mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 10:44:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Razočarana do konca nad ljudmi...mišek mali
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Razočarana do konca nad ljudmi...mišek mali  (Prebrano 68044 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : torek, 19.09.2006 : 19:56:15 »

Moja Fani uživa doma. Po desetih ali več letih podobnega življenja, kot ga je imel Mišek, je zdaj že skoraj 4 leta moja. Res ji je bil podoben, me je kar stisnilo...le manjši je bil. Če se spomnim, kako garjasta je prišla ona, je pa podobnost itak...
http://www.moj-album.com/slike/1601452/_vFK0fJzlJVCk9Lw.jpg

Dolgo ni bil v živi meji, poškodba je bila še dosti sveža. Ja, higieniki pobirajo le mrtve, mi (še) žive. Nič se mi ne zdi, da bi bilo treba v tej temi sploh omenjati mene, jaz bom že...objavila sem jo zato, da vsi, ki ste prišli do nje, pogledate okoli sebe. Dosti takih je še, ki jih bo morda v naslednjem trenutku zadel avto, ali pa sekira, ali pa se bodo "le" obteženi znašli na dnu kakšne vode. Zagotovo niso samo ti, ki tako ali drugače pridejo do mene ali do drugih zavetišč ali najditeljev...
Čeprav...svrk...meni se sploh ne zdi niti to, da sem naredila kaj lepega. Odpeljala sem na evtanazijo psa, ki...eh...pa še evtanazirat ga nismo mogli drugače kot v srček. Pa še zaspat ni hotel. Ves polomljen in garjast je hotel z mano, na vsak način. Kaj je tu lepega...
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #46 : torek, 19.09.2006 : 20:46:16 »

Smetka, za nas nič lepega. Njemu se je pa vsaj ena reč v življenju humano stekla. Njegova druga alternativa JE BILA SAMOTNA, POČASNA, BOLEČA SMRT V ŽIVI MEJI
Logiran
aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #47 : torek, 19.09.2006 : 20:58:59 »

Kar ne morem se nehat vračat nazaj na slike te uboge živali...
Nonstop me preganjajo njegove "učke", ki so tako žalostne, naveličane trpljenja,... Sploh ni iskric življenja!
Joj......cmeram.........
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #48 : torek, 19.09.2006 : 21:41:32 »

Tole me je pa res sesulo...ne gre mi iz glave...in sovražim tistega, ki se je imenoval njegov lastnik...
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #49 : torek, 19.09.2006 : 21:48:04 »

okrutnost in malomarnost posameznikov resnično preseže vso bolano domišljijo... Cry
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #50 : torek, 19.09.2006 : 22:24:27 »

Hudo,hudo  Cry tudi meni danes tale revček ne gre iz glave. Cel dan ga imam v mislih in res mi je hudo zanj. Ne morem razumet ljudi, ki jim življenje živali ne pomeni prav nič, ki ne dojemajo da žival prav tako čuti in trpi .....Ah... Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : sreda, 20.09.2006 : 00:32:19 »

Meni ne pusti spati.
Logiran

maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #52 : sreda, 20.09.2006 : 06:34:51 »

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry , upam da mu je zdaj bolje tam nekje in da okuša srečo, ki je do zdaj na žalost razen nekaj zadnjih sekund s polono, ni poznal!  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

lp Maja
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #53 : sreda, 20.09.2006 : 07:12:18 »

Božček sram

Za vikend me je ugriznil pes (ne moj Wink). Ker je rana na roki in vidna vsem s katerimi sem v stiku takoj pade pasja tema in tako že 2 dni poslušam različna mišljenja ljudi o psih. Katastrofa, za večino so psi čisto ničesar vreden faktor... Kakšne pripombe padajo Lips Sealed Celo ideje naj se znebim svojih  Shocked

Nimam nobene ideje kako bi človek lahko takšne ljudi spreobrnil Sad
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 20.09.2006 : 07:20:36 »

oh Polona, tudi meni ni dalo ravno mirno spati, res ne razumem, da gre lahko človeška brezbrižnost tako daleč, pa če samo pomislim, da smo lahko ljudje sposobni pustiti na cesti tudi povoženega človeka, me spreleti srh, kam vse to pelje ali nam res ni pomoči in ne premoremo niti toliko humanosti, da pomagamo nekomu, ki nas potrebuje.Sprašujem se kakšen svet bomo pustili našim otrokom ali bo to svet brezčutnosti in brez ljubezni, do sočloveka in živali, slednje so res odvisne samo od naše ljubezni in spoštovanja, do njih, ali bomo poteptali vse moralne vrednote, katere, vsaj v mojem življenju, igrajo izredno veliko vlogo in kako naj vzgajam otroke, da se bodo lahko spopadali z težavami v tem krutem brezčutnem svetu.Upanje na boljši jutri mi daje samo misel, da so tu še vedno ljudje, ki jim ni vseeno za nikogar, pa tudi če gre za nepoznanega psička, ki je v tem življenju imel neverjetno smolo in upam ter želim, da bo takšnih vedno več in bodo preplavili svet in prerasli v množico in naredili svet veliko lepši od sedanjega v katerem prevladuje sebičnost in želja po sreči in uspehu posameznika, za lačne, bolne ,prezeble ljudi in uboge živali, ki so odvisne samo od nas jim pa tako ni mar. sram

Nikogar ne bom opsojala, kajti če imajo vsaj še delček mehkega srca, se opsojajo že sami in jim misel na tega ubogega psa še dolgo ne bo dala dobro spati, če so pa izgubili vsako čut, pa jim tudi moje opsojanje ne bo pomagalo. Undecided

LP.
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #55 : sreda, 20.09.2006 : 07:24:17 »

 vse se vrača...vse se plača! nihče ne ostane nekaznovan!!! Shocked Lips Sealed Cry
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #56 : sreda, 20.09.2006 : 07:55:51 »

Jaz pa upam, da tale, ki je povozil tega ubogega kužka in tale, ki je bil lastnik, po nekem čudnem naključju prijadrata na tole stran, vidita slike in jima naj v spanju tolče od zadaj slaba vest, naj ju preganja ta slika še dolgo časa in naj ju tlačijo nočne more. Če jima je ostalo v prsih vsaj malo srca, predno se je spremenil v kamen.
Kar se pa otrok tiče in kako jih vzgajati v tem krutem svetu. Težko, pa vendar - s svojim zgledom biti dojemljiv, se ne obrniti stran in misliti le na svojo rit, storiti kar moreš, da pomagaš in spremeniš stvar na boljše. Dosti težja pot, reakcije velikokrat negativne od okolice, velikokrat pa ljudje tudi pozitivno presenetijo. In, ko pride razočaranje, si vsaj miren v sebi, ker veš, da si storil vse, kar je bilo v tvoji moči, četudi se ni najboljše razpletlo. Učiti otrok odgovornosti. Pač njihovi starosti primerno. Niso pa neumni in invalidi, da bi z odgovornostjo pri otrocih odlašali. Odgovornost do sebe in drugih, vseh živih bitij. Pa, še enkrat - biti vzgled.

Tebi, revše malo, pa veliko prijateljev za igro, mehko roko in vse lepo tam gori. Pa upam, da se enkrat srečava na mavrici, da te malo počoham, premečkam in ti stisnem enega velikega lupčka.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #57 : sreda, 20.09.2006 : 07:58:32 »

 Cry Cry Cry
Joj maja22, ko bi le držalo... Sad
Mišek je imel srečo, da je naletel na ljudi, ki so mu prikrajšali trpljenje, čeprav bi mu po vsem hudem tako zelo privoščila mehak kavč in veliko rok za čohljanje. Cry Cry
Dejansko pa sploh ne vemo, koliko takih revčkov konča za živo mejo vsak dan. In tukaj me zagrabi panika... Lips Sealed
Dajte res gledat okoli sebe, mogoče boste res kateremu rešili življenje ali mu vsaj skrajšali trpljenje.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #58 : sreda, 20.09.2006 : 08:30:35 »

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
benđi
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #59 : sreda, 20.09.2006 : 12:40:17 »

Ko sem ga pogledala v očke...so se mi ulile solze... Cry
brez besed sem.... Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Razočarana do konca nad ljudmi...mišek mali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines