mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 21:10:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kinološke urice v domu odraslih  (Prebrano 53700 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #30 : sobota, 03.04.2004 : 20:38:34 »

Poglejte si nove slike  Smiley Smiley Smiley

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=483

Lep pozdrav Melvi  Wink
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #31 : ponedeljek, 05.04.2004 : 13:29:03 »

Moram priznati, da sem kar malce s strahom stopila v sobo in so se zvedave oči zazrle vame. A sem ugotovila, da brez razloga.
S kakšnim veseljem so nas sprejeli in koliko veselja smo jim naredili, se ne da opisat. Domov sem šla dobre volje, ker smo lahko nekomu polepšali dan.

Ti ljudje so me znova spomnili, da za dobro voljo ne rabiš veliko, že majhna pozornost je dovolj za lepši dan.

Kot plačilo za nastop sem dobila dve žogici iz blaga in obkvačkani z lepim vzorcem za nastopajoče kuže, ter dve ovčki z magnetkom, ki že krasita naš hladilnik. Žogici sta takoj postali najljubša igrača mojih zmenet.

Melvina, saj sem se ti že nevem kolikokrat zahvalila za povabilo, naj to še enkrat naredim javno. HVALA!!  Grin  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #32 : nedelja, 06.06.2004 : 18:44:56 »

Dne 08.06.2004 imamo snemanje za oddajo O živalih in ljudeh .  Smiley
Lep pozdrav Melvi  Wink
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #33 : nedelja, 13.06.2004 : 10:54:43 »

Snemanje smo opravili, oddaja bo na sporedu 19.06.04 na RTV SLO 1.To je oddaja O živalih in ljudeh vodi jo mag. Maja Kirar - v soboto je oddaja ob 15.30 uri , v nedeljo ponovitev ob 9.30 uri - lahko je samo zamik 10 min prej ali kasneje.
Gostje na tej naši urici so bili:
ga. Blekač Jana je pripeljala svojo psičko Lady pasme papilon.Psička je bila deležna veliko občudojočih pogledov od ostalih psov..... Kiss
Mama od ga.Blekač Jane in njena prijateljica ga.Canjkar Olga sta zaigrali na kitaro in peli. Smiley
g.Koren Milan je pripeljal svojega Šana Oglarskega  ( krajše Šan ) pasme mali šnavcer barve poper- sol.  Cheesy Šan tejkmuje v agilitiyu - tudi nam je pokazal kaj zna. Wink
ga.Maja Štravs je pripeljala dalmatinca Bonija . Maja je povedala,da prejšnjega zajčka nimajo več ampak so nabavili novega.Ta je še bolj prebrisan kot prvi in z Bonijem se skregata za korenček. Grin Boni je pokazal vse kar zna samo štel ni , ker se že bližajo počitnice in se ne sme preveč utrujati....... Wink
g.Kugonič in njegov Tex pasme veliki šnavcer sta pokazala nekaj vaj iz poslušnosti , potlej pa je Tex mirno poležaval na travi in opazoval okolico okrog sebe. Cool
Kastelic Mojca in njen ljubljenček Jimm  Kiss , pasme cirneco sta stanovalcem pokazala ,kaj vse sta se že naučila. Jimmu je bila všeč psička Lady in uporabljal je ves svoj šarm ,da bi ga opazila......... Kiss
Otroci plesno dramske skupine Oš Gorica iz Velenja pod vodstvom tovarišic ga. Britovškove in ga. Ramšakove so prikazali "Koline"na šegav način. :)Za glasbo so poskrbeli trije muzikantje Gašper, Miha in Matevž. Cheesy
Za ples sta poskrbeli plesalki Neža Kugonič in Petra Berlak - plesno točko sta sami pripravili. Kiss

Slike pošljem Jani,da boste lahko videli delček tega dogajanja. Grin
Lep pozdrav Melvi  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 13.06.2004 : 19:49:29 »

Slikice z zadnjega srecanja najdete na http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=483.
Logiran

Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #35 : petek, 18.06.2004 : 09:18:31 »

Igor to si tako podrobno opisal, da nam ne potrebno niti gledat Grin. Nažalost pa ta vikend res ne bomo mogli gledat te oddaje, ker smo oba dni na razstavi Cry
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #36 : petek, 18.06.2004 : 09:49:41 »

Tudi meni je zal, da ne bomo videli. Bomo poskusili dobiti koga, ki bi posnel.
Drugace se mi pa zdi, da je to, kar se dogaja v domu v Velenju in to, kar so zaceli prakticirati na Ptuju, nekaj najlepsega in humanega.
Sama si le zelim, da bom, ko bom stara, lahko imela svojega kuza, ki bo z menoj do konca ...
Melvina & ekipa - super ste!
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #37 : četrtek, 30.09.2004 : 20:53:23 »

30.09.2004 in 01.10.2004 poteka v Ljubljani, v Cankarjevi dvorani FESTIVAL ZA TRETJE ŽIVLJENSKO OBDOBJE.( 1. Oktober je svetovni dan starejših )  Na tem festivalu se bomo 01.10.2004 predstavili z našo " KINOLOŠKO URICO ".  Predstavitev bo potekala od 11 ure do 13 ure.(   predstavitev na power pointu ) Vabim vas,da si ogledate, vstop je prost. Glavna atrakcija bo TEX.

Lep pozdrav  Melvi   Cheesy Cheesy    
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.322


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 04.10.2004 : 08:31:04 »

Evo, se slikice Smiley







Logiran

igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #39 : sreda, 24.11.2004 : 22:06:24 »

Današnji gostje so bili:
gdč. Donko Klara je pripelja svojega irskega setra z imenom DARLING na kratko DAR . Kiss
gdč. Mojca Kastelic je bila z cirnekom z imenom JIMM  Cheesy.
g.Anton Kugonič je pripeljal veterana velikega šnavcerja TEXA   Cheesy
Predstavila se je tudi OŠ Gorica iz Velenja , z igrico " Očistimo potoček " Wink Wink Njihov harmonikaš Boštjan Paternež je veselo igral , naši stanovalci so pomagali s petjem.  Smiley Otroke sta pripeljali učiteljici ga. Renata Stopar in Zdenka Kodrič .
ga.Blekač je igrala na kitaro .  Smiley

Lep pozdrav vsem, obenem vas vabim, da se nam pridružite in nam pokažete svoje pse. Smiley Smiley Melvi
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #40 : torek, 15.02.2005 : 22:38:41 »

Kar nekaj časa smo počivali, decembra je bilo zelo pestro, obiskala sta nas  Dedek Mraz in Božiček....januarja so nas obiskali prehladni virusi.....
10.2.2005 smo imeli že težko pričakovano kinološko urico. Gostje so bili:
* TOPOLŠKE MAŽORETKE-  vodi jih Urška Drev . Njihov šofer Slavko Drev je poskrbel,da so bila dekleta točno "dostavljena".
* Meža Ana - prebrala je  svoje pesmi
* Tercet iz Zavodenj nam je prepeval stare pesmi (Kavtičnik Slavka, Koželjnik Štefka,Špeglič Marija, Knez Ivan - citre). Pridružil se jim je še Knez Klemen - igral je na harmoniko.
Pasji gostje :

 Cheesy Anton Kugonič - Tex (veliki črni šnavcer)
  Cheesy Kastelic Igor - Jimm (cirneco dell etna)
 Cheesy Golob Nina in njen bokser Bof sta se nam prvikrat predstavila

"Malo" smo tudi slikali, Jana pa kot vedno ,vam bo omogočila ogled nekaterih slik. Smiley

Lep pozdrav Melvi
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #41 : četrtek, 17.02.2005 : 12:05:31 »

Kdaj bo pa naslednja 'akcija'? Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #42 : petek, 18.02.2005 : 16:38:42 »

Naslednji mesec,vendar datum še ni določen. (bolj proti koncu meseca)
Lp Melvi  Wink
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #43 : torek, 19.04.2005 : 22:24:09 »

Tex je v našem domu naredil velike stopinje ,njegova naslednica psička BELA pa bo s svojimi tačkami naredila nove stopinje v našem domu.Njena prva predstavitev je bila v aprilski kinološki urici. Kiss
Nastopajoči:
-  psička Bela (beli višavski terier); kot sem že omenila je bila to njena prva predstavitev v domu in      reči vam moram, da se je enkratno odrezala.Kljub temu,da je stara komaj 10 mesecev, se je že                       veliko naučila.  Wink
-  Učiteljica g.Daniela Olup je pripeljala svoje učence, da so nam recitirali, odigrali skeče... Otroci prihajajo iz podružnične šole Ravne pri Šoštanju, njihova matična šola je OŠ Biba Rock iz Šoštanja. Smiley
-  g.Blekačeva nas je razveselila s petjem in igranjem na kitaro. Smiley
-  Toni Pečečnik mladi harmonikaš je veselo igral na harmoniko. Smiley

                                                                                                        Melvina  Cool
 
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #44 : sobota, 30.04.2005 : 23:00:45 »

Slike:

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=483

Lp  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines