mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 00:51:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plakati  (Prebrano 16583 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #60 : sreda, 09.08.2006 : 20:23:13 »

Šnapi, ker vidim, da si iz Ljubljane, bi se ti morda ljubilo skočit še v Tukano na Rudnik - trgovina je med Obijem in Bigbangom (tam za Rutarjem). Tam sem tudi videla, da pustijo pri vhodu nalepit plakate, obvestila ..., samo sem sama sedaj bolj poredko v Ljubljani in ne vem, kdaj bom kaj hodila tam okoli.

Drugače je bila pa včeraj polepljena relacija Notranje/Vnanje Gorice - Brezovica - Vrhnika ter Horjul in Brezje. Približno polovica plakatov je še obstala od zadnjega lepljenja, listki pa ponekod kar potrgani, drugje pa bolj slabo.

LP

Prosim, ne se grebst, ker grem jaz!  Cool Pa še mal tam okol...
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #61 : sreda, 09.08.2006 : 20:56:31 »

Arončka, zlata si!  Hvala!!!

LP
Logiran
želva
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #62 : četrtek, 10.08.2006 : 09:37:33 »

email : darkydraky@yahoo.com
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #63 : četrtek, 10.08.2006 : 20:39:50 »

Kaalen, izgleda, da boš morala spet plakat popravit... Smiley Pu je že šel, Julko že za kljuko drži... Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #64 : četrtek, 10.08.2006 : 20:40:47 »

Ja...najbrž zato jutri prihajata dva, če ju bom sploh uspela ujeti...
Logiran

bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #65 : torek, 15.08.2006 : 13:03:29 »

Plakati polepljeni tudi po občini Cerklje na Gorenjskem. Upam, da se bo našla kakšna dobra duša in prišla po kakšno pesjanko/ta ali mačkona/ko.

Lep pozdrav
Špela in Lina
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #66 : ponedeljek, 21.08.2006 : 17:06:23 »

Prenovljen plakat je narejen. Fotke sem nakradla po albumih nekaterih forumovk. Punce, upam, da niste hude, ampak sem morala pobrat "ta najlepejše in ta najsimpatične" fotke. Žal je spet zmanjkalo prostora za vse (sorry Ming, Pikica ima takoalitako že obljubljen dom z ljubeznijo, a ne tinaINvija), sem pa dala gor Kaline sitnice, ker je že skrajni čas, da grejo, pa Medi, pa Mimi, pa...
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #67 : ponedeljek, 21.08.2006 : 17:13:00 »

Preveč hitim na knofke pritiskat...
V glavnem, plakat bom vsakodnevno obnavljala, če bo treba. Vsem, ki ste me že kontaktirale za Ninka, bom plakat poslala avtomatično in vsakič, ko bo obnovljen. Če ga katera ne želi prejemat, naj mi to sporoči.
Smetka, pošiljam tudi tebi, mogoče ne bi bilo slabo, če bi ga dala na spletko, pa si ga lahko punce kar same vzamejo.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #68 : ponedeljek, 21.08.2006 : 18:45:33 »

arončka, super da si spet malo posodobila plakat... v zadnjih dneh se je namreč oddalo nekaj živalic. Pri gostovanju plakata ti lahko pomagam jst, teoretično lahko nardim še kakšen RSS feed, ki si ga zainteresirani shranijo in jih avtomatično opozori, kdaj je na voljo sveža verzija plakata. Mislim da je šefica malo busy te dneve in je zato na spletni strani zavetišča še vedno zeloooo stara verzija plakata.

Daleč najbolje pa bo, da se posodobi plakat na uradni strani zavetiča. Vse kar je treba naredit, je tistemu ki skrbi za spletno stran reči, da na strežnik uploada novo verzijo plakata in popravi link do tega plakata, ker je trenutno dokument tipa .DOC, po novem pa delamo .PDF (vsaj jst), ki je veliko bolj portabilen in podprt s strani raznih operacijskih sistemov in programske opreme. DOC dokumente lahko namreč odpirajo samo tisti, ki imajo windowse in MS Office, kar pa v zadnjem času ni več tako zelo pogosto - ljudje namreč namesto dragega MS offica uporabljajo open office (ki ima včasih težave z word dokumenti), mnoge računalnike pa tudi že prodajajo z prednameščenim linuxom.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #69 : ponedeljek, 21.08.2006 : 18:54:52 »

kaalen, tisti, ki skrbi za (beri nalaga karkoli na) horjulsko spletno stran, sem jaz in prav tako, kot so (in bodo) dnevno azurirani podatki o novih in posvojenih zivalih, je lahko dnevno azuriran plakat za download.
Le imeti ga moram.
Poleg ostalega azuriranja se za delanje plakata jaz ne obvezem, zato je gor tisti, ki sem ga dobila nazadnje. Bo pa zagotovo gor v najkrajsem moznem casu vsak nov, da ga le dobim na mail, pa v kakrsnikoli obliki ze bo.
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #70 : ponedeljek, 21.08.2006 : 19:51:16 »

Super Jana! Ti pošljem plakat, velja?
Hvala!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #71 : ponedeljek, 21.08.2006 : 19:51:51 »

seveda velja, aroncka, bo sibal takoj na net Wink
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #72 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:03:34 »

Sem že poslala. Smiley
Kaalen, tebi pa hvala, lahko ga daš tudi ti na svojo stran, mislim, da ne bo nič narobe.
Glede na to, da bo plakat na Smetkini spletni strani, mislim, da zdaj ni potrebno da ga pošiljam vsaki posebej, kot sem obljubila, a ne?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #73 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:07:55 »

Evo, je gor. Ko boste imele novega, mi ga samo posljite na mail in bo dodan takoj, ko bom pri racunalniku, seveda z aktualnim datumom, da boste vedele, katera verzija je Wink
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #74 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:10:38 »

Velja. Saj sem obljubila, a ne? Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines