mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 15.06.2024 : 20:23:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 482277 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #420 : torek, 16.08.2005 : 15:28:15 »

Meil je objavljen.
Ja tudi meni se dopade rep, sicer mava sedaj z njim teževe in še ugotavljava za kaj ima vedno spodvihanega med noge.
Ja Ugljan je res prijzen kraj za pse, prav tako pa tudi ta kraj kjer ste preživela dopust. Žal nekateri delajo zelo slabo reklamo v tem kampu in so celo tako malomarni, da se jim niti iztrebkov neda pobirat in je lastnik kampa včasih slabe volje. Sedaj se kamp ponaša z mojo in lastnikovo sliko na majicah Grin Grin Grin Grin, katere tala strankam Grin Grin Cool.
Se oproščam ker je malo izven teme.
Aja, kje si pa lahko ogledam slike od Aljošinega rotta, če si jih sploh lahko.

Čau
Logiran
jozica22
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #421 : torek, 16.08.2005 : 15:42:18 »

Duša kampa  Grin! A mam prav  Smiley!
Logiran
jozica22
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #422 : torek, 16.08.2005 : 15:47:26 »

Drugače pa slik Aljošine Karice ni nikjer na internetu objavljenih, če mi bo pa ratal bom pa kakšno sliko v to rubriko prilepila! Sem enkrat že nekaj poskušala pa mi ni uspel. Verjetno morajo obvezno biti nekje na internetu, a ne! No bom Aljoša prosila za pomoč, ko pride iz službe pa bova uštimala, da se bo tudi Karo dalo videti!
Je zelo prijazna psička  Smiley Cool! Zanimivo, da ona nikoli ne bi prva napadila kakšnega psa, ona bi ga samo povohala, če pa kateri pes skoči v njo se je pa pripravljena stepsti. In potem verjetno to ne bi bilo dobro za onega drugega psa. Vsaj izkušnje so take, da ona ni nikoli na nobenega psa začela lajati, renčati ali skakati vanj, če ni on prvi začel. Če je pes prijazen do nje, je ona prijazna do njega!
Logiran
jozica22
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #423 : torek, 16.08.2005 : 15:49:11 »

Pa vsi nepoznavalci pravijo, da so vsi rottweilerji napadalni. Sploh ne, kakršen je lastnik tak je pes. Odvisno v kakšnem duhu ga vzgojiš! Rotweillerji so ZAKON  Smiley!
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #424 : torek, 16.08.2005 : 16:27:34 »

Citat
Duša kampa  ! A mam prav  !
Imaš prav Grin

Tudi Schvarc še nikoli ni zarenčal na drugega psa ali začel pretepa, vedno maha z repkom, češ igraj se zmano. Se je pa enkrat stepel z ovčarjem, vendar nič resnega saj sta pa po pretepu skupaj mirno ležala na prostoru. Seveda je pvi začel ovčar prav tako pa tudi prvi končal, ga je Schvarc na hitro poštimal Grin.
Rotti so zakon in se strinjam, kakor psa vzgojiš to imaš. Sicer naju s Schvarcom čaka še zelooo velikoooo dela ter časa, zato nikoli nevem kako se bo odražalo njegovo vedenje naprej. (pes ima kosmata ušesa, prav tako pa Schvarc Grin)

Citat
Pa vsi nepoznavalci pravijo...
kar vejo.

čau
Logiran
janja512
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #425 : četrtek, 18.08.2005 : 23:35:02 »

A vam povem eno novo, te verjetno še niste slišali. Moj sosed je izjavil, da v Angliji potrebuješ za ROTTWEILERJA OROŽNI! LIST!!!!!  Kaj je tema?Huh? Si predstavljate? npr. Neka gospa je sprehajala psa, za katerega ni imela orožnega lista, psa so ji zasegli, zagovarjala se bo pred sodnikom zaradi posedovanja orožja. TU MAČ
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #426 : petek, 19.08.2005 : 13:34:26 »

Ola

Mislim da tale tvoj sosed potrebuje orožni list za svoj jezik Grin.

Orožni list Grin Grin Grin Grin, pa vozniško dovoljenje za tank Grin Grin.
Logiran
jozica22
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #427 : nedelja, 28.08.2005 : 17:38:12 »

Hoj!

No Jure, sedaj pa lahko končno vidiš Karo, saj mi je končno uspelo spraviti slikice na internet   Smiley - spodaj je link!

čao-čao  Wink

Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #428 : nedelja, 28.08.2005 : 20:46:03 »

Ola!

Lepa je tale vaša Kara. Slike iz morja sem tudi dobil. Hvala

Čau
Logiran
saso007
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 1


« Odgovor #429 : nedelja, 04.09.2005 : 12:48:53 »

Naj še jaz povem kaj o mojih izkušnjah z rotijem. Sestrična je imela rotija z rodovnikom in zelo dobro šolanega. Jaz sem biu z njim od takrat ko so ga dobili in lahko rečem da je mene mislim da imel najbolj rad Tongue Sicer pa je imel v mladosti nekaj zdravstvtvenih problemov, tako da ni biu tipičen rottweiler, manjši in mišičast. No biu je mišičast zelo, vendar tudi zelo velik (kakih dobrih 60Kg ali več)
Sicer jaz sem biu star okoli 10-15 let pa sem lahko psu splezal na hrbet, ta pa me je prenašal naokoli na sprehodih, stalno je biu okoli mene, in me vse obogau, sicer kot dobro šolan pes naj ne bi dopustil vse kot lastniku. Ne wem a je možno da se lahko naveže žival tako močno kot na lastnika tudi name (vendar v mojem primeru me je gledal drugače kot lastnika) ubistvu me je imel za svojega, čeprav sem iz Nm sestrična pa iz Lj pa sem biu pri njih enkrat na mesec po en teden.
Tako da teorija o napadalnik rotijih ne welja, tudi sam sedaj nameravam kupiti rodovniškega rottweilerja pač ne wem iz ljubezni do te pasme, ki mi je resnično prirastla k srcu. No ja ampak enkrat pa je nApadel oz 2 buldoga sta napadla njega v pesjaku, a je bilo v 3minutah vsega konec, toti brez praske druga dva pa z pregriznjenim kosom kože pod vratum itd. Mogoče mi je ravno zaradi tega tako všeč Rottweiler: Zmožen je velike moči in agresije, vendar je vseeno tudi velike velike ljubezni!

Malo sem na dolgo napisau ampak Tongue Nič hudega
Logiran
jozica22
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #430 : nedelja, 04.09.2005 : 14:34:19 »

Ja, zdi se mi, da ko enkrat prideš v stik z dobro vzgojenim in civiliziranim rotweilerjem, ti za vedno priraste k srcu  Smiley! So psi, ki so zelo močni in so se sposobni zelo dobro braniti - sebe in svojega lastnika, so pa tudi zeloooo ljubeznivi. Kara ni napadalna, vendar pa če bi jo hotel kateri pes napasti pa sigurno ne bi pokazala milosti. Nikoli pa ona ne začne prva, če jo psi pustijo pri miru, oziroma ji nočejo storiti nič hudega, je tudi ona prijazna do njih. Jaz jih zelo občudujem. Meni so pravi carji  Cool!
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #431 : četrtek, 15.09.2005 : 23:30:15 »

Moje izkušnje z rotiji so mešane.

V ulici imamo lastnika, ki ima že od nekdaj rottweilerje. In vsi so popadljivi (napadli mojega psa, mamo, brata...etc) - napadali so pa seveda ko so ušli od doma (zelo pogosto). Vendar tukaj krivim edinole lastnika in ne pasmo! Lastnik je namreč popolnoma zblojen... pse pretepa, niso pravilno socializirani kaj šele vsaj malo izšolani. Najraje bi ga brcnila nekam  Angry
Večkrat je bil tudi že prijavljen na policijo (zaradi napadov in ogrožanja). Nikoli ni bilo nič storjeno.

Pri sestrični pa so imeli najbolj luškano rottweilerko kar sem jo kdaj videla!  Cheesy In tudi po karakterju je bila taaaaak srček!  Cheesy V njej ni bilo niti kančka agresije (oz. je ni nikoli pokazala). Bila je najbolj scrkljano in milo bitje kar sem ga kdaj videla.  Grin Mama te rottweilerke je bila tako-tako. Včasih agresivna, včasih sprejemljiva - nikoli pa ekstra ubogljivo bitje. Oče pa je bil eden izmed zgoraj opisanih "agresivnežev".

Če zaključim - rottweilerji so mi zelo všeč. Tudi v mali šoli imamo eno mladičko - in je tak igriv cukrček, da jo je prav veselje pogledati.  Smiley
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #432 : sobota, 17.09.2005 : 12:03:23 »

Najbolje je povedal moj sosed: "zelo je priden, sam ko se razjezi ni lepo. So pa tudi napacni lastniki npr. eden je edino kar ga je naucil, da ko rece kje je muca, da znori, ampak tak clovek bi tudi civavo naucil napadalnosti.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #433 : ponedeljek, 26.09.2005 : 07:58:52 »

pozdravljeni.jaz imam s to pasmo same pozitivne izkusnje.poznam jih pa okoli 15 in vsi so prijazni.moj prejsni ni nikoli do nobenega zarenčal,ugriznil...do drugih psov je bil prijazen sosedje so vedeli kam dati psa ko gredo na morje....vsi,ki mislite da je ta pasma huda,bla in bla to ni res ampak pes je tak kot ga naučiš.
Logiran
lučka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 2


« Odgovor #434 : nedelja, 02.10.2005 : 00:14:56 »

 Cheesy Grin Roll Eyes Tongue Kiss Cool >:moji so zelo prijazni,ljubitelji otrok in živali,le muce malo postrani gledajo,ni slabih rotweilerjev,so le slabi lastniki.Pes je ogledalo gospodarja. Lučka

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines