mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:28:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 305735 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1320 : torek, 22.06.2010 : 14:20:51 »

Ojoj, sem pa res vesoljska kokoš  butnglavc sploh mi ni potegnilo, da bi pogledala na začetek teme  sram Hvala!  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1321 : torek, 22.06.2010 : 14:22:14 »

Ojoj, sem pa res vesoljska kokoš butnglavc
Wellcome to the club predaja
Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #1322 : torek, 22.06.2010 : 14:24:10 »

Hehe ni problema, sem tudi jaz že iskala takole enkrat Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1323 : torek, 29.06.2010 : 13:45:10 »

OK, zdaj pa tukaj zapišem, preden pozabim: v bežigrajski knjižnici so se spomnili, da so odpisovali pravzaprav še čisto ok knjige in od zdaj se odpisano robo da dobiti za simbolično ceno. Knjige so označene, na vsaki je nalepka s ceno, polica (dokaj velika) je, ko vstopite v knjižnico, na levi strani ob vhodnih vrateh.

Jaz bom še naprej šarila po tem, če se dobi kaj luštnega za licitacije, povem pa tudi ostalim, da veste.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1324 : torek, 29.06.2010 : 13:51:06 »

Cats, a lahko šarimo tudi tisti, ki nismo člani bežigrajske knjižnice? 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1325 : torek, 29.06.2010 : 14:00:56 »

Po moje, da ja - nisem pa vprašala. Dejansko si lahko član katerekoli mestne knjižnice, ker je to zdaj isti sistem. Jaz imam isto izkaznico za bežigrajsko in slovansko.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1326 : četrtek, 01.07.2010 : 16:19:41 »

V bližnji prihodnosti bo šlo, če bo šlo vse po planu, na licitacije nekaj zelo unikatnega in po mojem okusu nasploh krasnega.  Wink Več pa za zdaj ne izdam.  Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1327 : petek, 02.07.2010 : 23:44:22 »

Nekaj me velikokrat zmoti pri licitacijskih predmetih, pa bom zdaj povedala na glas Undecided. Namrec to, da je (pre)vecrkat zacetna cena smesno nizka. Gre za to, da se nabere cim vec, mar ne? Wink In ce zacnes za 6 skodelic recimo na 2 EUR ... ce nekdo nekaj res zeli, bo dal tudi 5 zanje, pa ce je edini, je to 5 in ne 2. Ali pa npr. majcka brez rokavov za evro. Ali Espritovo krilo za 3. Mal bi blo vseeno fino pogledat nabavno ceno, vsaj moje misljenje je tako. Saj je res fajn kupit za evro majcko, ampak naj bo cena vsaj priblizno, no, saj vemo, kaksen je namen.

Ne leti na nikogar konkretno, primeri so nakljucni!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1328 : petek, 02.07.2010 : 23:49:54 »

Ej, SD, pod to se pa podpišem. Izhodiščne cene so včasih zelo nesorazmerne z dejansko vrednostjo. Redko previsoke, običajno prenizke. Če za nek izdelek plačaš 20€, ga ne moreš ponuditi za 3. Saj res  stvar podarjaš, ampak ne licitatorju.
No ja, saj običajno zadeva doseže realno vrednost, ampak včasih se zgodi, da kdo npr. dobi nov furminator za 10€.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1329 : petek, 02.07.2010 : 23:52:34 »

Vcasih se mi zazdi, da je vse za evro ali dva, recimo se do tri. Pa karkoli ze. Ce je pa celo 50 centov, sem pa res zgrozena. Roll Eyes Evil
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1330 : sobota, 03.07.2010 : 11:19:09 »

V bližnji prihodnosti bo šlo, če bo šlo vse po planu, na licitacije nekaj zelo unikatnega in po mojem okusu nasploh krasnega.  Wink Več pa za zdaj ne izdam.  Evil
Potem bo imelo pa tole zasoljeno ceno.  Evil Ne saj ne bo res.  Wink Jaz običajno ocenim realno ceno za nek predmet (tudi glede na obrabljenost ipd.), potem pa znesek nekoliko znižam ali razpolovim... Odvisno pač, za kakšen predmet gre. Do zdaj sem se nekako zanašala na občutek.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1331 : sobota, 03.07.2010 : 11:27:00 »

Jaz bi samo opozorila na licitacije v tistem delu "iščem predmet" ali nekaj takega, kjer je Jana že napisala 1x, da naj se da zraven kontakt, da lahko ponudimo predmete tudi tisti, ki nimamo paketa. Dejte nek kontakt, ker jaz sem pol obremenjevala Jano, da me je povezala s puncami, kar je res brezveze.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1332 : nedelja, 04.07.2010 : 20:48:01 »

V bližnji prihodnosti bo šlo, če bo šlo vse po planu, na licitacije nekaj zelo unikatnega in po mojem okusu nasploh krasnega.  Wink Več pa za zdaj ne izdam.  Evil
Gre po planu, tako da bo... kmalu. Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1333 : ponedeljek, 05.07.2010 : 19:41:58 »

Nekaj me velikokrat zmoti pri licitacijskih predmetih, pa bom zdaj povedala na glas Undecided. Namrec to, da je (pre)vecrkat zacetna cena smesno nizka.
Okay, saj vem, da ne leti na nikogar konkretno, ampak se bom kar sama outala, da sem jaz ena tistih, ki daje (pre)nizke začetne cene.

Najbrž bo zato, ker sem čisto zafurana z ebayem (če je nezaželjena reklama, briši, Jana).  Tu je začetna cena 1€ skoraj obvezna, ker so zadetki sortirani po ceni od najmanjše navzgor. Malo je toliko vztrajnih kupcev, ki bi se potrudili in pregledali vse strani z artiki, ki pridejo v poštev. Tako da predmeta, ki stane 5 € že v startu in bo prikazan šele na recimo 8. strani, še opaziš ne. Pa še provizija od prodanega artikla se obračuna procentualno glede na začetno ceno.

Obljubim, bom pazila v prihodnosti, ebay pa zame tako ali tako ne obstaja več. Ni potrebe, da bi tam kaj prodajala, odkar poznam ZH. Na ja, bo dober za naročit kake 3 furminatorje za licitacije, sram za mojo pokoro…
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1334 : ponedeljek, 05.07.2010 : 19:49:02 »

Pa še nekaj mi leži na duši. Kot novinki se mi je zdelo, da se gremo licitacije in da je vic pri tej zadevi, da tekmujemo, kdo da več, ne pa po principu „cena je resda zasoljena, vzemi ali pusti“. Ampak dam vsem popolnoma prav, da se vic konča pri tem, da gre za to, da naberemo čim več za Horjul, zato bom zdaj kar lepo tiho.  Lips Sealed

Torej, toplo se oblecite, rečejo Švabi (beri: pripravite se), moje licitacije bodo v prihodnosti imele bolj premišljene cene. Če ne bo šlo, ker smo predragi, bomo pa licitacijo ponovili - z bolj humano ceno mogoče  Wink … saj vem, da boste sodelovali. Mogoče se bom domislila še kake podle prodajne strategije za pospeševanja prodaje, od izsiljevanja do objavljanja takih pocukranih kičastih slik, da boste vse dobile sladkorno in dvigovale ceno  Evil …saj je za dober namen…

 Kiss vsem na Hribčku Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines