mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 11:04:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306880 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #180 : sreda, 09.06.2010 : 07:40:43 »

Čestitamo Cocta, bomo prišli po avtogram.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #181 : sreda, 09.06.2010 : 08:32:31 »

Selebriti Cheesy Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #182 : sreda, 09.06.2010 : 15:54:54 »

Avtograaaam, jaz tudiiii   Cheesy Cool  Cocta, če potrebuješ bodigarda sem jaz pravi kandodat. Visok, črn, močan, bulovska glava  Azn 

Lp, Flipi  Wink
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #183 : sreda, 09.06.2010 : 20:38:24 »

Tudi Lun bi se ponižno ponudil za čuvat Cockto, ko bo slavna - sicer ni ravno možat (kot so nekateri v naši družini), je pa bister in čuječ in luštne punce ima zelo rad. Roll Eyes
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #184 : sreda, 09.06.2010 : 22:43:52 »

Baje da v septembrski številki revije Moj pes. Niè bat, oaza88, saj bo Moja ziher že 14 dni prej v transu   Roll Eyes in vas bo vse obvestila.  Mislm, kaj moram jaz vse prenašat...bogve kaj se bo še vse spomnila, obcestne plakate mogoèe? Moj lajf je èisti safr, vam reèem.

Vaš ubogi Top model
Oooo, a bo v rubriki Rezervirano za mešančke? Daj slikce že prej gor, če jih dobiš Wink A vaju je Petra pofotkala? Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #185 : četrtek, 10.06.2010 : 08:56:36 »

Ja, zalarjeva, v "Rezervirano za mešančke" bomo nastopali.  Smiley Slik še nimam, smo se pa res dobili s Petro v Tivoliju in imeli prav profesionalno foto-seanso.

Avtograaaam, jaz tudiiii Cheesy Cool Cocta, če potrebuješ bodigarda sem jaz pravi kandodat. Visok, črn, močan, bulovska glava Azn

Lp, Flipi Wink

Tudi Lun bi se ponižno ponudil za čuvat Cockto, ko bo slavna - sicer ni ravno možat (kot so nekateri v naši družini), je pa bister in čuječ in luštne punce ima zelo rad. Roll Eyes

Vzamem oba! Nujno bom rabila kakšne fejst fante  za bodygarde. Že zdaj, ko se o moji slavi samo širi glas, me ves čas zalezujejo. Še dobro, da imam za dajanje avtogramov 4 tačke, saj samo ena bi mi čist abšlesala zaradi silnega povpraševanja... Wink


Pa sončne špegle bom tudi začela nosit Cool Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #186 : petek, 23.07.2010 : 18:03:09 »

Draga Cockta,

sem ti šla nekaj napisat pa gledam - ta tema je skorajda na dno padla  Shocked Shocked Shocked No, to je treba hitro popravit!

Torej, danes sem v kastlcu najdla tvojo kartico, ki me je silno razveselila in celo solzica se je potočila oziroma pustila je sled od une dunkl blau Meline maskare po potu obraza utrujene delavke. Za psičko iz prvega razreda pišeš krasno, moram povedat (saj ne, da bi kdo dvomil, da nisi prvorazreden material).

No, hvala še enkrat za lepo presenečenje, pa Tvojo in Unedve pripelji kdaj naokoli na kakšno kavico ali sladoled ali pa oboje.

 Kiss Kiss Kiss od Mene (Mila se kuja, ker ji je ganc nova miška zbežala pod omaro, Melkijad pa svojo meče v vasijono in skače za njo, torej je nevaren in se mu raje umaknimo)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #187 : petek, 23.07.2010 : 18:23:12 »

Ja no, sm ti morala čestitat ob življenjskem jubileju, a ne. Vse sorte sem hotla ušpičit, pol mi pa tale Moja ni dovolila, da grem sama v trgovino in nabavljam. Potem sem ji pač morala ukrast tisto mačjo kartico iz omare, ko ni gledala. Evil
Pisala sem pa celo noč k mi je flomaster skoz izpod kremplev lezu, mater mu  Cheesy

Cats, Cockta Ma Te Rada  Kiss
pa use ostale forumašice tut
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #188 : nedelja, 01.08.2010 : 20:16:34 »

Hellou evribadi na livadi! Cool

Jest mam pa novo igračo - tisto "ta najbolj prodajano". Hvala, teta Cats Smiley Cheesy
Moja Ta stara je čist en majčken zgrožena nad mojim nenadoma zelo izraženim lovskim nagonom, ki sem ga do zdaj pokazala baje samo v redkih trenutkih. Hja...je treba kaj prišparat za presenečenje, a ne. Cool

Nad svojo novo veverico sem reeees navdušena. Povsod jo vlačim s sabo in jo kar sama sebi mečem v luft. Tudi zvečer z njo zaspim in do jutra se baje ravno posuši od mojega lepega roza jezička. Evil  No, danes sem jo pa posebej za fotosešn lahko nesla tudi na sprehod.

Zdajle te bom pojedla:




Sam res te bom!



No prou, te bom pa drugič. Boš ti že vidla! Evil






Kadar ne preganjam veveric, golobov in druge leteče perutnine, se rada takole relaksiram v domačem parku in filam baterije:




Yo, babes! Se kaj vidimo, a ne? Evil Wink




Cockta, čistokrvna horjulska teroristka Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #189 : nedelja, 01.08.2010 : 20:21:41 »

Kiss Kiss Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #190 : nedelja, 01.08.2010 : 20:38:38 »

Lepotička Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #191 : nedelja, 01.08.2010 : 20:38:59 »

Frajerka scrkljana!  Afro Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #192 : nedelja, 01.08.2010 : 21:18:31 »

Oooo, tole veveričko imata pa tudi naša dva tamlada - eden jo drži za glavo, drugi vleče za rep, ni treba posebej poudarjat, kako je to za slišat!

Skratka, veveričji pozdrav iz naših lovskih brlogov! Smiley

Katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #193 : nedelja, 01.08.2010 : 21:27:07 »

Ulala, lovska mehurčica Cheesy Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #194 : nedelja, 01.08.2010 : 22:07:10 »

Ooooooooooooo Cockta, veverco imaš  Shocked  Meni lovcu je pa ne privošči  Angry  Tolk o tem  Lips Sealed

Lp, zgrožen Flipi  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines