mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:51:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 304856 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1905 : sreda, 14.05.2014 : 19:17:07 »

Verjetno ste vsi že opazili, da smo 1. garažno razprodajo včeraj pripeljali do konca Cheesy. Malo je še za počakat, da se zneski preračunajo, potem bomo pa imeli še podatek, koliko smo uspeli zbrat za pomoč Horjulčkom. Kiss

Ker je hiperprodukcija malih mačkov v polnem zamahu, ste vabljeni, da pripravite krasne odvečne predmete, saj bomo čez vikend ali takoj po njem štartali z micicicimic namenskimi licitacijami ljubezen objem
Na mailu materiale že sprejemam Smiley

Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1906 : sreda, 14.05.2014 : 21:17:59 »

Lajkam micmicmic licitacije. Bojda so zame  oz. za še živeče mačje mame  Tongue, kar je trenutno precej eno te isto  Cool
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1907 : petek, 16.05.2014 : 08:57:09 »

cookie, ali si ti tele nove licitacijske stvari dala v belo vrečko v Galiju? Ker sem živela v prepričanju od včeraj, da sem prevzela stvari od No Jinx. Drugače teh stvari še nisem videla... Kam in komu pa si jih predala?  In, ali sem jaz prava veza?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1908 : petek, 16.05.2014 : 18:03:13 »

cookie, ali si ti tele nove licitacijske stvari dala v belo vrečko v Galiju? Ker sem živela v prepričanju od včeraj, da sem prevzela stvari od No Jinx. Drugače teh stvari še nisem videla... Kam in komu pa si jih predala?  In, ali sem jaz prava veza?
Ok, vse pod kontrolo...  Smiley
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1909 : torek, 20.05.2014 : 08:13:19 »


am jest sem mal stara pa blont ...  Roll Eyes Roll Eyes

a se da pri garažnih dat zraven arhiv. ker, ko daš Prikaži neprebrana sporočila in so vmes komentarji in dogovarjanja o teh garažnih, ki so že mimo, nikjer ne vidiš, da je to že konec.

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1910 : torek, 20.05.2014 : 09:06:25 »

Da je konec Wink, vidiš po tem, ko piše pred temo gr01 Smiley

2. garažno razprodajo štartamo po končanih micicicimic licitacijah, predvidoma prvi teden v juniju, bodo pa teme nosile oznako gr02 Smiley
Logiran

uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1911 : torek, 20.05.2014 : 12:21:01 »

Ker ne najdem več teme od 1. garažnih razprodajah  sram, veselo sporočam, da sem uro, ki sem jo ponudila, danes prodala - kupil jo je Šef od Ave in Skipija oz. Royalty-in partner  Smiley Hvala obema  Kiss
Znesek (60 evrov) sem nakazala Horjulu.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1912 : torek, 20.05.2014 : 12:21:35 »


bejba ... brez zamere ampak, velikokrat (beri nikol  Angry) ne vidim
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1913 : torek, 20.05.2014 : 13:10:36 »

Hm, natis, priznam, da ne vem, v čem je problem predaja

Del sporočil, ki jih jaz vidim med svojimi 'neprebranimi sporočili' (link v desnem zgornjem kotu foruma):


1. garažna razprodaja je v celoti (vse teme) prestavljena samo v podrubriko rubrike, kjer je bila že prej (prej je bil tam vprašaj, ker je bila rubrika prazna). Predvsem zato, da je vse še vedno 'pri roki', dokler večina predmetov ne najde kupcev, oz. dokler v rubriki ne rabimo prostor. To je nekako običajna pot licitacijskih tem: iz aktualne rubrike gredo v podrubriko, potem pa od tam v arhiv. Arhiva za njih še nimam, bo pa kreiran v začetku junija, ko bom izvedla novo selitev, takrat bolj množično, in sicer:

- 1. garažna razprodaja -> v arhiv
- micicicimic licitacije -> v rubriko, kjer je zdaj 1. garažna razprodaja
- 2. garažna razprodaja bo na novo štartala v rubriki, kjer so ta trenutek micicicimic licitacije

slika 1 = kako se vidi vrhnja stran foruma


slika2 = kako se vidi, ko klikneš na 'micicicimic licitacije'


Na zgornjih slikcah se vidi, kje je trenutno cela rubrika 1. garažna razprodaja. Do danes zjutraj je bila tam, kjer je na slikah "Dobrodelne micicicimic licitacije za mucke v Horjulu". To je ves premik, ki se je zgodil Smiley
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1914 : torek, 20.05.2014 : 13:12:01 »

Ker ne najdem več teme od 1. garažnih razprodajah  sram, veselo sporočam, da sem uro, ki sem jo ponudila, danes prodala - kupil jo je Šef od Ave in Skipija oz. Royalty-in partner  Smiley Hvala obema  Kiss
Znesek (60 evrov) sem nakazala Horjulu.

U, bravo!!
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1915 : torek, 20.05.2014 : 13:19:39 »

Jana, hvala, nisem iskala na pravem mestu Smiley Bom objavila še tam.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1916 : torek, 20.05.2014 : 13:56:46 »


lej jest mam itak vedno problem kje najt tele liciacije ... katerekoli  Tongue

in ko si dam Poglej neprebrana sporočila in jih preletim, so mi tam spredaj vse črke/številke iste ... orientiram se na besedo - arhiv na koncu, potem vem, da je zadeva stara in niti ne odpiram.

tebi je zadeva itak najbolj logična, ker to delaš in si sistem označevanja sama nagruntala. ker ko si popravila ime licitacij (dodala garažne) sem jaz itak par dni prav butasto gledala, dokler se nisem navadila. ja problem je pri meni, ker preletim naslove (itak nimam časa za kaj več) in sem pozorna samo na tiste, kjer ni zraven - arhiv. če imaš kakšno idejo kako tolele uredit tud za takelele stare slepe kure, kot sem sama ti bom neizmerno hvaležna  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1917 : torek, 20.05.2014 : 14:01:42 »

in ko si dam Poglej neprebrana sporočila in jih preletim, so mi tam spredaj vse črke/številke iste ... orientiram se na besedo - arhiv na koncu, potem vem, da je zadeva stara in niti ne odpiram.

    Natisova, pa sej še nisi tooolk stara, no....!

Meni je pa glih to všeč, da so vsa neprebrana sporočila označena z "new" in potem grem pač lepo po vrsti.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1918 : torek, 20.05.2014 : 16:02:35 »

Meni je pa glih to všeč, da so vsa neprebrana sporočila označena z "new" in potem grem pač lepo po vrsti.

 Afro
Logiran

natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1919 : torek, 20.05.2014 : 16:11:19 »


da mi je čes ene 14 dni videt vas vse ko bo razlika samo G1 al pa G2 in cifra  Grin Grin Grin

  Natisova, pa sej še nisi tooolk stara, no....!

Meni je pa glih to všeč, da so vsa neprebrana sporočila označena z "new" in potem grem pač lepo po vrsti.


o hvala  objem

ja ja se glih to ni cool, ker so vsa NEW  Grin Grin Grin nej bojo new pa še arhiv zraven  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines