mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 05:04:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črni Roker
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Črni Roker  (Prebrano 32244 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #90 : torek, 09.01.2007 : 13:11:56 »

A bo moj sosolec? Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #91 : torek, 09.01.2007 : 13:15:28 »

Ne, on bo PRVČEK! Wink

lp, Katarina
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #92 : torek, 09.01.2007 : 13:25:42 »

Bo pa od mame, ce ji bo uspelo ze zdaj iti v solo (sluzba pa to). Ji malo discipline ne bi skodilo Wink

lp, Z.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #93 : torek, 09.01.2007 : 13:43:33 »

A mami?  Grin
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #94 : torek, 09.01.2007 : 13:58:05 »

Tudi!  Lips Sealed Mame so pac mame z razlogom - da razvajajo vsa cloveska in zivalska bitja!  Kiss
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #95 : torek, 09.01.2007 : 13:59:25 »

Priznam. Zato sem tudi malo sklenila olajšat življenje Smetki in Rokerju.  Wink
Logiran
rokerka pinky
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #96 : četrtek, 11.01.2007 : 11:30:07 »

Evo, se ze javljam... da povem na kratko kaj o Rokerju.

Seveda smo ime obdržali, malo smo ga skrajšali na Roki.
Lun je takoj poskrbel za tablico z imenom za na ovratnico in rdečo rutico (hvala Lun in Katra!), tako da ima rokersko rutko že od prvega dne dalje! Čisto tako kot je napisano v opisu Rokerja na spletni strani zavetišča.

Roker je zelo priden in poslušen, ima pa neznansko veliko energije in vse ga zanima. Vse mora povohati, biti zraven prvi, vse mora videti... skratka za smejat.
Cepljenje stekline, pucanje zob in ušes, striženje krempljev, umivanje, krtačenje... vse smo že probali in je dobrodušno prestal. Malo nas sicer matra še rep, ki ob valu navdušenja pušča krvave madeže po stenah in omarah, bo dobil en lep ovratnik za kratek čas. Kužike so mi všeč, kužki pa še ne. Moram še ugotovit ali se jih boji (ker cvili in bevska ko se s kom srečamo) ali jih ne mara. Sicer pa se resno pripravljamo na pasjo šolo.

Polona, po stopnišču hodi zdaj normalno, si imela prav. Prvič na silo, potem je šlo lažje. Je bilo treba kar zatisniti oči ijn ušesa, ko smo ga prvič dobesedno vlekli v blok in iz bloka, ker je izgledalo in se slišalo grozno (čeprav smo za nekaj sekund). Stopnice bodo še prišle na vrsto.

Brino (prinašalko) je osvojil, zdaj smo jo odpeljali v njen pravi dom, tako da uživa sam v svojem kraljestvu (stanovanju). Čez vikend gremo na Krim pa na barje, da ga malo zlaufamo. Kdaj bi ga lahko spustili iz vrvice (mislim nekje na samem na barju, ne v mestu), da prosto teče in se igra?

LP
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #97 : četrtek, 11.01.2007 : 11:46:33 »

rdečo rutico (hvala Lun in Katra!), tako da ima rokersko rutko že od prvega dne dalje! Čisto tako kot je napisano v opisu Rokerja na spletni strani zavetišča.

 Cheesy  Grin  Kiss Tole je pa zame en pravi "za lepši dan"! Uživajte še naprej!  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #98 : četrtek, 11.01.2007 : 11:52:31 »

Ne ga spuščat, dokler ne boste "vzeli" odpoklica.
Logiran

LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #99 : četrtek, 11.01.2007 : 12:09:24 »

Pozdravcek Pinky!!!!

Ja malenkost za rutico, spuščala ga pa jaz ne bi vsaj dokler nima tel. številke na ploščinci. Saj ves kako smo iskali Luna!!!!! Pa je bil takrat že pol leta pri meni. Ni ravno občutek ki ti ga priporočam.

S Xeno smo zmenjeni da se udelezi pouka in bo (upam) Lunov sošolec. Samo ne bosta smela klepetat. Pa hitro ugotovi kaj je to z malimi kužki, da gremo akm skupaj. Sicer se pa slisiva, ne?
Logiran
rokerka pinky
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #100 : četrtek, 11.01.2007 : 15:40:16 »

Kako se pa uči oz. "vzame" odpoklic, če je na vrvici? Imamo v Bevkah ograjen sadovnjak in bomo najprej tam poskusili. Me prav zanima, kako se bo obnesel. "Sedi" mu lepo gre, ampak to gre zahvala Poloni. Čakati/sedeti/ležati na mestu pa niti najmanj.

Male kužke pa je, ham ham... Ne saj ne, po moje ga je strah. Ampak ne vem kako naj sprobam blizji kontakt z drugimi psi, če rata ves trd in začne lajati. Z Lunom pa tudi ne bi vadila glede na to, da je občutljiv na velike pse. Roker ni ravno majhen  Wink
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #101 : četrtek, 11.01.2007 : 15:45:50 »

Imamo v Bevkah ograjen sadovnjak in bomo najprej tam poskusili.

Če imam ta prave Bevke v mislih, se pa zna zgoditi, da se še kaj srečamo na sprehodu z najino Neli (oz. prej Neži). Smiley  Sva že kar pridne pri nabiranju kilometrine, tudi okoli Bevk.  Wink

LP
Logiran
LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #102 : četrtek, 11.01.2007 : 15:52:58 »

joj Pinky si nestrpna! Sej bo kmal sola pa ti bo Xena strokovno pokazala.

Lun res ne vem ce je primeren za treniranje srcevanja s samcki. Glede na to da njemu to veckrat spodrsne.....Ceprav s Kanom (nemskim ovcarjem) se pa zastopi..... no ja kar naj najprej koga druzga poje, preden mu morava Luna vleci iz gobcka.
Logiran
LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #103 : četrtek, 11.01.2007 : 15:54:50 »

Sicer pa grem sedaj pocasi iz sluzbe in do kanove lasnice z Lunckom. Misli pa da se Kan nekje potepa z mamo.

lp
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #104 : četrtek, 11.01.2007 : 15:55:01 »

No sicer jaz nisem najboljši naslov za dajanje nasvetov, vendar naš Kastro se je odpoklica naučil tako, da sem ga ko je še bil na vrvici, poklicala po imenu in vsakič ko se je obrnil in pogledal proti meni je dobil priboljšek ( fant totalno pali na hrano ). Postopoma sem podaljševala vrvico, potem sem celo par vrvic skupaj zvezala, da je bila reeeees dolga hehe in sem ga klicala in tako se je počasi navadil, da ko vsakič pride nekaj dobi in zdaj hodi veselo nazaj. No polagam ti na srce bodi neomajna pri tem početju, ponavljaj dokler ne obvlada in ne mu popuščat če kdaj ne pride, jaz sem mu nažalost in to sedaj včasih preveč izkorišča, ker ve da ne bom huda.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črni Roker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines