mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 07:21:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lhasa apso - čvek  (Prebrano 65686 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #105 : petek, 26.01.2007 : 02:41:06 »

Živijo!
Trenutno so slike na internetnem naslovu *****.Moja punčka je tista bolj temna.Slike pa si lahko ogledate tudi na **** pod ostale pasme.Upam da lahko navedem tale naslov in da s tem ne kršim pravil.Čimprej se rabim z Jano dogovorit za kakšen paket.Sem pa zelo vesela ker dobim to punčko in ravno danes sem izvedela da bo jutri ali v soboto spregledala.Lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #106 : petek, 26.01.2007 : 21:33:04 »

Ojla! Slike na njihovi strani sem si ze ogledala (redno cekiram, ce imajo kaj novega  Wink). Lustne kepice.  Kiss Bo tvoja psicka ostala tako temna, crna? lp
Logiran

sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #107 : sobota, 27.01.2007 : 16:47:47 »

Živio!
Mislim da bo bolj rdečkasta dlaka.Ravno danes je spregledala!Je skoraj tako kot v nadaljevanki Esmeralda Grin!LP
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #108 : sobota, 03.02.2007 : 12:09:15 »

Živio!
To pa je sestrca mojega Sengeta na razstavi v Ljubljani kjer je dobila drugi PRM prejšnji dan pa ta prvega. ;)A ni lepa?

[attachment deleted by admin]
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #109 : sobota, 03.02.2007 : 20:04:37 »

Lepa psicka! Smiley Vedno rada pogledam te dolgolasce, ki so urejeni sto na uro. Smiley Zal sem letos v Ljubljani zamudila vse tibetance, no, pravzaprav sem zamudila skoraj vse pasme, ki sem si jih hotela ogledati. Tongue
Je tezko cakat novega clana, kaj? Meni se je od dneva, ko so mi obljubili malo kepico, pa do dneva ko je prisla, vleklo in vleklo. Smiley lp
Logiran

sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #110 : sreda, 07.02.2007 : 22:23:37 »

Živio!
To pa je slikica moje punčke! ;)LP

[attachment deleted by admin]
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #111 : ponedeljek, 05.03.2007 : 11:50:29 »

pozdravljeni

Že lep čas opažam, da se tukaj nič ne dogaja. A ste vsi zaspali?
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #112 : ponedeljek, 05.03.2007 : 23:49:16 »

Živio!
Ja tudi jaz imam občutek da se tukaj ne dogaja skorajda nič kar moram priznati me žalosti.No pri nas so sveže novice iz Zagreba kjer je moj Sengec dobil oba dneva PRM na kar sem zelo ponosna!S seboj sem peljala tudi psičko Metko ,ki je tudi dobila PRM v nedeljo!Ta psička pa je od Tibetanke.Tako so za nami res odlični dnevi razstavljanja še bolj pa sem vesela ker se vse več ljudi zanima za to pasmo.Zdi se mi da so razstave zato še kako pomembne ,da lahko ljudje spoznajo pasme in se kasneje lažje odločajo kaj jim je pisano na kožo.Rezultati pa so vsaj zame nekakšna postranska stvar in če dobimo kaj je vredu če pa ne pa tudi.Važno nam je da preživimo lep dan skupaj in v družbi pasjeljubcev!LP Smiley
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #113 : sreda, 07.03.2007 : 10:18:29 »

Čestitke vsem sudelujočim in lepe želje tudi za v prihodnje. Mi smo nazadnje sodelovali na razstavi v Celju, kjer se je naš "mulo" prvič odlično odrezal. Moram pa se tudi pohvaliti, (vem da tvoj Senge to že nekaj časa obvlada) da smo končno osvojili dajanje tačke, ki jo je do sedaj tako vstrajno skrival

LP
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #114 : četrtek, 08.03.2007 : 17:38:47 »

Živio!
Eva 01 iskrene čestitke za uspeh!Verjetno ste zelo veseli da se je tako dobro odrezal kaj ne? ;)Kako je ime vašemu kužku?Ker se mi zdi da se bi lahko poznali ;)LP
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #115 : petek, 09.03.2007 : 09:49:31 »

Ja res smo zelo veseli in ponosni.  Pravilno sklepaš, res je da se poznamo. Saj sva v "žlahti" . Naj izkoristim priložnost in se ti zahvalim za krtačo. Sedaj ti pa je tako že vse jasno a ne?
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #116 : petek, 09.03.2007 : 12:10:16 »

Oooooo živio!
Se mi je zdelo da gre za Gyana Wink.Ja on je resnično čudovit kužek in si zasluži dobre uvrstitve!Vesela sem za vas da vam je tako dobro uspelo.Tudi v naprej bom držala pesti za vas!Počohajte ga v mojem imenu in upam da se kmalu srečamo.LP Smiley
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #117 : ponedeljek, 12.03.2007 : 08:56:27 »

Živjo

Se mi je zdelo, da boš bres težav ugotovila. Iskrene čestitke za včerajšne dosežke !!! Dyan je bil zelo vesel čuhlanja in se še priporoča, tudi v živo. Če ne prej, se vidimo v Portorožu. Tle pa še lahko kakšno rečeva.
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #118 : ponedeljek, 12.03.2007 : 15:03:11 »

Živio!
Bom počohala Dyana samo ne smete ga več tako utrujati da raje doma spi kot pa gre gledat svojo malo ljubico Grin.Danes so bili malčki cepljeni in čipirani.Tvoja Eva je vse pogumno prestala brez jokanja moja Moni pa je jokala ker je bolelo Sad.Še nekaj tednov pa prideta jaz že komaj čakam da jo dobim.Posteljca je pripravljena sem jo sama naredila skodelica tudi sedaj rabim še kupiti boks in bomo pripravljeni na njen prihod Grin.Naša družinica se kar veča Wink.Pri nas je na počitnicah tudi moja zlata Metka.Tudi njo si želim obdržati a rabim še nekaj časa da prepričam svojo boljšo polovico da je to kul Wink Grin.Zavedam pa se da je živeti v bloku s 4 psi kar malo težje ampak če so lahko trije zakaj ne bi bilo prostora še za enega hahahahahaha.Včeraj sma bili z Vesno v Gracu na razstavi in je Gyal dobil PRM ravno tako pa Metka.Zelo sta bila pridna !Zelo pridna pa je tudi tvoja Maja ,ki se je izkazala v junior handlingu.Sma bili zelo ponosni nanjo!Oh kako obožujem to razstavljanje in naše klepete.Kupila pa sem tudi neki novi šampon  in balzam ki je zelo dober za dlako tako da ti ga priporočam ker olajša česanje in dlaka dobro izgleda.Vprašaj Vesno kje in kako se ga da kupiti.Tudi mi gremo v Portorož na razstavo in tam se seveda vidimo če ne že prej.Komaj čakam da si povemo nove pogruntavščine naših laskotov in moje maltežanke Cheesy.Kaj vse ne doživiš z njimi in kako ti polepšajo vsakdanje življenje.In kar je važno takrat bova imele že vsaka svojo punčko Grin.Vse lepo vam vsem skupaj želim!
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #119 : torek, 13.03.2007 : 09:26:28 »

 Hojla

Tudi mi smo zelo ponosni na našo Majo, nismo misli, da se bo na tem področju tako našla. Bolje to, kot pa da bi počela kakšne neumnosti. V začetku ji je bilo nerodno in ni hitela z Dyanom v ring, sedaj pa tako...

Pri nas smo že tudi čisto nestrpni v pričakovanju. Čeprav moram priznati, da me včasih zagrabi tudi panika, ki kmalu mine. Matic pridno riše križce na koledarju. V nedeljo bi Evo najraje kar domov odnesla. Očitno je bilo mene bol strah kot njo.  Tudi mi že imamo vse pripravljeno. Bokse, posteljo, posodice .... Na parceli pa je Tomy že tudi poštimal vse lukne na ograji. Ko bo bol toplo, se bomo morali zmenit za kak piknik.
 Te naše bolše polovice so kar zlate, da prenašajo vse te naše muhe. Malo še potrpi , se je že odločil, sam naglas še noče povedat.

No pa srečno in lep pozdrav vsem
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines