mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:14:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Frklja - Škofja Loka
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Frklja - Škofja Loka  (Prebrano 9074 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #15 : sobota, 23.09.2006 : 14:16:58 »

Katya, prosim novico hitro povej mal bolj obširno, da me ne pobere od radovednosti ali je Frkljica zares dobila svoj domek.  Smiley
l.p., Jana D.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #16 : sobota, 23.09.2006 : 14:20:49 »

Da ne bo pomote. Jaz sem vesela Katynega sporočila Cheesy

Seveda Švrk, tako je bilo tudi razumljeno.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #17 : sobota, 23.09.2006 : 14:28:39 »

 Smiley  Kiss  Grin
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #18 : sobota, 23.09.2006 : 14:40:48 »

Izven konteksta te teme:
Hojla, prijateljica, še eno sporočilo, pa boš imela toliko zvezdic kot jaz, edino v frizurci bo razlika.
Katya, tebe ali pa Smetko pa čakamo z novimi veselimi novicami v zvezi s Frkljo.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #19 : sobota, 23.09.2006 : 14:53:01 »

 Wink Tvoji frizurci pa nihče ne more konkurirat.  Angry neee spreminjaj je.  Kiss Prava osvežitev med nami je.  Cheesy
Zdaj sva si pa enaki, če se ne motim  Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #20 : sobota, 23.09.2006 : 15:03:30 »

jaz sem bila ravno v horjulu,ko je prišel mlad par in posvojil frkljico.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #21 : sobota, 23.09.2006 : 15:15:22 »

Katya,  Kiss hvala. Poleg sončne sobote   Cheesy še ena dobra novica  Cheesy  in ena facka manj na oglasni deski Horjula  Roll Eyes.
Detajle pa nam bo najbrž kmalu sporočila tudi Smetka.

Švrk, tudi tvojemu kužatu na dekni ni kaj oporekat Cool . Vem to, da  Cool  nudite vse, kar je potrebno, ne vem, pa, katerega stilista uporabljaš  Undecided . Jaz ti svojega izdam: DOG_LOVER  Cheesy  Cheesy

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #22 : sobota, 23.09.2006 : 15:44:29 »

 Grin moj je bil Živc ali pa  Tanja. Se ne spomnim več.  Huh
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : sobota, 23.09.2006 : 18:49:53 »

Frklja zares in končno v novem domu. Lp vsem.
Logiran

Kana24
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #24 : ponedeljek, 25.09.2006 : 19:53:19 »

Oj,

jah, jaz pa moram priznat, da sem žalostna, ker je Frklja kr odšla ... sm jo hotla jest uzet, sam bi mogla počakat vsaj še dva tedna (smo doma že star pesjak začel prenavljat zarad nje in bo fuuuul lep in topel, ... ampak .... jah se zgodi ...)... no, ampak zaupam novim lastnikom in verjamem da bodo zeeelooo dobro skrbeli zanjo!!! ... pač v življenju ne moreš imeti vedno tistega, kar si želiš....

No, in ker sem se tako zaljubila tako v njen videz kot tudi v njeno prijaznost ob srečanju, me zanima, če mogoče kdo ve, s katero pasmo je bila mešana (je bila kateri pasmi podobna???) ... verjetno bom čakala na kaj podobnega... tako zelo me je fascinirala!!!!

Hvala.
LP.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #25 : ponedeljek, 25.09.2006 : 20:00:11 »

Pozdravljena!

Kaj pa Mak, ali pa kateri izmed drugih jungsterjev? Ziher se bo kaj našlo zate Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 25.09.2006 : 20:05:48 »

Hoj. Frklje za v pesjak tako ne bi dobila, bo mala kuža, povsem srečna v stanovanju   oziroma hiši s svojimi. Jih je pa, kot je Maja napisala, še kar nekaj...ki jim bo tudi pesjak okej.
Logiran

Kana24
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #27 : sreda, 27.09.2006 : 16:10:06 »

jojojoj...sem pozabla omenit, da je bil pri nas pesjak namenjen izključno čez dan ko nas ni bilo doma (starša v službi in jaz v šoli, kasneje na faksu)... tako da brez skrbi ... vse ostale trenutke, še posebej pa ponoči bi Frkljica ždela ob meni (tako je bilo tudi s "starim kužijem" - scrkljanim do amena, ki je na žalost poginil zaradi visoke starosti ... šmrk)... ampak zdaj to itak ni več pomembno...

Glede Mak-a pa takole... na zalost mi polarni psički niso pri srcu ... pa še tale Mak tako zelo grdo gleda, da se ga kr ustrašim.... jaz potrebujem nežnega kužija ... kot pravi star rek: "Kakršen gospodar, takšen pes."

LP.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #28 : sreda, 27.09.2006 : 16:32:01 »

Kana24 js ti predlagam naslednje: da se ob 1. priložnosti odpelješ v zavetišče Horjul in popelješ par pasjih veseljakov na sprehod in ti garantiram, da se ti bodo od prvega pa do zadnjega prirasli h srcu Wink Ne vem, če si že bila na Horjulu, vendar milil, da če še Maka nisi videla v živo, da bi mu dala priložnost da se izkaže Cheesy Slikice varajo, tako da Mak lahko izgleda mal off na fotki, ampak to samo zaradi svoje "batamnskih" dlačic okoli učk Cool Včasih je treba dati želje (hočem velikega/majhnega, takega z gladko/skravžlano dlako psa,pa da je podoben tistemu pa tistemu pa tistemu) na stran in jim v živo dati šanso, da se ti sami predstavijo in pokažejo, zakaj so tako očarljivi...saj ne pravim, da moraš zdaj nujno nekoga vzeti Wink, pravim ti le to, da si jih pejt pogledat pesjankote Cheesy Če ne drugega, bo to par lepo preživetih urc v pasji družbi Smiley

LP, Maja
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #29 : sreda, 27.09.2006 : 17:04:41 »

še jaz izven teme...

karakter je treba gledat... za polarčke pa še posebej. So kar svojstveni. Tongue
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Frklja - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines