mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:09:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plakati  (Prebrano 16456 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #135 : sreda, 06.09.2006 : 08:28:12 »

Pridna si! Wink
Ah Arončka nč posebno pridna. Plakate itak skoz furkam v avtu in, če se pokaže šansa za pripopat kakšenga potem hitro izkoristim priliko.  Roll Eyes Sam da bojo te kosmatinčki hitro dobili svojega človeka. Smiley
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #136 : sreda, 06.09.2006 : 11:52:03 »

@maja22: jp, arončka daje na internet nove verzije plakatov, če pa nimaš printerja oz. ne moreš sama sprintat plakatov pa pošlji meni mail z tvojim naslovom pa ti pošljem natisnjene plakate po pošti
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #137 : sreda, 06.09.2006 : 22:05:47 »

Da pohvalim "svoje" punce, ki so bile res pridne in so nalimale vse plakate, ki sem jim jih posala na:

- vse oglasne deske od Kranjske Gore do Martulka in naprej...

- trgovini Pikapolonica
- trgovini Baby center
- trgovina E.Leclerc
- trgovina Takko
- v mestu Ljubljana (sem in tja je padalo Wink)

- del Koroške (sem in tja Wink)

- železniška postaja, v knjižnica v Grosupljem, v Bubi (veterinarska klinika) v Torpedu, (caffe bar)

- Kranj (knjižnica, oglasne deske...)

- + bloki, bloki, bloki...

Tjaša, Ella, maska, Lady...in ostale HVALA!

Smetka: ali lahko v Zooticu naštimamo predalček/šparovček, kjer bi se zbiralo sredstva za Horjul? Ena od punc, ki je limala plakate (Ella) se je z lastnio pogovarjala nekaj v tej smeri in je gospa to sama ponudila.

lp,
Diana
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #138 : torek, 12.09.2006 : 16:17:00 »

Se bom kar jaz javila. Ja, gospa iz Zootica(ni lastnica, je pa bolj med 'taglavnimi'  Wink) je rekla, da v eni njihovi poslovalnici že imajo en šparovček za neko drugo zavetišče in da če bi želeli ga lahko naštimamo tudi za Horjul v Zooticu v Cityparku. Wink Torej? Cool

Zdaj grem pa pregledat, če plakati še visijo. Cheesy

Lp
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #139 : torek, 12.09.2006 : 16:25:55 »

V Tukanu sem jaz tudi vprašala, če bi se lahko dala ta skrinjica za zbiranje prispevkov, pa so mi rekli, da ne vidijo zakaj ne, vendar bi bilo treba s šefom govoriti in so mi dali številko, ki bi jo mogla verjetno Polona ali ena od pristojih poklicati in se zmenit.
Lp
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #140 : torek, 12.09.2006 : 17:21:35 »

Dober dan  Smiley

Sporočam, da se bo na vojkovi (naselje bs-3, med prvim sklopom stolpnic) v kratkem (okoli 18.ga septembra) odprla šatcunca za male živali in sem se z lastnico že nekaj o "poslih menila". Definitivno bo tam visel ažuriuran plakat Horjulčkov, in verjetno tudi "kuža in muca meseca" članek (vzeto iz strani zavet. Horjul), seveda vse z dovoljenjem Polone. Dogovarjamo se tudi o šparovčku, kjer bodo stranke darovale denar ali izdelke, ampak to ne spada v to temo. Skratka, toliko da ste na tekočem  Wink

LP vsem pridnicam!
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #141 : petek, 15.09.2006 : 07:59:27 »

Pozdravljene!

Imam nekaj (tam okoli 35kom.) plakatov viška. Če ima katera željo po lepljenju plakatov jih z veseljem odstopim.  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #142 : petek, 15.09.2006 : 08:26:09 »

šnapi ZS!
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #143 : petek, 15.09.2006 : 08:37:19 »

Gargamel, Šnapi, škoda da se nista že včeraj zmenile... Sem mislila, da imaš samo letake viška.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #144 : petek, 15.09.2006 : 09:01:29 »

Arončka: te plakate bom okoli polepila, za tist kar sva se pa midve učeraj zmenile, rabim ažuriranga (če boš slučajno kaj danes še spreminjala) in muca in psa meseca na enem a4...sej še velja? Če ti je pa dane s v tem dežju res odročno se tle pr men v slaužbi ustavljat, se bom pa že nekak znajdla, no problem Cheesy

LP tebi in tvoji lepotički Wink
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #145 : sobota, 21.10.2006 : 10:49:02 »

Punce, a plakate kaj limamo? Huh Ali smo na plakatiranje tudi pozabili?
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #146 : sobota, 21.10.2006 : 11:31:06 »

jst priznam da sem malo zanemarila, ker sem mela v službi ogromno dela in sem prihajala domov šele okoli 7h zvečer... a zdaj sem s ta hudimi delovnimi obveznostmi zaključila in bom kmalu back on track. Še MaxyTT mi je rekla naj ji naprintam nekaj plakatov, tako da bo brezoviško-vrhniški konec kmalu pokrit.


Zakaj pa je ta tema v arhivu? Jst mislim da je ta tema vedno aktualna dokler se bo našel vsaj kdo ki bi s plakatiranjem promoviral zavetišče. Ne samo da bi morala biti med aktualnimi temami, še "sticky" (pri vrhu) bi morala bit, da bi jo opazil vsak nov entuziast.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #147 : sobota, 21.10.2006 : 11:46:46 »

Ker se trudim med aktualnimi držati teme psov in mačk, ki iščejo nov dom.
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #148 : sobota, 21.10.2006 : 18:58:43 »

Hej, Kaalen, ni panike. Ko boš imela čas, jih nekaj sprintaj in se dobiva. Smiley Smiley

LP
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #149 : sobota, 04.11.2006 : 05:27:47 »

oj!

Naj prosim nekdo sprinta te plakate za MaxyTT in ji jih pusti v zavetiscu... jst sem v Avstraliji in me ne bo kar nekaj casa... zal mi ni ratalo sprintat plakatov pred odhodom. LP... se tem avstralcem sem prinesla dez pa imajo najhujso suso v vsej zgodovini... zdaj ko sem jst tu pa dezuje ze 2 dni.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Plakati
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines