mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:21:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plakati  (Prebrano 16565 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #105 : četrtek, 24.08.2006 : 09:47:19 »

veš da - sem inkognito hehe Wink Ja pridna si k čebelca, upam da se kmalu vidimo!

V naselju bs-3 se odpira trgovina za male živali, kjer nameravam vzpostaviti kakšen biznis trade - od plakatov, do šparovčka, tud kakšne zgodbe bom na oglasno desko nalimala - kej tacga ki se bo ljudjem vsedl v srce. Bom že izposlovala kakšno sodelovanje, tud če bom kakšnvikend se mogla za blagajno postavt Wink al pa izložbo pomit Cool. Tko da lepo, da mamo lepe plakate Wink

LP vsem, Maja
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #106 : četrtek, 24.08.2006 : 10:28:30 »

Meni črnobeli plakati izgubijo ves čar, ker se fotografije živali praktično ne vidjo. Ko lepiš plakate itak hitro vidiš, kje jih prec dol potrgajo... tam so očitno nezaželjeni in jih naslednjič ne nalepiš več - tistih 10 do 20 barvnih plakatov na mesec pa tudi  ni nevemkakšen strošek. Lahko ti jih tud jst natisnem pa pošljem po pošti, trenutno mi jih je še nekaj ostalo.

Sicer pa smo v tej temi že navedli nekaj linkov do spletnih strani, kjer prodajajo ugodne neoriginal kartuše, priporočam Pelikanove.

Ok, ni mi jih treba natistniti, hvala vseeno  Smiley
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #107 : petek, 25.08.2006 : 21:08:11 »

Hoj! Danes sem bila malo na obhodu mest poleplenih s plakati in stanje je tako: BTC; iz šipe (na zunanji strani) trg. Aler izginila oba plakata- Ninko in Horjulčki  Angry.
Sem domenjena s prodajalcem, da lahko prinesem nov plakat in bomo nalepili iz notranje strani štacune. Pa glih tukaj sem računala na to, da bo plakat videlo največ ljudi pa je verjeno nekomu šel v nos. Sad .
V Mr.Pet-u ni odtrgan niti en listek in prav tako ne v zoo marketu  Sad. No vesela novica je, da plakati vsaj še visijo  Smiley Na novo sem nalepla še v Tukanu, trg. Dasha v Zooticu v City parku pa sem plakat pustila prodajalki, ker mora še vprašat šefinjo.
Kamnik; po vseh plakatih, ki visijo manjka po nekaj listkov.  Cheesy

Smetka, a je kaj zanimanja iz Kamniškega konca? ( od morebitnih posvojiteljev mislim ne sam iz občine) Wink

LP, Mojca
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #108 : sobota, 26.08.2006 : 20:52:33 »

Jaz sem bila pa danes v Tukanu v ind. coni rudnik in so bili skoraj vsi listki s plakata za horjulčke potrgani! Cheesy Dva sta še visela... Prodajalka pravi, da vsak kupec prej pregleda oglase na steklu, preden vstopi v trgovino. No, zdaj visi nov plakat. Smiley
Pri Ninku ni žal noben odtrgan, možno da tudi zato, ker sta plakata nalepljena skupaj, pa je vsak vzel le en listek.
Logiran
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #109 : ponedeljek, 28.08.2006 : 17:26:41 »

Danes sem polepila plakate po Postojni in sicer zaenkrat visijo na oglasni deski Veterinarske postaje, v Zoo kartner-ju mi je prodajalec obljubil, da bo razobesil plakat takoj, ko dobi dovolenje od šefa, en plakat pa visi na oglasni deski pred vhodom v papirnico Scripto, jutri pa ga bom prikopala še na vhodna vrata papirnice Kocka. Bom šla konec tedna malo na obhod, da vidim, če se listki kaj trgajo  Smiley
Glede na to kako majhna je naša Postojna mislim, da na kaj več lokacij ne bom niti limala. Mogoče, če mi bodo dovolili pred kakšno večjo trgovino, bomo videli  Wink, lp
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #110 : torek, 29.08.2006 : 08:00:52 »

Hmmm!
Mogoče nekoliko nenavadna ideja, ampaj Pošta Slovenije ima v vsakem "selu" svojo oglasno desko, na katere se lahko lepijo oglasi, vendar stane za vsakega okoli 2.500 SIT. Ali je kdo pripravljen spisati kakšno prošnjo Pošti za sponzorstvo v obliki dovoljenja za lepljenje plakatov? Pa se jim ponudi, da se jih bo povsod omenjalo kot uradnim sponzorjem zavetišča...

A je neumna ideja?  Undecided

lp ostržka
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #111 : torek, 29.08.2006 : 08:07:51 »

Ojoj, tole bi moralo biti v temi o plakatih  Roll Eyes

še čisto zaspana ostržkla  sram
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #112 : torek, 29.08.2006 : 08:18:52 »

Ideja vsekakor ni neumna.
Imam pa nekaj pomislekov in eno vprašanje.
? - ali teh 2500 SIT pomeni zakup za dalj časa ali pa le za en plakat in krajše obdobje oglaševanja

Pomisleki:
- našli se bodo ljudje, ki bodo rekli (jaz te izkušnje imam) naj se raje pomaga najprej ljudem
- potem ljudje, ki bodo rekli, zakaj pa to zavetišče in ne raje tisto, ki je nam bližje
- pa še kup drugih neupravičenih mnenj, ki bi najverjetneje letela na ušesa poštnih uslužbenk.
- če je pošta manjša, prav gotovo najprej ponudi oglaševanje tistim, ki plačajo


Če velja zakup za dalj časa, bi po mojem mnenju veljalo poizkusiti na večjih poštah v Ljubljani in Mariboru, denar bi pa že zbrali (npr. en predmet damo na licitacijo samo za namene plačila oglaševanja)
Pozdrav!
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #113 : torek, 29.08.2006 : 08:20:40 »

Se opravičujem, oba odgovora sta bila poslana istočasno. Naju bodo že prestavili med plakate.

Vseeno še enkrat pozdrav in lep dan!
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #114 : torek, 29.08.2006 : 10:03:21 »

Jaz sem razmišljala, da bi se to uredilo sistemsko, s centralo Pošte in da se pridobi dovoljenje za vse pošte… (a sem optimist a ne!). Vse kar bi morali dati je dopis, ki bi ga imel tisti ki prinese plakate s sabo, da uprava dovoli lepljenje… (nekako tako kot brezplačne objave na televiziji). Mogoče ne bi bilo slabo to označit tudi na plakatu…
Mislim, da je 2.500 za kak teden, saj je mišljeno kot oglasni prostor. Drugo pa je, da so vse te table ves čas prazne … Sad in kak lep plakatek od Horjulčkov sploh ne bi škodil…

He he drobtinica kar se tiče pripomb raznih imam pa cisto predebelo kožo… pride z leti!
 Cheesy
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #115 : torek, 29.08.2006 : 10:18:44 »

Tole bi bilo pa res super, ker na pošto zahaja res veliko ljudi in tako bi bili Horjulčki še bolj opaženi. Jaz sem naprimer obesla en plakat v knjižnico in tam so listki s kontakti najhitreje izginili.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #116 : torek, 29.08.2006 : 10:37:42 »

smetki ne dela internet in ne more brat tega.... sem jo poklicala, pa pravi, da zal ni nihče poklical. ce bi jo, bi to z veseljem obesila na veliki zvon.

je pa mozno, da je vse to plakatiranje obrodilo sadove pri kaki drugi posvojitvi. ljudi ravno ne zaslisuje, kako so izvedeli za doloceno zival, za katero jo poklicejo.

moram povedat, da smetkine zivali redno oglasuje tudi dzzz lj in sicer v glossu in v slovenskih novicah (ena vecjih naklad v sloveniji), pa se kje. pa nekega silnega odziva ni, razen za mlade in lustkane zivalice, ki bi jih dostikrat zeleli ljudje, ki niso primerni kot lastniki. tako so prejsnji teden za oranzne mucke kar klicali, ene 8 ljudi. od tega sem le 3 dala smetkino cifro, ker so bili po besedah sodec primerni in od teh je ni poklical nihce... jim ze kaj ni bilo vsec glede pogodbe ali cesa drugega... ze niso bili tapravi, a ne? pa vendar... oranzni mucki ostajajo na hribcku... zal lahko celo slovenijo preplavimo z poglasi za zivali - ce ni dovolj domov, bodo ljudje pac pogledali oglase in sli dalje na sprehod s svojim azilasem. in do njegove smrti ne bodo razmisljali o novem.

morda bi pa lahko celo slovenijo polepili s plakati o pomenu sterilizacije? in tako poceli par let... bi se morda kaj spremenilo...
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #117 : torek, 29.08.2006 : 11:12:21 »

Sarabenji, jaz sem si že naprintala plakate o pomenu sterilizacije/ kastracije vendar ne vem kje bi bila primerna mesta za lepit- mogoče kar zraven Horjulčkov. Dobila pa sem dovoljenje na Veterini Kamnik  tako da bom v prvi priliki plakat tja tudi nalepla.

LP Mojca
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #118 : torek, 29.08.2006 : 11:17:42 »

primerno mesto za take informacije je kjerkoli, kjer je dovoljeno lepljenje. tudi na ta način se promovra zavetišče, poleg tega, če se vsaj koga prepriča, da sterilizira/kastrira svojo žival, je super.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #119 : torek, 29.08.2006 : 11:29:08 »

OK potem bom od zdej naprej lepla Horjulčke+plakat o pomenu sterilizacije/kastracije, da bi le kaj pomagalo.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines