mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:03:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črni Roker
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Črni Roker  (Prebrano 32246 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #30 : petek, 24.11.2006 : 18:11:39 »

Roker je taprav pes, velik, črn, lep, mlad pa še prijazen povrhu. Vse najboljše in najlepše je združeno v tem kosmatem prijateljčku. Morda pa se morebitni posvojitelji bojijo, da je predober zanje, nič se bat, saj ima Roker krasen značaj, ne gleda na zunanjo lepoto ljudi ampak si želi takšnega človeka zase pri katerem bo začutil notranjo lepoto-prijaznost in sposobnost imeti rad.
Morda pa prav takšna prijazna človeška duša že misli nanj. Prepričana sem, da bo tudi Roker kmalu dočakal srečni dan, ko bo prišel ponj čisto njegov novi človek.  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
l.p.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : petek, 15.12.2006 : 13:06:18 »

Roker je kuza meseca decembra 2006 http://www.zavetisce-horjul.net/kuzam.php.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #32 : petek, 15.12.2006 : 22:25:55 »

Tudi za Rokerja je že čas , da končno že dobi čisto svoj domek pri nekom, ki bo ponosen na tegale zlatega fanta. Mogoče pa ga sedaj, ko bo kot kuža meseca bolj na očeh ugleda pravi človek zanj.
Rokerju  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss.
l.p.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #33 : ponedeljek, 25.12.2006 : 12:23:30 »

Midva sva večraj prvič najinega posvojenca peljala in je res pol hoste skup zvlekel. Od majhnih "palčk", do suhih debelc, ki jih je moral prej še zruvat. Vse skupaj je nastavil po poti, da je imel potem revež Punči težave, ko je po isti poti hodil.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #34 : petek, 29.12.2006 : 08:56:14 »

Jah, Roker pa je pravi "drva-roker" Wink! Na poti v temi je upsel najt veliko rogovilo, ki sva jo nato nalomila na malo manjše kose, da sva sploh lahko šla po poti. Ampak ne, to ni bilo dovolj. Je bilo treba najt še večjo! Cheesy Cheesy Palice so zanjga zakon Grin. Je poslušen, pridno priteče in sede prd tebe, ko ga pokličeš Cool Cool. Da o posladkih ne govorimo. En veliiiiik cuker od velikega psa. Tudi ta je čisto neproblematičen.

V januarju naj tako hitro najde svoj kavč, veliki mišek Kiss!

Lp vsem
polonak
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #35 : petek, 29.12.2006 : 08:58:58 »

Lep velik prijazen pes,ki ljubi sprehode,palice in žogice.
Super bi bilo,da bi res takoj v januarju našel dom.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #36 : petek, 29.12.2006 : 10:09:29 »

Aja, sem pozabila cvetko od včeraj. Sva morala skoraj celo pot opraviti po temi, ker je na vsak način želel moj baterijo - gumijasto Roll Eyes..... Seveda, je bila na koncu že tako sluzasta, da skoraj ni več svetila Tongue. Smetka, očitno so gumijaste igračke njegova druga poslastica....
V včerajšnji poltemi smo bili vedno trije: Roker, jaz in velika rogovila......

lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : petek, 29.12.2006 : 19:35:55 »

Pa se je zgodil  Cheesy  Grin  Cool  Tongue....klic za Rokerja  Tongue  Wink. Jutri dobi obisk; in če je kje kaj pravice, bo kuža novo leto dočakal z novimi lastniki.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #38 : petek, 29.12.2006 : 19:39:04 »

Drugega kot to, da držimo pesti, ne morem napisat.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #39 : petek, 29.12.2006 : 19:54:49 »

Res bi bilo lepo, da bi ta srčen fant končno dobil čisto svojega človeka.
 Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss za srečo!
l.p.
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #40 : petek, 29.12.2006 : 19:59:24 »

super  Smiley
svrka je sigurno zadovoljna, ker bo njen posvojenec dobil nov dom in drzi pesti 100 na uro  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #41 : petek, 29.12.2006 : 20:02:55 »

ojoj mi je kar srce poskočilo  Shocked

lepi rokerček, čeprav sem sredi finisha vnašanja inventure ti držim pesti z vso možno močjo  Cheesy upam da bo jutrišnji obisk res tapravi, saj jeroker to  tudi  Kiss Good luck!!!
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #42 : petek, 29.12.2006 : 20:19:25 »

OOO Res zanjega močno držimo pesti,da ga posvojijo.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #43 : petek, 29.12.2006 : 20:58:19 »

Jupiiii, držimo pesti in tačke, da je to to in da bo že jutri v novem domu.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : sobota, 30.12.2006 : 17:02:24 »

Roker je imel obisk danes. Vem, da bi se v stanovanju lepo obnašal, da ne bi lajal in delal škode, da je čist in da ne bi bilo težav z njim. Ne morem pa zagotoviti, da bi lahko brez težav živel v centru Ljubljane z najbližjo sprehajalno potjo na grad, ker je psov res veliko. Roker si ne pusti prav veliko "reči", tudi psičkam ne. Najraje ima svoje igrače in oboževal bi nekoga, ki bi mu jih metal do nezavesti.
Poskusili se bomo dobiti z njim in z zlato prinašalko, ki je tudi v družini in s katero bi moral občasno živeti, pa sprehodili s bomo z njim po Ljubljani. Da vidimo, kako bi se obnašal. Upam, da bo uspelo.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črni Roker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines