1306 : petek, 11.06.2010 : 15:48:21 »

Ma dej no, kdo bo pa bombolice jedel po tej vročini?!? Shocked
ooo, pa mislim, da bi se našel kdo! Wink
no recimo če omenim mojo malenkost - meni v tejle vročini obvezno vsak dan tam okrog 11.30h cukr pade, ampak res, res res in moram, moram fasat neki sladkega (ne, draga cats - ne lizike....)
 Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1307 : petek, 11.06.2010 : 15:51:30 »

No, če bo Greenpeace na plaži, bom vedela, kdo jih je klical

  Ti si čist odštekana, majke mi! Cheesy

Ma dej no, kdo bo pa bombolice jedel po tej vročini?!? Shocked

Khm...jaz že ne  Tongue Cool Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Nusa1986
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


WWW
« Odgovor #1308 : nedelja, 20.06.2010 : 13:45:08 »

Zdravo, jaz sem ena vaša nova članica, ki ima nekaj stvari za licitacije, ki pa bi najraje vse izdelke nekomu predala (najraje v LJ) in bi ta nato posredoval Jani. Upam, da bi se našla kakšna dobra duša. Hvala in lp
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #1309 : nedelja, 20.06.2010 : 15:48:18 »

Lahko jaz. Imam že malo "prakse" s tem Smiley Kontaktiraj me na mail sreda28 @ gmail.com pa se bova zmenili.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1310 : ponedeljek, 21.06.2010 : 20:46:20 »

Jaz se predam - ker nisem bila pridna in sem sfalila, da sem kupila knjigo od Silbe Mie - mislim da je naslov Gobi, me je morala Jana na to spomniti, potem pa sem šele danes nakazala denar (sicer nekaj več, kot odkupnino za neresnost ) in zdaj ne najdem teme, da bi notri napisala, da sem plačala in ne najdem maila, s katerim me je Jana spomnila na licitacijo, pa je notri link, skratka zamutila na celi črti  sram sram Lips Sealed predaja butnglavc butnglavc
Res se opravičujem za vse skupaj, če pa kdo ve, kje se nahaja ta tema, bom pa hvaležna za pomoč, ker že pol ure buljim v ekran in se mi že megli, pa ne najdem in ne najdem. Skratka čist zgubljena in skesana - kocka.
Logiran
sandras
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #1311 : ponedeljek, 21.06.2010 : 20:55:58 »

kocka:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,36717.from1274470473.html#new

(prvic "linkam"-upam, da uspe)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1312 : ponedeljek, 21.06.2010 : 21:03:43 »

Hehe, kocka, nic ne skrbi, tukaj nas je nekaj, ki z veseljem priskocimo na pomoc Smiley
sandras ti je ze dala link direkt na temo, jaz pa ti za v bodoce ponujam seznam, na katerem zagotovo v vsakem trenutku najdes vse teme, v katerih si kdaj nastopala kot kupec ali kot prodajalec Wink. Vsaka oznaka licitacije je direkten link na temo, ne glede na to, kako globoko v arhivu je:

Licitacije - pomoč Zavetišču Horjul - uspešno licitirano 2 (tema je na vrhu med rednimi licitacijami)

Ce je starejsa licitacija, pa imamo tudi arhivski seznam:

Licitacije - pomoč Zavetišču Horjul - uspešno licitirano 1 (tema je na vrhu v arhivu licitacij)
Logiran

vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #1313 : ponedeljek, 21.06.2010 : 21:12:58 »

O Kocka, "welcome to the club" zmedenih  Grin
Logiran

SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1314 : ponedeljek, 21.06.2010 : 22:27:54 »

Pa SILBA MIA vse bere in vse vidi  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1315 : torek, 22.06.2010 : 07:16:02 »

Najprej hvala vsem za pomoč Kiss

Hehe, kocka, nic ne skrbi, tukaj nas je nekaj, ki z veseljem priskocimo na pomoc Smiley
sandras ti je ze dala link direkt na temo, jaz pa ti za v bodoce ponujam seznam, na katerem zagotovo v vsakem trenutku najdes vse teme, v katerih si kdaj nastopala kot kupec ali kot prodajalec Wink. Vsaka oznaka licitacije je direkten link na temo, ne glede na to, kako globoko v arhivu je:

Licitacije - pomoč Zavetišču Horjul - uspešno licitirano 2 (tema je na vrhu med rednimi licitacijami)

Ce je starejsa licitacija, pa imamo tudi arhivski seznam:

Licitacije - pomoč Zavetišču Horjul - uspešno licitirano 1 (tema je na vrhu v arhivu licitacij)

Jana, vse tole je tisto, v kar sem buljila ene pol ure včeraj zvečer in NISEM NIČ NAŠLA Angry  predaja

Pa SILBA MIA vse bere in vse vidi  Grin
Tongue Cheesy

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1316 : torek, 22.06.2010 : 08:24:31 »

Uh, zdaj sem pa jaz budalo, ker nisem takoj pokapirala, da isces knjiiiiige Grin Jao butnglavc
Oprosti, kocka, ni bilo namerno. Ker knjige se niso bile vse placane, se niso med ostalimi seznami.

Pri posebnih licitacijah je pa mal drugacen sistem, kot pisem zgoraj.
Torej, posebne licitacije so v eni od rubrik - ali na vrhu (ime rubrike se spreminja glede na trenutne potrebe), ali pa med dobrodelnimi akcijami za Horjul - odvisno od tega, kaj drugega se še dogaja.
Zraven licitacij je tudi pripadajoca tema s pravili in cvekom ter seznamom, ki ga potem, ko je zakljucen (vse placano) skopiram tudi na seznam vseh licitacij. Same licitacije pa se vedno selijo med dobrodelne licitacije za horjul (knjige med knjizne, sladke med gurmanske, ostale pa med "posebne". Vedno pa je tudi na teh seznamih oznaka licitacije link na posamezno licitacijsko temo.

Eto, ce bo kdo kdaj se iskal, kje je kaksna licitacija Smiley

Pa se enkrat, sorry, kocka. Sem z velikim veseljem pomagala, pa ni nic pomagalo, hm ... sram Cool
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1317 : torek, 22.06.2010 : 12:06:36 »

Sej nima veze Jana, ker jaz sem prebrska tudi knjige, čeprav se tele knjige skrivajo v temi pod tednom gurmanskimh licitacij Roll Eyes (kaj le knjige počnejo pod hrano Tongue Tongue), sem pogledala tudi tam, tako da sem vse prebrskala še pred postom, kjer sem prosila za pomoč - nisem po tvojem postu nič več brskala, ker je link direktno dala sandras.
Skratka, spregledala sem konkretno temo še pred tvojimi strokovnimi navodili Evil Grin

Hvala vsem še enkrat za pomoč. Sej če bi bil jaz bolj ažurna, pomoči sploh ne bi potrebovala, ane? Lips Sealed predaja
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1318 : torek, 22.06.2010 : 14:11:07 »

Knjige so hrana za dušo  Cool

... kar mi niti slučajno ne pomaga pri iskanju seznama zadnjih gurmanskih izlicitiranih dobrot - sem v kocka fazi, očitno  sram  Kiss
Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #1319 : torek, 22.06.2010 : 14:17:25 »

Tole? http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37074.0.html
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines