mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 09:28:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plakati  (Prebrano 16567 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #45 : četrtek, 03.08.2006 : 14:02:03 »

bloody_mary: če rabiš plakate ti jih lahko jst pošljem po pošti, ko sem jih ravno sprintala pa da mi ne bodo zdaj ostali, ker ni nekega pretiranega interesa (verjetno je dost folka na dopustu). Pošlji mi tvoj naslov in koliko plakatov želiš na:
kaalen [afna] gmail [pika] com
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #46 : četrtek, 03.08.2006 : 14:27:49 »

Hojla!

Da ne bodo ostajali pošljite še meni. Bom polepila po Krasu.

Lp! 
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #47 : ponedeljek, 07.08.2006 : 10:15:53 »

Ninkotov plakat sem ravnokar izobesila v notranjosti in zunaj šole na oglasno desko, O.Š.Moste, Komenda.V trzinu so prosili, da se zglasim po 21., ko se uprava vrne z dopustov.
l.p., Jana
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #48 : ponedeljek, 07.08.2006 : 11:15:17 »

Jaz jih še danes nekaj nesem po Kranju, potem pa mislim, da zaenkrat bo dovolj!

lp akcijska ostržka
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #49 : ponedeljek, 07.08.2006 : 17:16:48 »

Če bi še kdo nalepil plakate naj mi pošlje mail. Predvsem Logatec, Cerknica, Postojna in kraji na tem koncu.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #50 : ponedeljek, 07.08.2006 : 20:29:45 »

Sem še malo posodobila plakat, če ga bo kdo doma printal. Izbrisala sem Bajso, ker je oddana in na mesto nje dodala Elo, ki je tudi ready to go  Smiley
Plakat dobite na: http://kaalen.no-ip.info/kaalenPage/index.php?stran=zivali
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #51 : sreda, 09.08.2006 : 07:29:45 »

Poleg že omenjene lokacije leplenja plakatov sem jih včeraj nalepila še po Btc-ju v trg. zoo market, aler, mr.pet  Wink
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #52 : sreda, 09.08.2006 : 08:15:47 »

Kaalen, najlepša hvala za plakate. Jih bom polimala.

Lp Špela
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #53 : sreda, 09.08.2006 : 08:30:33 »

Šnapi, ker vidim, da si iz Ljubljane, bi se ti morda ljubilo skočit še v Tukano na Rudnik - trgovina je med Obijem in Bigbangom (tam za Rutarjem). Tam sem tudi videla, da pustijo pri vhodu nalepit plakate, obvestila ..., samo sem sama sedaj bolj poredko v Ljubljani in ne vem, kdaj bom kaj hodila tam okoli.

Drugače je bila pa včeraj polepljena relacija Notranje/Vnanje Gorice - Brezovica - Vrhnika ter Horjul in Brezje. Približno polovica plakatov je še obstala od zadnjega lepljenja, listki pa ponekod kar potrgani, drugje pa bolj slabo.

LP
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #54 : sreda, 09.08.2006 : 09:14:08 »

MaxyTT, nisem iz Lj. sam delam v Lj. in včeraj sem šla v BTC kupovat za moje žvavce in sem vidla da še ne visijo novi plakati pa sem na hitr še mal na novo polimala šipe. Rudnik mi je pa čist od rok, ker delam na Dunajski pa tudi plakatov mi je zmankal in se v službi ne upam več fehtat za barvno printanje, doma pa mi računalnik ne odpira pdf dokumentov. Undecided Sad

LP Mojca
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #55 : sreda, 09.08.2006 : 09:19:14 »

Šnapi če rabiš plakate mi na mail pošlji svoj naslov in koliko plakatov rabiš pa ti jih bom sprintala. Cene v fotokopirnicah so žal take, da nas vse skupaj dosti ceneje pride če doma printamo na navadne tiskalnike.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #56 : sreda, 09.08.2006 : 09:25:12 »

Ni panike. Wink Smiley
Bom ga jaz prilimala enkrat, ko bom šla kaj tam mimo. Meni sta ravno še dva ostala.

Smo pa res vsi tako pridni s temi plakati!  Smiley Wink Cheesy

LP
Logiran
želva
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #57 : sreda, 09.08.2006 : 09:45:46 »

jaz bi prosila za plakat .. bom polepila po ptuju in ljubljani !!
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #58 : sreda, 09.08.2006 : 09:56:36 »

Evo kaalen sem poslala naslov. Ja res je v kopirnicah drago, sem si doma že hotla naložit program da mi bo odpiral pdf ampak mam disk že ful nabasan tako, da moram počakat na stručkota, ki mi bo mal spucal računalnik, pol bom pa tudi sama lohk kaj naprintala.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #59 : sreda, 09.08.2006 : 10:24:09 »

Jst sem bla danes super happy, ko sem šla po opravkih v Loka Center na Vrhniki. Že takoj ko sem šla noter sem vidla, da je folk potrgal že ful tistih listkov, torej so si ogledovali plakate. Potem pa sem mogla preden sem šla iti še na bankomat in ko sem dvigovala denar se je ravno en starejši par prišetal mimo plakatov in sta si na glas prebrala plakat od Lumpe... nasmeh se mi je dobesedno razlezel do ušes.

Danes se vam iskreno opravičujem, ampak sem bla zjutraj malo sklerozna pa sem pozabila prižgat računalnik, tako da moja spletna stran in s tem plakati niso dosegljivi.

Pa bom za vsak slučaj še enkrat ponovila:
ČE ŠE KDO RABI PLAKATE NAJ MI POŠLJE MAIL Z SVOJIM NASLOVOM IN KOLIKO PLAKATOV ŽELI, PA JIH BOM NATISNILA IN POSLALA PO POŠTI ALI PA SE LAHKO ZMENIMO DA JIH PREVZAMETE OSEBNO. MOJ MAIL: KAALEN [AFNA] GMAIL [PIKA] COM ALI KONTAKTNI OBRAZEC NA MOJI SPLETNI STRANI: http://HTTP://KAALEN.NO-IP.INFO
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines