mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:20:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vrhničanki Lili in Pika
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vrhničanki Lili in Pika  (Prebrano 16404 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #30 : petek, 15.12.2006 : 22:39:15 »

Ni šla.Ko sem jo vprašala je rekla,da še ni poklicala.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #31 : ponedeljek, 25.12.2006 : 12:31:25 »

Lili je ena taka hiperaktivka, ki jo jo vsepovsod dovolj, pa še rada lubčke tala. Skratka - za konec sprehodov idealna žrtev, po sprehodu z njo nič več ne moreš.

Je pa tudi ljubitelj kopanja, kar nekajkrat je pošteno zakopala v horjulski gozd. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #32 : petek, 29.12.2006 : 08:59:57 »

Lili je tako pasja lubica Kiss, aktivna in veseljaška. Zabava se z vsem, kar ji pride na pot. Sneg je bil velika zabava, pa letanje okoli dreves tudi.... potem pa sva se gledali, le zakaj ne moreva naprej Smiley.
Za čohanje je vedno pripravna, pa talanje lupčkov tudi Cheesy Cheesy. Posladki so pa sloh zakon, sedi naredi iz prve Cool!

Lili, zdaj pa takoj v januarju pokliči lastnika najboljšega kavča zate Cheesy!

Lp Polonak
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #33 : petek, 29.12.2006 : 12:26:13 »

Včeraj smo sprehajali Lili. Kot so napisali že ostali, aktivna, vesela, pa tudi odločna punca. Rada se pocarta, še raje pa te malo skomandira, kako in kje bi ona šla na sprehod. Je pa komunikativna in te še zdaleč ne ignorira, tako da bo nekomu v veliko veselje.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #34 : sobota, 30.12.2006 : 19:03:37 »

Danes sem šele dojela, kako hitra je ta punca v resnici.  Sva šli v gozd in mi je lepo povedala, kje se hodi in kako. Ona okoli drevesa, potem pa še jaz. Gospodična ne mara u "rikverc" hodit.

Ko sva se že vračali pa se zgodi - zelo blizu zgrmi ena veja na tla in strašno poči. Se je punca tolk ustrašla, da je tako silovito potegnila proti zavetišču, da mi je spulila flexi iz rok  sram In tisto je potem opletalo za njo. Ljudje povem vam, vidu si samo eno rjavo liso. Pa še to samo kako sekundo. Jaz jasno u paniko in u tak galop za njo, da se je še za mano kadil. Sanjal se mi ni, kaj bom Smetki rekla: ti posluš, psa sem zgubila.

Prigalopiram iz gozda in vidim: LILI LEPO ČAKA PRED VHODOM  Cool. In Maša, ki ji ni jasno, zakaj je psička sama. Moje misli niso bile lepe. Ko bi videli njen nedolžen pogled med tem, ko je žlampala vodo: Zakaj si pa jezna, sej sva samo malo tekli?  Tongue

Skratka tekači, idealen pes za vas!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : sobota, 30.12.2006 : 19:35:56 »

Moje misli niso bile lepe.

 Grin  Grin...kakšne so pa bile?

Ko se je to zgodilo prvič, je tudi meni srce v hlače ušlo. Zdej sem se pa navadila  Grin. Vedno pridejo nazaj in lepo pred vhodom čakajo. Takšnih, ki ne bi nazaj prišli, pa itak ne dam na sprehod.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #36 : sobota, 30.12.2006 : 19:42:44 »

Hehe, Živc, to se tudi meni z Ajdo zgodilo (ki se ji je ovratnica snela), pa še z enim, ki je preveč potegnu... Tudi jaz sem laufala za njo/njim kot na-pol zmešana, pol jo/ga pa najdem pred vrati zavetišča, kako laja naj ji/mu nekdo vrata odpre.   Cheesy Grin
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #37 : sobota, 30.12.2006 : 21:32:06 »

Ali je Pika tudi tako živahna kot Lili ? Obema želim, da prav hitro dobita nov dom .
l.p.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #38 : sobota, 30.12.2006 : 22:11:09 »

Grin  Grin...kakšne so pa bile?

Nekaj v smislu: proklet pes! Jaz mam samo dve nogi, nehi laufat. Kje hudiča si mene našla za tečt? Jaz sem strasten nešportnik in kadilec!

Ko me je pa med pitjem vode tako nedolžno gledala, sem si pa samo ponavljala, da kužka ne smeš kregat, ko enkrat pride nazaj al pa ko se ustavi, ker se drugače nauči bežat od tebe. Ker drugače bi ji en tak dolg govor o bontonu in spoštovanju šibkejših spustila, verjeto v ne najbolj prijaznem tonu.

Sej sedaj se že smejim prigodi, ampat takrat me je pa res panika zagrabila.

Jana, ja Pika je tud en luškan hiperaktivc. Najboljši sta, ko sta spuščeni na dvorišču. Če hočeš spremljat dogajanje, dobiš morsko bolezen od vrtenja glave  Grin

Sta tako lepo in prikupno navihani, da resno morata v nove domove. Čimprej!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : nedelja, 31.12.2006 : 11:56:26 »

Pika je v novem domu. Čaka ga še Lili. Lp vsem.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #40 : nedelja, 31.12.2006 : 12:05:59 »

Super! Cheesy Srečno, Pika! Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #41 : nedelja, 31.12.2006 : 12:22:46 »

O, sem vesela za Pikico  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Sedaj pa hitro za njo še Lilika .
l.p.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #42 : nedelja, 31.12.2006 : 20:22:11 »

Lili glej Pikica je že odšla. Sedaj si na vrsti ti.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : torek, 02.01.2007 : 13:20:30 »

Če je komu Lili všeč, prosim, oglasite se čimprej.
Logiran

LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #44 : ponedeljek, 22.01.2007 : 13:19:21 »

Kako kaj kaze nasi Lili. Se nihce ne zanima zanjo, da bo jo posvojil? Pa tko luskan nosek je.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vrhničanki Lili in Pika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines