mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:04:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 304844 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1350 : petek, 06.08.2010 : 22:51:30 »

Ja, za šolo pa vedno kupujemo, super...

Prispevam spet učbenike, vadnice, pa razno kramo - od beleznic do blokcev, mapic, vse novo, celo s pocukranimi zivalskimi motivi.
Za pasje prvošolčke pa imam cel kup novih rutic in ovratnic, da bodo čedni za tršico Wink
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1351 : petek, 06.08.2010 : 22:57:24 »

Ooo, kul, izvedemo najprej to brzinsko izredno licitacijo, sredi avgusta pa se solsko Smiley
Logiran

aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1352 : petek, 06.08.2010 : 23:11:46 »

Hvala, da si mi reorganizirala do potankosti lepo splaniran jutrisnji dan, rezerviran za lenobo, Jana.  Wink

Prav, torej bo jutri "Dan za Horjul": najprej malo v šoping za Horjulce, potem pa vse, kar se je  v tem poletju nabralo za licitacije, poslikat in opisat, tako da dobis tekste + fotke pravocasno.  veselje
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #1353 : sobota, 14.08.2010 : 17:26:35 »

Dober dan,
jaz sem se pa pred kratkim registrirala na MP forumu, in  rada bi sodelovala na vaših licitacijah. Kaj malega bom prispevala in kaj velikega kupila. Pa malo štrene mešala na finiših, ker sem strašna ponočnjakinja....
zaenkrat se pa moram naučit uporabljat forum (kje so smeški?), da ne bo zbrke, pa vprašala bi, ker sem z Bleda, kje je ta  Gala, kjer se pušča/jemlje izdelke/sredstva?
lepo bodite...

(NAŠLA SMEŠKE!!!) Smiley Wink Grin
Logiran
Nusa1986
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


WWW
« Odgovor #1354 : sobota, 14.08.2010 : 17:41:23 »

Zdravo an-ja,
sem tudi jaz novinka, ti pa lahko povem, da je Gali trgovina v Ljubljani, na Bežigradu na Linhartovi ulici. Če greš z 19, mislim, da se gre eno postajo pred Sočo dol, točno cifro pa naj katera druga pove.

Lepo bodi
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1355 : sobota, 14.08.2010 : 17:50:40 »

Obe novinki, dobrodošli Smiley

Vse, kar je potrebno vedeti v zvezi z licitacijami, najdeta na enem mestu na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8327.0.html

Redne licitacijske teme vsak večer po zaključku vržem v licitacijski arhiv, kjer se menite za plačila, predajo, prevzem ...
Najdete ga na http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,224.0.html, dostopen je le s prijavo na forum, v njem pa je tudi tema, kjer tečejo obveščanja trgovine Gali o predmetih, ki pri njih čakajo na lastnike. Bodita pozorni na pravila, ki so na začetku teme http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25523.0.html. Trgovino Gali&Nika najdeta na http://www.gali.si, kjer je tudi zemljevid.
Vse naše redne licitacije se zaključujejo ob 22h.

Občasno (najmanj enkrat mesečno) imamo tudi izredne licitacije. Le-te so včasih v rubriki Dobrodelne akcije za Horjul (http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,273.0.html), včasih pa na vrhu foruma (kadar ni kakšnih drugih mojpes.netovih aktivnosti). Pravila so večinoma enaka, kot za druge naše licitacije, razlika je v tem, da trajajo nekaj dni in da se zaključujejo ob 24h.

Prijetno licitiranje Wink
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1356 : sobota, 14.08.2010 : 17:58:26 »

Aja, na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8355.0.html je seznam predmetov, ki čakajo na licitacije - nove predmete se uvršča po vrsti, kot prispejo.

Na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,35953.105.html je seznam že izvedenih licitacij, z direktnim linkom na temo v arhivu, z donatorjem, kupcem in zneskom, ki ga mora kupec nakazati Horjulu. Seznam se dopolnjuje dnevno, kot se zaključujejo licitacije. Občasno se preverjajo plačila - o plačilu mora biti zapis v licitacijski temi - in delamo kljukice na seznamu (ok, trenutno sem v zamudi sram)

Vedno se izlicitiran znesek plačuje v dobro Zavetišča Horjul, razen če v kateri od izrednih licitacij ne piše drugače.

Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1357 : sobota, 14.08.2010 : 18:00:05 »

Ojla, Gali je ob Linhartovi cesti v Ljubljani (oranžna stolpnica v Savskem naselju). Mimo peljeta avtobusa št. 7 in 22, izstopiš pa tretjo postajo (če se pelješ v smeri proti BTC-ju) na Linhartovi (se ne spomnim točno imena, ampak mislim, da je ravno Savsko naselje ali pa Savske stolpnice oz. nekaj podobnega).

Sicer pa mene zanima še nekaj drugega... Kakšnih bajnih predmetov ne morem dati na licitacije, lahko pa ponudim moje znanje, ker me to nič ne stane. Bi bilo sploh kaj zanimanja, če bi na licitacijah ponudila orglanje na uradnem delu civilne ali cerkvene poroke? Tongue Sem šolana organistka/orglavka (imam končano srednjo GŠ iz orgel in klavirja na eni zelo priznanih šol v SLO - na tej šoli so prvi odprli orgelski oddelek v SLO). Izklicna cena pa bi bila kar visoka (kakšnih 70 EUR Tongue), ker noben resen, zanesljiv in kvaliteten orglavec ne bo igral za manj kot 100 EUR. Lips Sealed (In prav je tako, ker šolanje traja vrsto let, za uspešen zaključek pa je potrebno ogromno vaditi in "garati"...) Nisem pa poklicna orglavka, da ne bo pomote (so me sicer zelo vabili v "glasbeniške" kroge, pa me je vleklo drugam... Wink) Skratka... Bo komu padel v kratkem cigel na glavo? Lips Sealed Če bi bilo kaj zanimanja, potem pošljem Jani mail, če ne, me pa prosim brišite, da se ne bom tukaj smešila s takšnimi ponudbami... Tongue Lips Sealed
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1358 : sobota, 14.08.2010 : 18:05:11 »

Sonce rumeno, ponudba je d' best in kapo dol! Orgel pa res ne obvlada vsak. bravo Jaz se sicer v kratkem nimam namena poročit (v bistvu tud " v dolgem" ne  Cool) - ampak se bo pa sigurno kdo našel. Bravo!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #1359 : sobota, 14.08.2010 : 18:12:41 »

Hvala za informacije!
Jana hvala ker si se potrudila in vse še enkrat napisala. Sicer sem si te teme že ogledala, ker vidim da se res trudiš/te, ne bi rada zbrke povzročala...
Hvala za navigacijo do Gali, osebno se bom posluževala pošiljanja po pošti, če bo pa kaj res bombastičnega, bo pa šla do tja...saj je za horjulčke...

Sonce rumeno, kaje si bila pred desetimi leti???
Poseduješ krasno znanje, ampak imaš ozko ciljno skupino. Moj krog znanih je pretežno že poročen, se bom pa spomnila nate, če bom kje zasledila..
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1360 : sobota, 14.08.2010 : 18:24:10 »

Sonce rumeno, kje si bila pred desetimi leti???

Še skor v plenicah... Grin Ne, ne, sej nisem tolk mlada... Tongue Sem pa tiste čase že igrala na porokah, ampak vse zastonj... butnglavc butnglavc butnglavc No, ko sem si končno prišla gor (v bistvu me je prepričala moja profesorica), da je moje znanje nekaj vredno, pa v naših koncih nisem bila več zanimiva... Roll Eyes Roll Eyes

Logiran
marrana
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #1361 : nedelja, 15.08.2010 : 13:33:47 »

Jana, jaz sem pa danes kuhala marmelado in me je vmes presinilo, da bi bile jesenske licitacije lahko tudi na temo ozimnica.   Azn  vegi

V postev bi prislo vse: ze narejene dobrote, vrtnine, recepti, kozarcki, nalepkice ... Tako, ce bi slucaaaajno kdaj zmanjkalo idej za lic. Smiley


P.s. Ce bi ideja sla skoz, takoj obljubim kozarec cisto sveze slastne bucne marmelade s suhimi marelicami!  vegi   Wink
Logiran
Nusa1986
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


WWW
« Odgovor #1362 : nedelja, 15.08.2010 : 14:47:04 »

Samo vprašam, kdaj pa naj bi bila naslednja izredna licitacija? Da bom malo pripravljena?

lp
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1363 : sreda, 18.08.2010 : 08:52:02 »

Jana, jaz sem pa danes kuhala marmelado in me je vmes presinilo, da bi bile jesenske licitacije lahko tudi na temo ozimnica.   Azn  vegi

V postev bi prislo vse: ze narejene dobrote, vrtnine, recepti, kozarcki, nalepkice ... Tako, ce bi slucaaaajno kdaj zmanjkalo idej za lic. Smiley


P.s. Ce bi ideja sla skoz, takoj obljubim kozarec cisto sveze slastne bucne marmelade s suhimi marelicami!  vegi   Wink

Jana, take licitacije so NUJNE!  Cheesy Cool
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1364 : sreda, 18.08.2010 : 12:18:19 »

Samo vprašam, kdaj pa naj bi bila naslednja izredna licitacija? Da bom malo pripravljena?

lp

Naslednja bo ze ta teden - solske potrebscine Smiley

Jana, jaz sem pa danes kuhala marmelado in me je vmes presinilo, da bi bile jesenske licitacije lahko tudi na temo ozimnica.   Azn  vegi

V postev bi prislo vse: ze narejene dobrote, vrtnine, recepti, kozarcki, nalepkice ... Tako, ce bi slucaaaajno kdaj zmanjkalo idej za lic. Smiley


P.s. Ce bi ideja sla skoz, takoj obljubim kozarec cisto sveze slastne bucne marmelade s suhimi marelicami!  vegi   Wink

Odlicna ideja in lahko racunate, da bo ozimnica aktualna v drugi polovici septembra Wink

Bomo knjige prestavili na oktober.
Logiran

Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines