mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:44:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dva oranžna mucka iz Domžal
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dva oranžna mucka iz Domžal  (Prebrano 14718 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
DogFan
otrok do 14 let
*
Sporočil: 29


« Odgovor #15 : nedelja, 21.01.2007 : 18:50:09 »

Uh, tale si pa res zasluži nov dom!  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 07.02.2007 : 16:29:37 »

Tale Orangino, ki je se v Horjulu, je muc meseca februarja 2007 - http://www.zavetisce-horjul.net/mucam.php
Logiran

Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #17 : torek, 13.02.2007 : 20:40:12 »

Smetka sporoča da je tudi drugi oranžko v novem domu!

                            LP, Maša
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #18 : torek, 13.02.2007 : 20:40:59 »

O super!!Končno.
Srečno obema.
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #19 : torek, 13.02.2007 : 21:34:28 »

To mi deli! Cheesy
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #20 : sreda, 14.02.2007 : 04:53:09 »

Pikec, uživaj v novem domu Kiss!!
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #21 : sreda, 14.02.2007 : 08:02:31 »

Juhu! Srečno Oranžkotu!  Kiss
Logiran
orangino
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #22 : petek, 16.02.2007 : 13:47:54 »

Koooooončno sem se pravilno prijavila.

Pošiljam vam Oranginove pozdrave. Trenutno je njegovo najljubše bivališče še vedno v najbližji temni luknji (ponavadi pod hčerino posteljo), od koder previdno opazuje okolico. V kolikor ga prepričamo, da se nam pridruži, strašno zadovoljno prede v naročju tistega, ki ga je v to prepričal. Ponoči se opogumi in raziskuje okolico.

Je pa res zlati muc. Krempljev nisem niti še videla, kaj šele čutila, pihanja še nikoli nismo slišali, prede pa takoj ko se ga dotakneš.

Če povzamem - delamo majhne ampak vztrajne korake.
Logiran
orangino
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #23 : petek, 16.02.2007 : 13:49:06 »

Slike pošljem v kratkem.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : sobota, 17.02.2007 : 23:15:45 »

Kako je s koraki? So še kar majhni? Pri nas pogrešamo tega mačkona....upam, da se je že navadil in da je vse ok.
Logiran

orangino
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 22.02.2007 : 15:59:36 »

Brez skrbi. Orangino alijas Hugo alijas Muc....kakorkoli že ga pokličemo...razsaja po hiši. Spoznal se je že z vsemi sobami (tudi kopalnico, kjer ga je temeljito prestrašil splakovalnik, po katerem je plezal) in vsemi družinskimi člani. Pod kavč ali posteljo se seveda še vedno skrije, ampak je to bolj pogojen reflex na kakšen nov zvok. Od tam namreč tudi takoj prileze. 

Ponoči se mu moramo zapreti v spalnice, drugače nam ne pusti spati. Predvsem takrat zna biti namreč precej aktiven. V tem času ima na razpolago celo dnevno sobo. Čez dan se druži s tistim, ki mu nameni največ pozornosti - beri mečkanja. Če ne gre drugače se mi uleže tudi na tipkovnico, še bolj pa mu je všeč premikanje miške na ekranu ali kaka dobra oddaja na TV. Igra se z vsem kar se znajde na tleh.

Malce pa me skrbi njegova prehrana. Zdaj je pojedel tisto prvo nabavljeno Purino (driske ni bilo in dišala mu je), danes bomo načeli pa Canin Royal. Skrbi pa me količina, ker še nisem navajena, koliko lahko oziroma sme takle mačkon dnevno pojesti. Malce se bojim, da se ne bi preveč zredil. Zanima me, kako to, da ima na trebuščku tako veliko kože oziroma precej mehek trebušček.

V glavnem - vse bp.

T
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 22.02.2007 : 16:05:30 »

Koža oziroma mehek trebušček je posledica dobre in veliko papice plus kastracije. Pa saj mu paše  Cool. Če bo tak, kot je bil, ko je šel od nas, bo ravno pravi - z nekaj zaloge, ki ne more škodovati  Tongue. Kaj več pa ni treba...
Lepo, da ste se javili.
Logiran

orangino
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #27 : petek, 23.02.2007 : 21:50:43 »

jaoooj, kako se že prilepi slika? Prosim za pomoč

Logiran
orangino
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 26.03.2007 : 12:55:02 »

Zaključila bom temo z zadnjim sporočilom, ki pravi, da je naš ljubi Hugo, alias Orangino srečen, zadovoljen, radoveden, ne preveč škodljiv, v glavnem....ima se fino in mi se imamo fino z njim.


Pozdrav vsem, ki ga poznajo. Čau.
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #29 : ponedeljek, 26.03.2007 : 18:47:09 »

hmm, če si prijavljena na moj-album, potem tam klikneš na javni ogled, izberes slikico, ki ti je vsec, kopiraš link do nje in ga "prilimaš" v sporočilo...vsaj tako se mi zdi  Undecided
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dva oranžna mucka iz Domžal
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines