mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 23:58:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Majčken desantek, tokrat postojnski
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Majčken desantek, tokrat postojnski  (Prebrano 7591 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : nedelja, 01.10.2006 : 19:59:54 »

Muc, star malo tednov  Smiley, bo iskal nov dom.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/8AbNINgQ5b0jjWhj.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/SVN5X2d08TUaXs97.jpg
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : nedelja, 01.10.2006 : 20:29:38 »

Pa dobr no! Ravnokar vsa srečna končam objavo oglasov na vseh mogočih koncih in je že nov ... Angry Uaaaaaaaaaaa!
Joj ko je pa tak model, tale desantek... me je že minila jezica...

raznežena ostržka  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.10.2006 : 21:42:17 »

Ta froc ne sveti pod lučko, ne bruha, ne driska. Cepljen še ne more biti, ni nujno, da bo tudi gojišče negativno, ni nujno, da ne bo skasiral kakšnega virusa (Tamala je danes enkrat bruhala, mimogrede). Skratka, blede se mi od morebitnih mačjih spor, drisk, bruhanj, sterilizacij, kastracij, garij, cepljenj, mijavkanja, teženja, pihanja, praskanja.

optimistično razpoložena smet  Smiley
Logiran

maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #3 : torek, 10.10.2006 : 07:06:44 »

kako je zdaj kaj mala kepica.... še vedno vse ok?Huh
lp
Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 15.10.2006 : 17:12:06 »

Maja, muc cepljen in testiran, zaenkrat vse okej. Te čaka naslednjo nedeljo, jaz pa dajem temo kar v arhiv. Ima nov dom, lp vsem.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #5 : nedelja, 15.10.2006 : 17:13:40 »

super,kar tako naprej z mucki.
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #6 : ponedeljek, 23.10.2006 : 13:52:27 »

 Cheesy no sm ravnokar ugotovila, da lahko napišem komentar v arhiv (čas je da se pobarvam, da ne bom tok blond! Roll Eyes ), tko da Smetka kar izbriši tisti del pri Toju.

Torej mišek mali je povsem očaral familijo.
 Jst že razmišljam kako vse bi ga razvajala, ko ga bom obiskovala... sm se čist zaljubila vanj... prekrasen je, in ja v mojih očeh popoln mačkonček (tok o tistih ki hočjo lepga pa tazga in tazga)...jst gledam s srcem in vidm prekrasno bitjece!
 Hvala Smetka ker si skrbela zanj in mu nudila ljubezen in vse kar paše zraven se je splačalo a ne?

Bojda sicer da ga bosta babica in dedek preimenovala ne bo Mačo (čeprav mi je bilo ime kul, zdaj naj bi bil Mikec al nekej podobnega...sporočim ko pade odločitev!) Drugače pa je zaenkrat zelo priden in crkljiv.
 kako dam slikco zravn?Huh

lp MAJA
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #7 : ponedeljek, 23.10.2006 : 18:06:22 »

Maja22, si midi?
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #8 : ponedeljek, 23.10.2006 : 20:08:05 »

hm, ja pravzaprav nisem in najbrž je v tem problem ne?
sm čist pozabla, sm se zdj spomnla da je pisalo v začetnih info o portalu...
no nč hudga, če bi kdo hotu videt slikce naj gre na moj album.com in vtipka linny.moj-album.com (upam da sm napisala prav)

Lep večer
MAja
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #9 : torek, 24.10.2006 : 11:18:17 »

evo še direktni link do malega cukra http://linny.moj-album.com/album/5459150/

res je faca! veliko veselja vam želim!  Smiley
Logiran

ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #10 : torek, 24.10.2006 : 12:34:14 »

Maja22 verjamem, da ne veš natančno kako je ta tigrček prispel v Horjul  Huh?
Naj ti povem,da ti je ta mačkon usojen kajti zgodilo se je toliko naključij, da so se najine poti tistega dne prekrižale  Smiley. No jaz ti bom povedala samo skrajšano verzijo  Wink. Namreč ta tiger je bil najden v travici pred občino,beri 10 cm stran od najbolj prometne ceste kar jih obstaja v Postojni. Ko sem šla mimo z našo "Grodzildo" (beri ne mara mačk  Grin) me je kar naenkrat povlekla in skušala tvojega tigrčka pomalicati  sram ko sem jo spravila na varno razdaljo sem opazilo to majhno prestrašeno kepo, ki se ni upala niti premakniti od strahu. Kadarkoli je šel kakšen avto mimo je pihala kot nora (še dobro,da je toliko utrpnila od strahu, da je pihala in ne bežala na cesto) in še ko sem jo spravila na varno v box in pokrila z rjuho čez je še vedno pihala (sicer ne vem na koga ali kaj  Cheesy). No ostalo pa veš: dobrosrčna Smetka Kiss, ki ga je kljub ostalim 32 mačkov sprejela. No zdaj ko poznaš njegovo življensko zgodbo verjamem, da boš z njim uživala in ga toliko bolj razumela  Smiley
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #11 : torek, 24.10.2006 : 14:48:26 »

O dete malo  Sad  joj res sama sreča da si ti pršla mimo.
Ja res je poseben tak cukr nežen ampak zvedav in igriv  Smiley , sicer sta ga posvojila dedek in babica, tko da bom jst bl njegova botrca ampak me je čist očaru tko da bo mali razvajan iz vseh strani, dons grem u šoping da ko v nedelo pridem dobi igračke, ....
Hehe mislm da je mal na nepoznane zvoke plašen ne samo cesto, ker ko sm pršla iz Horjula k dedku in babici ga pogledat in pocartat, se je ko sem pozvonila na vratih full ustrašu in baje čist otrpnu. hehe  Smiley ampak ko sm stopla v stanovanje je že plezu babici za vrat pa skaku pa...mislm cukr ornk. Pa kako prede!!!!!  Kiss  Roll Eyes No zaenkrat dost čustvenih izlivov, slikce bom pa tko al tko dajala gor na album, tko da ga boš lahko kdaj šla pogledat!

LP
Maja
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #12 : torek, 16.01.2007 : 15:08:25 »

Ojej! Kar ne morem vrjet da je toliko časa odkar nism bila nič na forumu!
Ajka tebi še posebej sm hotela odpisati oz ti povedati da se ti zahvaljujem ker si takrat rešila tega malega nadebudneža!
Mali je kar precej zrasel, dlaka je full svetleča, prehlad je že zadvnaj mimo....ima pa najlepše okice na celem svetu! k ga pogledaš najprej opaziš njegove lepe velike očke! drugače pa papa vse živo, ne sam standard briketke, tudi jabolka... uglavnem pa je skoz dobre volje, prpravljen na igranje z miško, pa žogicami, pa full rad spleza za hrbet ko sediš na stolu in potem se zrine zadaj! Pa skače pa teka....zelo je razigran. sem in tja pa ko je v babičinem naročju njeno roko zamenja za sesek in potm seslja njeno roko!!! hehe model ni kej morm ga mal poslikat!

lp Maja
 
Logiran
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #13 : torek, 16.01.2007 : 19:32:08 »

Maja22 ne rabiš se meni zahvaljevati ampak Smetka je tista, ki mu je omogočila še eno šanso, kljub takratni nemogoči prostorski stiski. Prevoz do Horjula pa je bil res najmanjši problem  Smiley Nenazadnje pa dobro, da so na svetu skrbni in dobri ljudje kot si ti, da si mu omogočila super življenje pri tvojih starih starših.  Veš, ampak se s fantom pogosto nasmejiva, ko se spomniva nanj. Namreč tako pihajočega tigra še nisem srečala  Grin Pihal je kot nor ne vem sicer na koga ali kaj, ker je bil takrat zaprt v boxu, ki je bil pokrit tako, da ni mogel ničesar videti iz zunanjega sveta kar bi ga lahko razburilo  Cheesy Cheesy in sem si prav rekla, če se bo ta tiger kdaj udomačil sem jaz papež  Tongue  Mi je pa prav toplo pri srcu, ko tako berem, da uživa in ga imate zelo radi. Komaj čakam novejše slikce, da vidim v kakšnega lepoteca je zrasel  Kiss lp
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #14 : ponedeljek, 11.06.2007 : 09:45:01 »

po res doooooooooooolgem času se spet javljam in sporočam da je bivši desantek, sedaj MIKI, vse bolj velik, lep in krasen mačkon.
ima vse tisto kar potrebuje, da bo dočakal mnogo mnogo lepega in let seveda.
 na moj album.com sem prilepila slikice iz zadnjega obiska pri nas doma ko se je z babico in dedkom vračal iz Ptuja.
mali je sedaj veliki srček ki uživa življenje!
povezava: linny.moj-album.com
 :-)
lep pozdrav vsem
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Majčken desantek, tokrat postojnski
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines