mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 16:48:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plakati  (Prebrano 16530 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #90 : torek, 22.08.2006 : 10:03:26 »

kaalen, ce je na http://www.mojpes.net/modules/help/index.php?id=3 karkoli zakompliciranega, potem res ne vem, kako si nasla na spletu kartuse in locila cenejse od drazjih ter ugotovila, kaksne znamke so katere.

Zakljucujem s to debato.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #91 : torek, 22.08.2006 : 10:49:47 »

Pravkar so me klicali iz občine Kamnik in opozorili, da kazen za plakatiranje na napačnih mestih ni majhna.
Zmotili so jih plakati na avtobusni postaji. Prosim vse, da plakatirate tam, kjer je dovoljeno, ker bom sicer očitno dobila kakšno položnico za plačat  Tongue. Pa da poberete dol, če še ni....z avtobusnih postaj oziroma tam, kjer ste lepile, pa ni dovoljeno  Huh. Škoda...da se moramo še pri teh stvareh s tem ubadat, ampak en red mora bit.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #92 : torek, 22.08.2006 : 10:57:37 »

Jp, na postajah pa res ni dovoljeno lepiti.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #93 : torek, 22.08.2006 : 11:26:04 »

jp, in strogo prepovedano je tudi lepljenje po raznih telekom, gasilskih in elektro omaricah, večinoma so nalepke gor, da se ne sme plakatira, nekje pa tudi niso vendar je še vedno prepovedano lepit
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #94 : torek, 22.08.2006 : 11:43:10 »

Smetka, jaz sem včeraj nalepla plakat kao na avtobusni(niti nisem vedla da ta oglasna deska paše še pod avtobusno postajo, ker je na drugi stavbi, tam kjer ima avtobusna vozni red in ostala obvestila je itak vse pod šipo ). Na tej oglasni deski pa so že viseli plakati za veselice in tudi že en plakat od nekih mucic in sem še jaz nalepla zraven. Plakat bom odstranila na poti domov okrog 16h. Se opravičujem za nevšečnosti!!!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #95 : torek, 22.08.2006 : 11:46:03 »

Sej ni panike, je bil tudi gospod čisto vljuden in je le opozoril.
Logiran

šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #96 : torek, 22.08.2006 : 11:52:00 »

OK sam da ni težav. Undecided  Ponavadi sem vsepovsod vprašala, če lahko nalepim tle pa nisem mela koga. Bo pa plakat izginil še prej, ker se bo hči mimogrede ustavila in plakat odstranila.

LP, Mojca
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #97 : torek, 22.08.2006 : 13:01:26 »

Evo, plakat na prepovedanem mestu odstranjen!!! Lips Sealed
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #98 : torek, 22.08.2006 : 13:06:09 »

Ko sem plakatirala bs-3 sem na koncu skoraj izgubila živce; nisis smel nalepita absolutno nikamor razen na oglasne deske v blokih, ki so ponavadi nekje ob stopnicah med pritličjem in 1. nadstropjem, tako da noben sploh videl ni verjetno zadeve; nekatere oglasne deske so bile zastekljene, tako da raje nisem lepila, ker bi takoj dol strgali, čeprav so to naredili tako ali tako čez kakšne 3 dni...prisežem, da me je na koncu olkoli zasledoval že nek predstavnik hišnega sveta Grin Edino JAVNO mesto za plakatiranje se nahaja med dvema sklopoma visokih stolpnic, kjer je ponavadi tvoj plakat v 2h prelepljen z vsem mogočim (ETIKA PLAKATIRANJA LEPO PROSIM!) ali ga v najboljšem primeru (zaradi očitno zelo primerne oblike okoli stoječih stolpnic) odnese veter...


skratka, moja tehnika stoji na 5cm širokemu selotejpu in vztrajnosti...kjer se pa ne sme plakatirat se pač ne sme.
Punce, super ste Wink

LP vsem

ps. arončka, daj še meni "ta novo" verzijo pošl prosim na maja.kos.email@gmail.com in seveda vse nadaljnje update Wink

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #99 : torek, 22.08.2006 : 13:19:59 »

Gargamel, vse update imas na horjulski vstopni spletni strani http://www.zavetisce-horjul.net/ in je najbrz zdaj najlazje in najhitreje, da jih tam dol potegnete. Zraven pise tudi datum, da vsi vemo, kdaj je bil nazadnje spremenjen in nalozen na streznik.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #100 : torek, 22.08.2006 : 13:31:48 »

Zmenjeno!

jana: Včasih imam sindrom zlate ribice, pa pozabim po 5 s kaj sem prebrala (prebrala sem namreč prejšnje poste in bi lahko že sama z horjulske strani dol plakat potegnila Roll Eyes), al sm pa včasih res mal blond Cheesy

LP vsem Wink
Maja
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #101 : torek, 22.08.2006 : 13:33:52 »

Hehe, Gargamel, sem ti namignila, da bos plakat hitreje imela v printerju in na kaksni oglasni deski Tongue Cheesy
Ni problema kaksne info po parkrat napisat, potem lazje v navado pride Smiley
Logiran

nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #102 : sreda, 23.08.2006 : 22:10:59 »

Vi printate oz. fotokopirate plakate barvne? Bi bilo v redu, če so črno-beli? Je dosti ceneje, sploh če plakate hitro pomečejo stran.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #103 : sreda, 23.08.2006 : 22:51:31 »

Vi printate oz. fotokopirate plakate barvne? Bi bilo v redu, če so črno-beli? Je dosti ceneje, sploh če plakate hitro pomečejo stran.

Meni črnobeli plakati izgubijo ves čar, ker se fotografije živali praktično ne vidjo. Ko lepiš plakate itak hitro vidiš, kje jih prec dol potrgajo... tam so očitno nezaželjeni in jih naslednjič ne nalepiš več - tistih 10 do 20 barvnih plakatov na mesec pa tudi  ni nevemkakšen strošek. Lahko ti jih tud jst natisnem pa pošljem po pošti, trenutno mi jih je še nekaj ostalo.

Sicer pa smo v tej temi že navedli nekaj linkov do spletnih strani, kjer prodajajo ugodne neoriginal kartuše, priporočam Pelikanove.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #104 : sreda, 23.08.2006 : 23:03:36 »

ps. arončka, daj še meni "ta novo" verzijo pošl prosim na maja.kos.email@gmail.com in seveda vse nadaljnje update Wink

Ojla Maja, do zdaj nisem vedela, da si to ti! Tongue
Ja, me je Jana "rešila" dodatnega dela pošiljanja vsakemu posebej in ga dala na horjulsko stran. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines