mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:46:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mlaka pri Kranju - kuža Mak
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mlaka pri Kranju - kuža Mak  (Prebrano 10567 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #30 : četrtek, 28.09.2006 : 07:05:35 »

Mak srečno  Kiss Kiss Kiss pa upam da se kaj oglasijo in nam tvoje nove fotke pokažejo in nam  sporočijo o tvojih vragolijah, ki vam polarnim bučkam tako rade po mislih letajo Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #31 : četrtek, 28.09.2006 : 13:42:31 »

Mak srečno Smiley
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #32 : petek, 29.09.2006 : 19:53:12 »

Hay hay!!
Oglaša se vam nova Makova prijateljica!  Naj povem, da uživa kot kralj. Mi pa tudi. Slike pridejo v kratkem na vpogled. Smiley

Kakršenkoli nasvet bo DOBRODOŠEL!!!

P.S.: čevlji še v enem kosu!! (zaenkrat)


lp
             tudi od Maka
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #33 : petek, 29.09.2006 : 19:55:05 »

 Cheesy Upam, da se imate skupaj luštno, v kar ubistvu niti ne dvomim Grin Pozdravčke vam in "frišni" pasji pridobitvi Wink

LP, Maja
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #34 : petek, 29.09.2006 : 20:39:47 »

medom en mejhn nasvet, NE SE MU PUSTIT  Wink
Vi ste šef, ne on (haskiji znajo to mal obrnt Grin)

pa veliko sreče in veselja z njim vam želim Wink
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #35 : sobota, 30.09.2006 : 01:14:23 »

Zaenkrat smo še mi ta glavn. A ma kdo recept proti pasji driski?  Grin

Uživamo pa itak vsi. On ma dooooooolge sprehode, mi pa dolgo potrebno rekreacijo.
Ko bo čas začnemo pa še agility.

lep pozdrav vsem!!
                                                       
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : sobota, 30.09.2006 : 08:26:45 »

Čau, veš da ga imamo. Kaj mu daješ za jest? Jaz sem ti sicer dala nekaj "njegove" hrane, ampak če si nadaljevala s hobby dog konzervami ali s čim drugim, pa ne počasi uvajala nove hrane, potem je normalno, da ima drisko. Dostikrat je tudi navdušenje  Wink novega lastnika krivo za polne žepe priboljškov, ki so sicer okej reč, ampak je pri mladičku prav tako dostikrat povod za mehko blato. Če prav razumem iz tlf pogovora in sporočil tule, je sicer živahen? Skuhaj mu riž in piščanca za nekaj dni, potem pa (če slučajno še nisi) kupi dogovorjeno kvalitetno hrano, ki mu jo počasi dodajaj med riž in piščanca, dokler povsem ne zamenjaš. Kakšna driska pa je? Je kaj sluzi vmes?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : sobota, 30.09.2006 : 08:29:55 »

Še to, kar sem ti itak že povedala, pa bom še enkrat...glede na to, da je bil pri nas šele prvič cepljen proti kugi in kužnim boleznim, se izogibaj vsaj do drugega cepljenja psom neznanega izvora in potem, kjer je veliko psov. Poleg tega je driska sama po sebi dosti nevarna za mladiča, ne glede na to, zakaj je. Treba jo je ustavit čimprej. Pa dokler jo ima, ustavi tudi (preveč) aktivnosti.
Logiran

medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #38 : sobota, 30.09.2006 : 14:47:32 »

Zaenkrat je dobival pedigre in brikete chapi. Začnemo pa danes z Royal canin. Na dan dobi 400 g hrane, pač razdeljeno na tri obroke.
 
V blatu nisem opazila nobene sluzi. Včasih je čisto tekoča je imel pa včeraj že bolj kompaktno blato. Sem pa opazila drobne bele pike v blatu.
Sva bila včeraj pri veterinarju in pravi da je zdrav. Naj pa poskusim s suhimi borovnicami. Da bi moralo pomagat da poje kakšne 2 ali 3 na dan dokler ne bo blato normalno. Cepljenje imava 12. 10., tako da dokler ne bo cepljen se razgibavamo okoli hiše. Se pa že zanima za sosedovega psa. Ko bo čas se bosta pa bolje spoznala. 
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #39 : sobota, 30.09.2006 : 15:38:10 »

najprej mi pa še povejte kako dam sliko v sporočilo!!  Shocked
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #40 : sobota, 30.09.2006 : 17:20:07 »

Za dodajanje slik moraš biti vsaj midi.

http://www.mojpes.net/modules/help/index.php?id=3
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #41 : sobota, 30.09.2006 : 17:54:43 »

hehehehe, medom, mislim da bo menjava hrane prava rešitev proti driski....  Wink
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #42 : sobota, 30.09.2006 : 18:33:43 »

sarabenji to ti pa verjamem. Sam še vseen me skrbijo tiste male bele pike.

kako pa rataš midi?

(sama vprašanja so me)   Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #43 : sobota, 30.09.2006 : 18:38:34 »

Kaj pa je veterinar rekel glede tistih belih pik?
l.p., Janad
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #44 : sobota, 30.09.2006 : 19:59:59 »

še nič, ker smo jih šele danes opazil. Tko d bom jutr poklicala veterinarko k mam njeno mobi tel..

ok ampak zdej mam pa nekak nov manjši problem. Naš Mak j začel čevlje 'grizljat'. Pravzaprav jih ne grize (zaenkrat) ampak samo otresa z glavo ko jih ima v gobcu. Misli kdo da bi pomagal če bi mu nastavla čevelj pokapan z limono??
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mlaka pri Kranju - kuža Mak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines