mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 08:50:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črni Roker
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Črni Roker  (Prebrano 32138 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #105 : petek, 12.01.2007 : 14:41:01 »

Rokerka Pinky alias Jana? Če si ta prava, ves, kaj ti sleduje (sprehod na Grad, cohanje setronj in kontrausluga Rokerju ter treniranje odpoklicovanja Wink).

Lp Neža in irska banda
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #106 : sobota, 13.01.2007 : 23:11:00 »

Roker...oprosti, ampak danes nisem uspela do Ljubljane, da te malo iz tvojih nagajivih gat stresem. Pokličem jutri.
Logiran

rokerka pinky
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #107 : petek, 19.01.2007 : 15:29:35 »

Agnes, kdaj vozis irsko bando na grad? Po sluzbi, kdaj? Dej, bomo skupaj vadili, kako se na druge pse NE laja. Drugace pa priden kot hudic in une okice... jaz sem toook bogi. Zdaj ima cca 2 dni trobento (ovratnik) gor, da vidimo, kako bo z repom, ko ga ne bo lizal. Jutri pa gremo na pregled repa k veterinarju.

Pasja sola pa takoj, ko bo trsica zdrava.

LP Jana

ps: smetka, kako in kje lahko vrnemo nagobcnik? Zdaj ne bom hodila gor, ko ste kuzni? Saj vem ,da se ne mudi, pa vseeno... bi ga rada cimprej vrnila
Logiran
LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #108 : petek, 19.01.2007 : 15:37:53 »

To Roki!!! Vidim da se uspešno rineš pod kožo. Smiley

LP LUN  Smiley Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #109 : nedelja, 21.01.2007 : 13:50:09 »

Ni panike, boste že vrnili nagobčnik.
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #110 : torek, 23.01.2007 : 08:26:43 »

Mi delamo doma, ponavadi osvajamo Grad zjutraj. Ampak z veseljem naredimo izjemo in pridemo popoldne ali zvečer. Povej. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #111 : torek, 30.01.2007 : 18:12:24 »

V tej temi se je zapletalo in razpletalo, predvsem pa veliko opletalo z imaginarnimi osebami in postopki in zdaj definitivno zakljucujemo debato tako o predhodnih pisanjih, kot o negi, vzgoji in solanju Rokerja. Lastnica Rokerja ima na voljo telefon Zavetisca Horjul, ki ima stevilko 051/30-44-35 in v vsakem trenutku lahko razcisti vse dileme, odkriva prave ter imaginarne osebe in razciscuje opravljena in neopravljena ter pravilna ali nepravilna postopanja direkt s tistim, od kogar je Rokerja dobila.

Vsa manjkajoca sporocila iz te teme, kot tudi tema z naslovom Zakaj mene danes že ves dan tišči pri srcu in duši krivica, ki je bila posledica sporocil tukaj, so prestavljena v arhiv mojpesForuma.

Tukaj lahko nadaljujemo z Rokerjevim vsakdanjikom, vendar brez vsakrsnih namigovanj na karkoli, naj bo na osebe, dejanja, stanja... Sporocila v stilu "prijateljica je rekla", "veterinar meni", "poznavalska oseba" je..., bodo izbrisana, ne glede na to, kdo jih bo zapisal.

Rokerju zelim vse dobro.
Logiran

LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #112 : sreda, 31.01.2007 : 14:08:08 »

Bravo Jana(moderatorka). Moram priznati, da sem temo sledila od zacetka in kot vidis jo se vedno, vkljucevanje v take debate pa se mi ni zdelo smiselno. komaj cakam "normalne2 poste na temo Rokerjev vsak dan"


LP
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #113 : sreda, 31.01.2007 : 15:06:05 »

Kakšna slika kakega hloda v Rokerjevem gobcu bi bila tudi dobrodošla Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #114 : sreda, 31.01.2007 : 15:10:43 »

Kakšna slika kakega hloda v Rokerjevem gobcu bi bila tudi dobrodošla Smiley

in da ga povrh vsega nese še na Ljubljanski grad.
Logiran
rokerka pinky
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #115 : četrtek, 01.02.2007 : 10:47:39 »

Poziranje pri anteni na vrhu gradu z rdeco rutko okoli vratu in velikim hlodom v gobcu? Ni slaba ideja!

Hmmm... slike! Ja, imam to ze nekaj dni v mislih, da bi dala kaksno Rokijevo sliko na forum. Doma imamo fotoaparat pokvarjen, zato sem se ze spravila v akcijo izposoje. Zdaj ga imam in cakam na ugodni trenutek (vikend, da bo dnevna svetloba). Potem je se zadnja ovira, da spravim slike na forum, ker ga ne gledam doma. A iz mobitela lahko slike spravim na kaksen nacin na forum? Vem, cudno vprasanje, morda pa je kaksen nacin...

Drugace pa ponavljam že napisano:
Z Rokijem gremo danes prvic v pasjo solo - individualne ure. Sem kar malo nestrpna. Po mojem se bo dobro izkazal, ker je zvedav in poln energije. Pa poslušen tudi. Itak da bo najboljši učenec na tej uri Smiley


Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #116 : četrtek, 01.02.2007 : 11:07:22 »

Glede dodajanja slik na forum ti ne morem pomagat, na žalost.
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #117 : četrtek, 01.02.2007 : 12:36:55 »

Ce jih lahko spravis (fotke iz mobitela) na racunalnik (kabel? IR?), jih potem samo pripopas v album in prilepis link sem. Je pa se varianta, da jih posljes po e-posti nekomu z ustreznim paketom (npr. meni, ki sem se v njegove fotke itak zaljubila na prvi pogled Cheesy ), ki jih lahko potem prilepi naravnost v njegovo temo.

Fino se imejta v soli, pa pridita se kaj h Xeni (v soboto se zacne, juhuhu), je res super, moja ogromna trma, ki zna vec kot "ornk" potegnit, prav uziva, ko je lahko piflarka, pa se fino je, da pes dela s tabo, tudi ko je okoli 10 drugih pesjanov Smiley
Logiran
LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #118 : četrtek, 01.02.2007 : 14:13:07 »

Ja k Xeni!!!Midva z mrcinico tudi najbrz prideva. No sigurno bova hodila, samo ne vem ce nama ze v soboto zense. Smiley

Rokerka jaz imam citalec pa ti ga lahko v petek na fondi prinesem pa das na racunalnik. Sporoci ce rabis.

LP
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #119 : četrtek, 01.02.2007 : 14:15:18 »

LUNČEK, a sta vidva z Lunom s Fuzin? Pa je nasa Kiana njegova zenska dvojnica? Wink
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črni Roker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines