mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:29:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plakati  (Prebrano 16463 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #75 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:29:58 »

Hoj, evo mene spet po kratkem dopustu (sem že par dni doma pa ne pridem do računalnika). Glih danes sem imela popadek lepljenja plakatov, vendar sem lepila še ta stare, ki mi jih je zadnjič še Kaalen poslala. No saj neki živalic je še vedno aktualnih.

Mam pa spet problem... Undecided Doma ne morem odpirat pdf dokumentov, (majstra pa od nikoder) tako da tudi pogledat ne morem novega plakata. Cry  Sicer mi računalnik ponudi sam da si skopiram program, vendar glih nisem najbolj vešča pri teh zadevah. sram  A mi mogoče kera lahko mal pomaga z kakšnim nasvetom.

LP, Mojca
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #76 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:43:21 »

Ojla, šnapi!
Imaš Corel Draw?
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #77 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:51:59 »

Kaj pa je to??? sram sram sram oz. kje vidi če imam?
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #78 : ponedeljek, 21.08.2006 : 21:26:40 »

Program, tako kot word.
Ti pošljem na meil. Samo, da ga najdem... Undecided
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #79 : ponedeljek, 21.08.2006 : 21:39:22 »

Hvala arončka. Sem mal pobrskala po računalniku pa ni nič pod tem imenom. Da ne boš preveč iskala: mojca.spoljaric@email.si 
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #80 : ponedeljek, 21.08.2006 : 21:45:36 »

no lepo da je plakat posodobljen, Jana - nisem mela pojma, da ti skrbiš za spletno stran

šnapi, če ti ponudi za downloadanje program Adobe acrobat ni inštalacija nič težkega, po domače povedano klikaš next next next, dokler ne klikneš na finiš in to je to  Wink

arončka, super si naredila plakat, sem ravno pogledala, res lepo da si dodala še "glavo" z dizajnom iz spletne strani - bo super za prepoznavnost zavetišča. Jst od vse te matematike počasi izgubljam vso domišljijo in kreativnost za oblikovanje  Sad
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #81 : ponedeljek, 21.08.2006 : 21:54:19 »

bah... kakšno neumnost sem napisala, mislila sem adobe reader. Sicer pa ga lahko tisti, ki ga še nimate zdownloadate iz spletne strani:
http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2_allversions.html

Lahko izberete tudi slovensko verzijo. Malo nižje pa lahko odkljukate Adobe Yahoo! Toolbar in Adobe Photoshop® Album, ker sta brezvezna. Klikneš download, počakaš da se do konca zdownloada in potem zaženeš namestitveni program, kot sem rekla samo klikaš next next dokler ne prideš do konca (to je eden izmed tistih programov, kjer nimaš pri inštalaciji kaj zajebat) in ko konča voila, lahko odpirate in gledate PDF dokumente.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #82 : ponedeljek, 21.08.2006 : 21:55:51 »

Šnapi, sem te najdla! Wink

Kaalen, imaš ZS.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #83 : ponedeljek, 21.08.2006 : 23:02:44 »

Kaalen, imaš ZS.

eee... malo dvomim, po neverjetno zakompliciranem naročniškem modelu tega portala, če ga sploh prav štekam, afaik spadam med tiste uporabnike, ki jim ta funkcija ni omogočena
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #84 : ponedeljek, 21.08.2006 : 23:22:56 »

šnapi, če ti ponudi za downloadanje program Adobe acrobat ni inštalacija nič težkega, po domače povedano klikaš next next next, dokler ne klikneš na finiš in to je to Wink

JUHU ratal mi je Cheesy sem zdownloadala adobe reader. Tongue Kaalen hvala za pomoč!

Šnapi, sem te najdla! Wink

Arončka, nisem še nič dobila na mail. Vseeno hvala za pomoč.
Aja, plakat je pa zares kul! Cheesy




Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #85 : ponedeljek, 21.08.2006 : 23:29:58 »

...po neverjetno zakompliciranem naročniškem modelu tega portala...

Hoces morda povedati, da je moja zivljenjska naloga omogocati cvekanje in reklamiranje zastonj? In delati cele dneve in noci zastonj? Morda sem pa res povsem zgresila svoje poslanstvo.
Ja, prav imas, nimas zasebnih sporocil. Za tisto, cemur je ta portal namenjen, jih ne potrebujes.
Ce poznas RSS feed in locis Adobe Reader od Writerja, bi clovek pricakoval, da ti tudi pisana beseda ne bo delala tezav.

Brez zamere, ampak po osmih mesecih, ko so se vsi zaradi paketov ze zdavnaj nehali prepucavati, ne potrebujem tukaj pisati novih pojasnil nekomu, ki pravi, da se na internet spozna.

Ostalim se opravicujem za ta izpad. Kot ne spada sem moje pisanje, tudi ne spada sem kritika na racun portala. Ce komu kaj ne ustreza, se lahko preseli drugam ali si celo ustvari svoj "spletni koticek" po svojih merah.

šnapi, me veseli, da ti je uspelo namestiti programcek in da lahko zdaj printas plakate.
Logiran

šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #86 : ponedeljek, 21.08.2006 : 23:34:46 »

Kaalen, še nekaj...Nekje na začetku te teme si napisala, da dobiš komplet kartuš za tiskalnik za 5000sit. A mi lahko prosim zaupaš kje?
Jaz sem že nekaj časa nazaj za njih dala 15000sit. Za ta denar dons dobiš že nov tiskalnik.

LP, Mojca
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #87 : torek, 22.08.2006 : 09:34:55 »

@Jana: nisem mislila nič kritizirat, ker kakor si sama povedala, te funkcionalnosti pravzaprav ne rabim in itak obstaja še cel žbiljon drugih portalov, kamor se lahko preselim, če mi karkoli ne bi bilo všeč... ampak vseeno je pošteno zakompliciran, tu nimaš reči kaj, ker je enostavno res.

@šnapi: po malo bolj podrobnem pregledu sem ugotovila, da jih pravzaprav dobim za okoli 3.000SIT, naročim pa jih iz spleta in sicer znamke Pelikan, ki so preizkušeno dobre. Nazadnje sem jih naročila iz spletne trgovine enaa (pa vidim da so zdaj ceno še znižali):
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/dept.asp?dept%5Fid=1402&sortField=cust%5Fprice&sortType=asc&stran=1
Rabim pa kartuši CANON BCI-24BK in BCI-24C in so za printer Canon PIXMA iP1500, ki stane (glej in se čudi) 11.000SIT. Pa je natisnil (samo prvi paket kartuš, ki so ble zraven printerja je bil originalen), če samo pogledam tule po mizi in preštejem moje skripte za faks... vsaj 2000 strani (na komplet katruš pride cca 200 konkretno zapolnjenih strani).
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #88 : torek, 22.08.2006 : 09:37:00 »

Pa da ne bomo delali reklame samo za enaa, obstaja v sloveniji cel kup spletnih trgovin s kartušami:
http://www.najdi.si/search.jsp?q=kartu%C5%A1e
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #89 : torek, 22.08.2006 : 09:59:03 »

Kaalen hvala za informacije. Moram doma preverit katero znamko kartuše rabim in upam, da tudi zase najdem kaj po tako ugodni ceni. Potem bojo pa plakati letel ven s polno paro! Wink

Pozdravček, Mojca
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines