mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:51:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KUŠTRAVI RUFUS
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: KUŠTRAVI RUFUS  (Prebrano 11678 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : torek, 12.09.2006 : 18:05:34 »

Razkuštran mladenič, z zvozljano in zanemarjeno dlako, ter celim bataljonom "črnih prijateljic" (=bolh) na sebi, je bil danes prepeljan s Kokrice pri Kranju, kjer se je zadrževal nekaj dni.

Je večji in na vratu ima očitne sledi verige.

Zelo prijazen, star cca 10 mesecev, z dobrodušnim odnosom do odraslih in otrok, ter "mene pa zdaj ni" odnosom do mačk. Grin

Med vožnjo je bil zelo priden in ko sem ga prišla iskat, je samo nekaj trenutkov razmišljal, potem pa me z mahajočim repkom in mežikajočimi učki pozdravil kot starega frenda.

To bitje nikakor ni za na ketno, prav tako ne za vsakodnevno kosilo miljon bolham! Angry.
Povsem jasno ga vidim v družini, ki ga bo povsod jemala s sabo. Smiley ... kadar se ne bodo skupaj crkljali na kakem ogromnem kavču. Smiley

fotke:

Mr. Simpatico:


v polni velikosti:


srrrrrrbiiiiiiiiiiii:
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : torek, 12.09.2006 : 18:21:49 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/lbGGoIJenNQBqtiE.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/6kh9vff2yz1ym8pw.jpg
Logiran

Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #2 : torek, 12.09.2006 : 18:51:05 »

Tale dečko pa močno spominja na irskega mehkodlakega pšeničnega terierja ali pa kakšnega mešanca med pumijem pšenične barve in istrskim resastim goničem Cheesy. Sigurno bo hitro našel svoj nov dom, pa vseeno držimo pesti in tačke!  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : torek, 12.09.2006 : 19:48:05 »

Upam, da slike niso preveč zavajujoče. Pes je velik.
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #4 : torek, 12.09.2006 : 19:50:31 »

Meni na slikah sploh ne deluje. Razen mogoče na tisti, ko je ob ogradi (tam mi deluje tam nekje okrog 60 cm).
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : torek, 12.09.2006 : 19:52:14 »

Saj tudi je. Višina primerljiva z npr. berncem.
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #6 : torek, 12.09.2006 : 19:57:46 »

O, madona. Tako velik? Boste morali nove slike posneti, tele so res čisto preveč zavajajoče.
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #7 : torek, 12.09.2006 : 19:58:17 »

 Grin Evo, kuza, kakrsnega vsi iscejo - samo v veliki izvedbi. Cukr  Kiss

Sarabenji, kaj pravis, a bo slo brez krcenja? Mi izgleda tak na splosno "vsecen".
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #8 : torek, 12.09.2006 : 19:59:12 »

Ime je pa tudi fenomenalno. Rufus  Grin
lp
T.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #9 : torek, 12.09.2006 : 20:15:27 »

Aha, sem po ovinkih razumela, da je za balkonsko pasmo prevelik. Pa ravno tako luštno deluje.  Sad Ga bomo prišli kaj pogledat Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #10 : torek, 12.09.2006 : 20:43:33 »

Jaz pa mislim, da bi tud na balkonu užival, da le ni samo 5 x 5 m.  Wink
Je pa luškan kuštravc, ni kaj.
l.p., Jana
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #11 : sreda, 13.09.2006 : 08:08:55 »

še en tak, ki bi ga jaz takoj domov odpeljala, pa se moji lih ne strinjajo, z Benom na čelu. Pa sem že rekla, da teh strani ne bom gledala, pa mi roka kar sama sem zaide.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #12 : sreda, 13.09.2006 : 22:02:49 »

Grin Evo, kuza, kakrsnega vsi iscejo - samo v veliki izvedbi. Cukr  Kiss

Sarabenji, kaj pravis, a bo slo brez krcenja? Mi izgleda tak na splosno "vsecen".

sarabenji ima ob teh fotkah ene čudne deja-vuje... zaradi katerih se zdi tale kuza se posebno vsecen, ne glede na velikost in zavozlanost in bolhatost. za povrh pa je tema odprta tocno 7 let po prvem stiku z bolhatim, smrdljivim in zavozlanim izvorom teh mojih trenutnih deja-vujev, kar daje deja-vujem se posebno custven pecat...

ne vem, kaj naj recem drugega kot to, da upam, da se tudi tale prelevi v eno hvaležno senco ob petah nekoga... v en tak prostovoljni grelec nog za pozimi... v iskrivo, inteligentno in vedno-s-pogledom-pri-tebi bitje. upam, da cim se prej najde s sebi sorodno duso...
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #13 : sreda, 13.09.2006 : 22:13:23 »

Aaaaaaa  Cheesy Kakšen fejst ogromen kosmatinec  Cheesy No ja, ogromen ne izgleda na fotkah, ampak verjamem Poloninim besedam.  Grin
Mast vola... res je fejstn... Če bi lahko... Pa če bi... In če bi.... Škoda, ker je preveč ČE-jev.  Sad Undecided Ko bom velika bodo šli pa ČE-ji stran in mi bo mogoče takrat uspelo nuditi dom kakšni dušici podobni Rufusu.  Cool
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 14.09.2006 : 20:53:14 »

Še enkrat...ker nimam časa odgovarjat vsakemu posebej po mailih - pes ni za tiste, ki si želijo višavskega terierja, ker je pes velik za ene 15 omenjenih. Vsaj. Sicer pa prijazen in igriv mlad pesjan.
Logiran

Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KUŠTRAVI RUFUS
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines