mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 11:01:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 351673 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #855 : sreda, 25.05.2005 : 09:33:54 »

Citat
Ory kupila že 3, pa je vse zgubila prvi dan. Kako ti uspe, da jih ne zgubita?
Citat
tudi jaz se to sprašujem?! Ker naš Bis jo je zgubil takoj prvi dan
Tako je, če imaš šolanega psa Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #856 : sreda, 25.05.2005 : 12:33:04 »

Oj! Tudi pri nas smo ze izgubili malo morje obeskov, sploh tisti kovinski hitro odpadejo. Zdaj uporabljam te plasticne in psici ju imata ze kar nekaj casa, Don pa je svojega izgubil. Jaz jih pac kupim na zalogo in po potrebi menjam. Psici sta sicer cipirani, ampak brez mojih osebnih podatkov ne gresta nikamor.
Pa hvala, da ste me opozorili...takoj bom tudi donu dala novega na ovratnico! Wink

Arieb, si videla vremensko napoved? Baje bo ful toplo in soncno. Kaj bos nesla s seboj na Hrusico za zascito? lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #857 : sreda, 25.05.2005 : 14:06:44 »

Tanja,lepo da vsi tvoji psi nosijo obeske Wink,naš Bis pa še ovratnice
ne nosi,tako da o obesku ne razmišljamo...pa tudi zgubil se ne bo ker je vedno za našimi nogami Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #858 : sreda, 25.05.2005 : 15:42:45 »

Ojoj, šele sedaj sem pogledala malo nazaj.
Citat
A ne bos ti Bagi hendlala?
Ops, hmm, a smo se tako dogovarjali Huh No, če bi res želela, mi lahko »probamo« (v ringu, na uradnem treningu po Hrušici) ampak jaz sem prepričana, da gre s tabo perfektno, če že ne perfektno pa vsaj veliko boljše kot z mano.

Bis, rdeče je Sian rekla, da »užge« s črnim; čeprav sem jaz največrat v črnem, ki naj bi najmanj »užgalo« - v črnem pa zato, ker se ne vidi dlak, umazanije ipd.

Ta slika mi je atko lepa, da jo moram dati gor (če mi bo ratalo):

Zlati utrujenček, kako je kokica simpatična!

A tako praviš, Kaj, da bo sončno. Jaz sem bial do danes prepričana, da bo sončno, danes sem pa na Michelin celo neke kaplje našla za nedeljo. Vsekako bolje, da je sončno (jaz za dež nimam prav nič). Jaz bom v avtu imela tisto marelo, kot sem jo imela v Trbovlj... Vsekakor ti priporočam kakšen dežnik ali marelo. V stiski se bo Bagi lahgo stisnila tudi pod našo, če bo prostor (z mano bo tudi mama, ki ji moram, letom navkljub, poskrbeti totalni "komod" Grin).
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #859 : sreda, 25.05.2005 : 15:45:04 »

Citat
naš Bis pa še ovratnice
ne nosi,tako da o obesku ne razmišljamo...pa tudi zgubil se ne bo ker je vedno za našimi nogami
To je zelo lepo, a preventiva je vedno dobrodošla. Ovratnico z naslovom vsi priporočajo, posebno če je pes na sprehodu nevezan.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #860 : sreda, 25.05.2005 : 15:48:22 »

Citat
naš Bis pa še ovratnice
ne nosi,tako da o obesku ne razmišljamo...pa tudi zgubil se ne bo ker je vedno za našimi nogami

Zelo samozavestno!   Huh Pa ti ves, da imas siperko?
Taksne zgodbe poznam od ljudi, ki klicejo na drustvo, da se jim je izgubil pes! "Pa nikoli prej ni nikamor sel." pravijo. Jah, vse je enkrat prvic.
Tudi nam je enkrat Don izginil izpred hise, pa kaj podobnega prej ni se nikoli storil. Ko ga ni bilo celo popoldne in celo noc sem se presekirala kot se nikoli. Cry Si ne zelim ponovitve......... lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #861 : sreda, 25.05.2005 : 16:00:13 »

Arieb, ja ce bo mene v Tullnu stisnila trema, bos ti lahko vskocila! Grin Wink V Hrusici pa mislim, da ne bo tako hudo! Vreme mora pa tudi biti lepo. Chris se je nekaj hvalil, da bo zrihtal arafata, pa ni ne duha ne sluha od njega! Grin Upam, da se ni premislil! Cheesy lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #862 : sreda, 25.05.2005 : 16:07:20 »

V Hrušici sem mislila (morda sem res kaj slabo napisala) po razstavi iti z njo v ring; ko bo konec, da vidim, kako je vodljiva zame, če tebe "stisne" Grin Grin Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #863 : sreda, 25.05.2005 : 16:39:48 »

Uf,zdej si me pa napadla Undecided!!! Točno vem da imam šipreko,in točno vem kaj se dogaja....
imam samo 13 let ampak nisem pa od včeraj..in mislim da nima smisla da kupujem obeske,če ga bo Bis na prvem sprehodu zgubil...prej obesek zgubi kot sebe!!!
Na pikniku pa mu jo bom dala gor,da ne boste rekli kako ne skrbimo za psa!!! Ker njemu je tako hudo..bogi revež!!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #864 : sreda, 25.05.2005 : 19:07:11 »

Ah Biscuit ne se razburjat  Wink. Pravzaprav ti zavidam, da maš lahko Bisa spuščenega. Naša prejšnja kuža (labrika) je bila tudi vedno spuščena, pa nikamor ni nikoli šla. Pa še prelena je bila, da bi se ji sploh dalo  Grin. Ory pa sicer nikamor ne gre, je pa problem ta da je preveč živahna in v trenutku skoči pod avto.... verjemi, ker imamo izkušnjo s tem, pa je ni še vedno nič izučilo  Sad.
Kaja a vedve gresta tudi v Tullun? Krasno!! Mogoče bosta pa tam spoznali kakšnega bodočega ljubimca za Bagi  Wink.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #865 : sreda, 25.05.2005 : 20:43:45 »

Oh, Bis, ne pretiravaj! Le kje sem napisala, da ne skrbite za Bisa? Vtaknila sem se le v to, da si zelo samozavestno napisala, da Bis se ovratnice ne potrebuje. Po mojih izkusnjah, ki jih milo receno ni malo, je to nespametno, ker nikoli ne ves kaj se tako ubogljivega psa prime in ti izgine izpred oci. Prijateljica je pred 15 leti pod kolesi avtomobila izgubila psicko, ki je bila tako ubogljiva in vodljiva, da do danes se nisem srecala psa, ki bi ji segel do kolen. Cry

Ory, ja tudi Bagi gre v Tulln! Upam, da bo res kaksna lepa siperka za pogledat! Wink

Arieb, na tisti sliki je bila Bagi res utrujena in je ze napol spala, ko sem jo slikala! Kiss lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #866 : sreda, 25.05.2005 : 20:58:39 »

Tanja,poznam vse te nesreče...in Bis ni nikoli izpostavljen avtom in nobeni drugi nevarnosti! Bodi v to prepričana,ker ne misli da se delamo farjerje in mimo Bis spuščenega tam kjer so avti in ostale nevarnosti,Bis je takrat 100% na povodcu in je spuščen samo na plaži ali kampu in po gozdu...kjer si pa ne upa nikamor ker je vse tako "nevarno" Wink!!!
Nočem,da se tle prepiramo zaradi ovratnic in obeskov Wink
Pač nimamo obeska,ker ga Bis enostavno zgubi..sploh pa nevem če bi pri njemu prišel v poštev obesek ker se ne pusti prijeti nobenemu in tako ne bi vedeli čigav je Undecided!!
Ko sem ga pa danes peljala na sprehod,sem upoštevala tvoj nasvet in je imel ovratnico Wink

Aha,pa smo jo najdi Bagi?! Ona si že moža išče Grin?!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #867 : četrtek, 26.05.2005 : 09:05:37 »

Citat
Aha,pa smo jo najdi Bagi?! Ona si že moža išče

A-a, ne bo drzalo! Siperke bo gledala Tanja, pa ne za Bagi, ampak kar tako! Wink Grin
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #868 : četrtek, 26.05.2005 : 09:15:19 »

Citat
Siperke bo gledala Tanja, pa ne za Bagi...
Grin Wink Cheesy Smiley

Nekaj lepih bo zagotovo: poznam dva fanta Ercole in Titus, oba sta zelo lepa, pa "naš" Giovi bi bil tudi kar pravšnji Wink. A to so vse računi brez krčmarja (jaz bi, da bi tanaj... a je še veliko časa, a ne - šiperka "dozori" kasneje Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #869 : četrtek, 26.05.2005 : 15:25:31 »

Draga banda!  Wink

Obveščam vas, da imam že skoraj vse spakirano in odhajam na Gorenjsko (da vas ne bo skrbelo, ker tam so samo hribi in gore, nič računalnika) - Kaja, grem erzervirat plac Grin

Za osvežitev spomina sem dala eno slikico, ki je zelo lepa (se moram kar sama hvalit) kot spomin na lanski piknik:


Se že veselim branja naše teme v naslednjem tednu in vas elpo pozdravljam Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines