mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:43:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Razočarana do konca nad ljudmi...mišek mali
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Razočarana do konca nad ljudmi...mišek mali  (Prebrano 67957 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #15 : torek, 19.09.2006 : 12:08:47 »

Mišek mali, počivaj v miru ....   Cry Cry Cry Cry
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #16 : torek, 19.09.2006 : 12:10:46 »

Smetka, kako se strinjam z tvojimi besedami in če začnemo lastno spremembo takoj, bomo potrebovali še ogromno časa, da speremo vso blato in umazanijo s sebe.


lp, razočarana nad človeštvom. Sad
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : torek, 19.09.2006 : 12:13:59 »

Tecka, Jana ne bo nic cenzurirala, temvec se lahko samo pridruzim bentenju.

Zal smo za pomoc temu revezu prepozni, da pa bo morda kdo le zacel razmisljati nad svojimi nevestnimi in svinjskimi dejanji, v kolikor se kje prepozna v tej zgodbi ali v kaksni podobni, gleda Misek v svet s horjulske spletne strani in v rubriki "pomagajmo".
V opomin vsem, ki imajo jaj.. za pogledat mu v oci in gobcek, pa ceprav samo na fotki.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #18 : torek, 19.09.2006 : 12:15:45 »

No take lastnike, oz tistega, ki je povozil tega revčka OBESILA ZA JAJCA-ČE JIH SPLOH IMA- NA PRVO DREVO, KOT SEM ŽE VEČKRAT NAPISALA. (bi dreves gotovo zmanjkalo)
Prasci niso vredni, da dihajo ta zrak.
(pa brez cenzure prosim)
Tudi jaz sem zmeraj bolj razočarana nad ljubmi-če se jim še lahko sploh še tako reče !! Cry Cry Cry

Mojca
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : torek, 19.09.2006 : 12:20:43 »

Za zjokat.  Cry Cry

Za zjokat, ker ga je moralo, reveža prijaznega,  povoziti, zbiti, hudo poškodovati in zabrisati v grmovje ob cesti, da se je nekdo le ustavil, čakal ob njem, se zgrozil nad mukami, ga odpeljal na veterino in ga nežno božal do konca. Njegovega trpljenja je konec, tisti, ki ga niti poznali nismo, pa v tem hipu točimo bridke solze obupa in jeze, od razočaranja in predvsem zato, ker se mu ni dalo pomagati, celo njegovo bedno in od vseh pozabljeno življenje.

Jebemti ta svet...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #20 : torek, 19.09.2006 : 12:24:27 »

Razočarana nad ljudmi? Ja sem  Lips Sealed Lips Sealed.
Presenečena pa nič  Cry Cry Saj od današnje gnile družbe drugega tudi ne moremo pričakovati. Žal. Pa menda ja ne mislite resno, da se bo ustavil zaradi enega povoženega cucka. Kvečjemu je robantil, ker je imel najbrž malo njegove krvi na avtu  Shocked Shocked.

LP

p.s. MIšek, pazi na vse naše
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #21 : torek, 19.09.2006 : 12:27:36 »

Žalostno, res žalostno  Cry Cry Cry  .......čist šokirana nad dejanji brezvestnih ljudi  Angry
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #22 : torek, 19.09.2006 : 12:27:51 »

jst sm brez besed Lips Sealed Cry Cry Cry Cry Cry

(ubistvu ste pa vsi že povedali vse) Lips Sealed
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #23 : torek, 19.09.2006 : 12:34:20 »

Razočarana nad ljudmi? Ja sem  Lips Sealed Lips Sealed.
Presenečena pa nič  Cry Cry Saj od današnje gnile družbe drugega tudi ne moremo pričakovati. Žal. Pa menda ja ne mislite resno, da se bo ustavil zaradi enega povoženega cucka. Kvečjemu je robantil, ker je imel najbrž malo njegove krvi na avtu  Shocked Shocked.

LP

p.s. MIšek, pazi na vse naše

Se podpišem pod to!

Ko je meni nekdo z avtom povozil psičko ni bil niti tolko, da bi se ustavil in pogledal kako je z njo!! Peljal se je naprej kot da se nebi nič zgodilo. Cry Cry Cry Nekateri ljudje so res gnide!!! Cry

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #24 : torek, 19.09.2006 : 12:49:39 »

Danes je povozil/a psa in odpeljal/a naprej, naslednjič bo povozil/a človeka in odpeljal/a naprej, veliko takšnih je med človeško raso, niso ljudje, so....., ne najdem pravega izraza, ki bi opisal takšne izrodke.
Tukaj je krivda na treh straneh, najprej na njegovem lastniku, ki je revčka tako zanemarjal, potem na tistih v okolici, ki so to vedeli, videli, pa nič ukrenili, na koncu pa še voznik/ca, ki je totalno brez duše.
Dokler pri nas ne bo dovoljeno, da se javno objavlja imena in priimke vseh kriminalcev in brezdušnežev(saj to je eno in isto)  , toliko časa se tudi na tem področju ne bo nič spremenilo.Torej, kriva je tudi ;gnila; država, ki ščiti takšne in drugačne pokvarjence.
l.p., Jana D.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #25 : torek, 19.09.2006 : 12:53:45 »

Ker sta anja in Jana ravno omenili:

Še pri prometni nesreči, mi povzročitelj ni prišel pomagati, oz. ni niti vprašal kako lahko pomaga, kaj šele da bi se opravičil, da je povzročil nesrečo iz malomarnosti  Undecided In takih zgodb je precej.

Potemtakem se skoraj ne moreš čuditi, da se je tukaj zgodilo kar se je  sram
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #26 : torek, 19.09.2006 : 12:54:03 »

IZMEČKI ČLOVEŠKI!!! OMG Cry Cry

Mišek, upam da si vsaj zdaj na varnem... Cry
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #27 : torek, 19.09.2006 : 13:02:22 »

 Lips Sealed  Cry

kjub veliko groznim, totalno nehumanim, najbolj bolečim in srceparajočim prizorom, ki sem jih videla...
sem vsakič znova šokirana. popolnoma, čez vse srce.  Cry

vsaj ljubeča roka ga je poslala na mavrico... brezvezna tolažba ampak vsaj nekaj.

res, ponovno ne morem verjet...  Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #28 : torek, 19.09.2006 : 13:11:35 »

Ravnokar sem v sl.kuhala kavo in videla prizor skozi okno.
Nič ne paše tukaj zraven.
Ampak vseeno.Mlada punca je padla s kolesom v blato.pa je šel mimo FANT-MOŠKI.
Pobral punco, pa kolo, pa vse kar je ležalo naokoli.
Tako, da so na svetu še LJUDJE, samo tok sem hotla napisat.
Vsi pa nismo taki SLABIČI- IZMEČKI IZROJENI, PA ŠE KEJ BI SE NAŠLO !!!
Mojca
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #29 : torek, 19.09.2006 : 13:15:47 »

Pozivam vse na tem forumu,da dajte ustavit avto, bicikel, rolarje...ko greste mimo povožene živali /živali ki leži ob cest, na cesti, blizu ceste, ker je lahko še živa in ji, če ji seveda ni pomoči, evtanazija skrajša že tako dolgo boleče  umiranje. Dajte to naučit svoje otroke, dopovedat to svojim stricom in tetam. Vem, da je za nekatere to nežko, vem da si nekateri mislite: ah pa saj je že prepozno..." - tega ne veste, dokler žival ne pogledate, preverite če diha. V najslabšem primeru je humano uspavana in ima zadnje min ob sebi vsaj ljubečo roko.

Mišek, enga Kiss zate.... Cry
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Razočarana do konca nad ljudmi...mišek mali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines