mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 09:18:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306880 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dan
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #150 : torek, 12.01.2010 : 16:53:46 »

 Smiley  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #151 : torek, 12.01.2010 : 21:08:42 »

A je šefica mogoče stevardesa ?  Smiley

Guilty as charged. Ampak samo zato, da lahko Pici potuje z avionom, ker ona je gospa in ji z avtom ni všeč! Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #152 : sreda, 13.01.2010 : 10:17:32 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Pici...ima dobre veze...  Afro
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #153 : sreda, 13.01.2010 : 12:48:14 »

Guilty as charged. Ampak samo zato, da lahko Pici potuje z avionom, ker ona je gospa in ji z avtom ni všeč! Tongue

 Grin super  Wink ima pa Pici res dobre veze...uau!  Cheesy
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #154 : sreda, 17.02.2010 : 02:59:40 »

Utrinek iz valentinove akcije Smiley

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #155 : sreda, 17.02.2010 : 09:48:00 »

Ooooo - hvala, Gargamel! Kiss
Zdaj bom še bolj važna. Tvoja prjatlca Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #156 : sreda, 17.02.2010 : 09:53:38 »

A se lohk jaz tudi kdaj v Pici zakamufliram? Jaz bi tudi rada z javijonom letala sram Cheesy Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #157 : sreda, 17.02.2010 : 09:54:13 »

Cockta, s šefico odlično skupaj pašeta, kar drži se je Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #158 : sreda, 17.02.2010 : 09:55:10 »

A se lohk jaz tudi kdaj v Pici zakamufliram? Jaz bi tudi rada z javijonom letala sram Cheesy Evil

  Po mojem lohk! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #159 : sreda, 17.02.2010 : 23:50:35 »

O, tlele neki o nas, pa smo čist zgrešili in spregledali Shocked.
Kocka, kar probaj se zakamuflirat, ne bo ti uspelo Tongue! Biti Pici vključuje vsaj par napadov letenja brez aviona dnevno. Vsak dan vsaj en hujši izpad zaradi priprtih ali še huje zaprtih vrat. Skoki v višino 'da me bolje vidiš'. Lomastenje pod posteljo 'da me bolje slišiš'. Zdej preizkuša še potrpežljivost E.T. in čaka, da bo enkrat sledilo 'da me lažje požreš'. Včasih bi se človek skoraj strinjal... Pri dveh letih starosti bi si namreč predstavljal skulirano mačko, ki že ve, kaj hoče, ki ne leti po luftu, pa ven iz ovinkov, pa parkrat dnevno kazensko ven iz dnevne na hodnik, kadar res ne zmoreš več, pa po okenskih policah, ker se je odločila, da danes gre pa res ven...
Skratka, kocka, če ti tole rata, svaka čast, ti za nagrado odstopimo veze pri gospe Pepsi (samo začasno, nikol ne veš, če še kdaj prav pride Wink), pa še Pici dobiš za nagrado v pardnevno čuvanje Evil.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #160 : ponedeljek, 22.02.2010 : 14:57:24 »

Utrinek iz valentinove akcije Smiley



Tale je pa tako lušna slikica, direkt za v okvir.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #161 : torek, 23.02.2010 : 10:44:00 »

O, tlele neki o nas, pa smo čist zgrešili in spregledali Shocked.
Kocka, kar probaj se zakamuflirat, ne bo ti uspelo Tongue! Biti Pici vključuje vsaj par napadov letenja brez aviona dnevno. Vsak dan vsaj en hujši izpad zaradi priprtih ali še huje zaprtih vrat. Skoki v višino 'da me bolje vidiš'. Lomastenje pod posteljo 'da me bolje slišiš'. Zdej preizkuša še potrpežljivost E.T. in čaka, da bo enkrat sledilo 'da me lažje požreš'. Včasih bi se človek skoraj strinjal... Pri dveh letih starosti bi si namreč predstavljal skulirano mačko, ki že ve, kaj hoče, ki ne leti po luftu, pa ven iz ovinkov, pa parkrat dnevno kazensko ven iz dnevne na hodnik, kadar res ne zmoreš več, pa po okenskih policah, ker se je odločila, da danes gre pa res ven...
Skratka, kocka, če ti tole rata, svaka čast, ti za nagrado odstopimo veze pri gospe Pepsi (samo začasno, nikol ne veš, če še kdaj prav pride Wink), pa še Pici dobiš za nagrado v pardnevno čuvanje Evil.
FŽ, ko me že nagovarjaš osebno Tongue, se moram pač odzvat - sori mehurčkica za smetenje teme Kiss Kiss

Vse tole in še več (samo prilagojeno moji velikosti Roll Eyes seveda) izvajam dnevno po večkrat, občasno pa še nadgradim:
- letam kot sneta sekira iz enega placa na drugega (občasno tudi zletim iz ovinka), ko okol razvažam otroke in letam po opravkih
- sicer ne skačem v luft, ampak občasno tulim in maham naokoli, da zbudim pozornost (beri:psa, otrok, mojega...)
- plazim se, plezam po bajti/pohištvu ko pucam
- na kazenskem nisem, grem pa v blatu, mrazu, vročini in dežju s psom na sprehod in tudi v službo
- dnevno preizkušam potrpežljivos vseh okoli sebe, ko pikolovsko zahtevam, da se stvari opravijo (nekateri bi me zagotovo najraje ugriznili, zbrcali, popljuvali in kar je še ostale agresije na svetu - praš mojo femili)
-občasno doživljam napade panike in tesnobe iz raznoraznih razlogov, samo nonstop živim v fazi negiranja svojih čustev
- vsak dan ima vsaj en hujši izpad zaradi zaprtih vrat (beri - dobesedno, ali metaforično) in doživljam občutke nemoči - tudi tukaj potem takoj nastopi faza negacije čustev
 Evil Evil Evil
Torej, a izpolnjujem pogoje, al ne? trmoglavka butnglavc
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #162 : torek, 23.02.2010 : 10:47:23 »

Aja, Pici pa komot pripelješ, pomoje se bo sama zapakirala in spravila na javijon, da bi le bila čim prej spet doma, kjer bo lahko travmirala naprej Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #163 : nedelja, 28.03.2010 : 19:47:21 »

Na današnjem Repkovem teku:



K
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #164 : nedelja, 28.03.2010 : 20:21:06 »

Lepotičke lepe  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines