mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:53:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plakati  (Prebrano 16469 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #15 : sreda, 26.07.2006 : 07:10:19 »

To printanje prakticira že velik kopirnic se mi zdi. Lahko se jim prinese tudi na cd-ju ali disketi...no diketa je že zastarela in možno da računalnik nima več disketne enote. Ja drugače ni nujno usb ključek. Za eno kopirnico vem za sigurno, da imajo to. Kopirnica v tistem hodničku, ko se gre proti aškerčevi, proti filozofski fakulteti. Včasih je bila tam knjigarna filozofske fakultete. Mičkeno naprej od lokala pri semaforju. Za tisto kopirnico sem sigurna da imajo to možnost printanja, ker so jo imeli že 2 leti nazaj, ko sem še študirala.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #16 : sreda, 26.07.2006 : 10:24:38 »

glede 1. točke se čist strinjam in bom tako tud oblikovala plakat - šahovnica muc in kužkov. V prejšnji rundi sta ble 2 verziji plakatov, ena kombinirana in ena samo z mucami... tistih kombiniranih je meni zelo hitro zmanjkalo, verjetno pa je bilo tako tudi zato, ker se je želelo čimprej oddati muce - v zavetišče so namreč prihajale kar po tekočem traku, skoraj vsak dan novo leglo.

2. kako je s tem printanjem barvnih zadev in kakšna je cena grem pa danes vprašat v eno fotokopirnico v bljižini, ki je malo večja.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #17 : četrtek, 27.07.2006 : 08:57:47 »

kaalen si kaj izvedela, kaka je cena?
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #18 : četrtek, 27.07.2006 : 10:55:56 »

ma ne še... k sm gnoj pa sm pozabila po službi še na to in sem sam odfrčala domov.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #19 : petek, 28.07.2006 : 19:17:43 »

Evo, od tu si lahko dol potegnete pdf dokument za tiskanje plakatov:
http://kaalen.no-ip.info/kaalenPage/iscejo.pdf
(malo potrpljenja prosim, če počasi downloada)

Do fotokopirnice mi pa še zdej ni ratal pridit  Angry ko je ura 4 popoldne očitno ratam zblojena k sto mater, vse pade od mene in odfrčim proti domu kot da bi delala na upravni enoti... no, tam sicer ponavad že ob 3h vsi s*******.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 28.07.2006 : 19:42:37 »

kaalen, popravek v zadnji vrstici je moj. Nekako ni higienično, bi rekel predsednik naše vlade  Grin. Upam, da ne zameriš.
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #21 : petek, 28.07.2006 : 23:02:34 »

kaalen, popravek v zadnji vrstici je moj. Nekako ni higienično, bi rekel predsednik naše vlade  Grin. Upam, da ne zameriš.

sploh ne... meni še prevečkrat uidejo take kletvice... sem ko star furman hehe
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #22 : sobota, 29.07.2006 : 12:03:39 »

Imam en predlog in sicer, kaj pa če bi stopili do kakšne kopirinice (lahko tudi jaz) in bi se probali zmanit za sponzoriranje? Npr, da bi spodaj na plakatu pisalo: plakate omogočila papirnica ta in ta...ali pa plakati sponzorirani s strani te in te kopirnice...

A, kaj mislite?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #23 : sobota, 29.07.2006 : 12:04:59 »

Aja kaalen čisto mimogrede - plakat mi je všeč Wink
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #24 : sobota, 29.07.2006 : 13:07:07 »

Imam en predlog in sicer, kaj pa če bi stopili do kakšne kopirinice (lahko tudi jaz) in bi se probali zmanit za sponzoriranje? Npr, da bi spodaj na plakatu pisalo: plakate omogočila papirnica ta in ta...ali pa plakati sponzorirani s strani te in te kopirnice...

A, kaj mislite?

seveda, zakaj pa ne Smiley Če bi bil kdo pripravljen to naredit, al pa vsaj dat malo popusta (npr. študentsko ceno) bi blo tud OK... jst na žalost vem samo za eno fotokopirnico v bljižini kjer delam oz. kjer faksiram, da tudi printajo z barvnim lasercom, v vseh ostalih fotokopirnicah v katerih sem vprašala na žalost samo kopirajo z klasičnimi kopirci (večinoma črnobelo). Tukaj v akcijo verjetno stopite tisti, ki delate kje v centru oz. tam kjer je večja koncentracija modernih fotokopirnic - pa povprašajte prosim za ceno barvnega printanja oz. fotokopiranja in za količinski popust pa napišite tule gor na forum.

Kaj pa šefica - se strinja z plakatom?
Vrstni red živalic je povsem naključen, sem pa lepila slikce v obliki šahovnice, na koncu mi je pa zmanjkalo muc, tako da so v zadnji vrstici sami kužki pa še to so trije ven padli, ker ni blo prostora (Ela, Luna pa Kala).
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #25 : sobota, 29.07.2006 : 13:08:44 »

Aja... če preferirate kakšen drug vrstni red oz. mate prioriteto koga čimprej oddati loh plakat tud mal popravim.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #26 : sobota, 29.07.2006 : 13:16:33 »

No fino. Bom jaz v ponedeljek pop. oz takoj ko bom imela malce časa, stopila do kopirnic pa povprašala. Najbolje, da se kar tule gor napiše, če najdemo kaj...
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #27 : sobota, 29.07.2006 : 13:30:33 »

Jaz imam sicer eno idejo... Samo je ne povem dokler ne vprašam, ker se potem prav butasto počutim, ko mi ne uspe.  Tongue..
lp
T.
Logiran
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #28 : sobota, 29.07.2006 : 13:38:39 »

Tukaj pri nas je barvno fotokopiranje zelo drago in sicer ena kopija A4 formata je 160 sit /kom je barvni fotokopirec tako, da tudi kopije se niti približno ne morejo primerjati s sprintanimi tako z navadnim kot z lasrskim tiskalnikom.
Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : sobota, 29.07.2006 : 13:44:27 »

Šefica? A to sem jaz  Smiley? Meni je všeč in ful ste zlate.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines