mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 20:38:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306997 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #345 : torek, 22.03.2011 : 21:58:19 »

Vauu, Cockta, super si to zrihtala Afro
Ma veš kaj, kaj ti bo zdaj klobasa, ko imaš travico ... vegi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #346 : sobota, 26.03.2011 : 21:32:52 »

Našli smo kabel,  Smiley  zato prilagamo nekaj  obljubljenih slik.
 
Lahko poročam, da sem vsak dan bolj zadovoljna psička na novi lokaciji.
 
Zjutraj se počešemo in skrtačimo kar zunaj v atriju na sončku. Medtem ko se urejata dolgolaski oziroma dolgodlakarici, jaz intenzivno voham. Danes sem pa npr. tudi skopala eno manjšo luknjo, kar smatram za dober začetek dneva.  Moja se ni nič jezila, ker je trava še ofucana oziroma je sploh še ni,  zato se lahko grem vrtnarko. Cool Tukaj me vidite pri delu:


 
Sherry so toliko sonči, da jo je vsake toliko časa treba napodit v senco (in namazat s faktorjem 50), drugače bi ona ležala tam, dokler je ne bi kap. Priznam, da bi to počela tudi jaz, vendar mene ves čas kaj zanima in moram med ležanjem  hitro skočit še kaj pogledat, tako da ves čas migam. Danes npr. si je drznila na našo ograjo preletet ena vrana. Lahko si predstavljate, da sem jo jadrno napodila. Evil


 
Ležalnika še nimamo, ampak saj bo baje še snežilo, tako da se ne mudi.  Ležimo pač na travi.


 
 
Tud škatel še nismo pospravili - saj jaz bi jih, ampak ne smem:



 
 In kuha še nič, ker nima s čim, zato jaz vestno vse čuvam in ji tudi takole pokažem, kje so briketi (saj veste, je že malo starejša in ji marsikaj uide iz glave): Roll Eyes  A me sploh najdete med vso to šaro?






Edino sesalca nikol ne pozabi vklopit, kar bi pa zaradi mene komot lahko. Sesalci  me na splošno precej jezijo. Pepsko pa še bolj; ona ga prav zares napade, laja in ga buta s taco. Na koncu mu vse uidemo na zofko v zimski vrt, ki je zaenkrat edini spodobno urejen prostor v celem stanovanju.



 
 
V soseščini sem pa spoznala že nekaj novih psov in v glavnem so mi vsi všeč. Tudi teren je zanimiv - same nove vonjave, zato si vzamem vsako jutro kar nekaj časa za sprehod.
Kot vidite, se imam fino. Precej me nervira samo ena črna muca, ki mi mora vedno ravno pred nosom čez cesto šibat. In še lovit je ne smem!   Angry



 
Jutri je nedelja in gremo baje z vasi v mesto na kavo. Se že veselim smetane in vas vse lepo pozdravljam! Cheesy
 

 
Cockta,  zdaj vaška posebnica Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #347 : sobota, 26.03.2011 : 21:35:43 »

Oooo, mi smo pa fouš za travico in zimski vrt.

Vam pa vseeno privoščimo  Cheesy in čestitamo.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #348 : sobota, 26.03.2011 : 21:38:27 »

 Cheesy zimski vrt!!!! Pega nima nič takega. Uau, babnice, kako fajn ste si to zrihtale! Bravo mama Pepsi Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #349 : sobota, 26.03.2011 : 22:34:05 »

Koki, ful kul se mate, prav fovš sem ti na leteči brigadi za preganjat. Pri nama samo Golob TV občasno deluje, pa še neki nesramni osebki hodijo na spalnično okno, še TR jih ne prežene, kok se važijo, barabe  Angry Angry Aja, tole Moja sporoča Tvoji (zgleda, da sta se našli dve podobni, jadnalinammajka  Roll Eyes Roll Eyes )

Blondinki sta se srečali v letalu in prva vpraša:
"Ali si ti morda iz Ljubljane?"
"Ne, nisem!"
"Jaz tudi ne!" je druga veselo zavpila. "Oh, kako majhen je ta svet!"


Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #350 : sobota, 26.03.2011 : 23:06:58 »

Oooo noro fajn  Cheesy Mi vam tolk privoscimo  Kiss
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #351 : nedelja, 27.03.2011 : 08:58:21 »

Hehehe, tri čupaste šjore, ki uživajo na soncu Grin Se vidi, da vas je mama Pepsi imela še kako v mislih, ko je tole izbrala  Afro
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #352 : nedelja, 27.03.2011 : 09:36:59 »

Kolk lepo, mama Pepsi, ko se enkrat dokončno usedete dol, bo tole pravi raj za oboje Tongue!
Čeprav mene zadnje čase dežela ne veseli več tolk (trenutno imamo popolnoma rjave travnike od gnojnice, oken niti za hip ne morem odpret že par dni Angry), pa vam travco in sončka iz srca privoščim, sploh ker ste izgleda ostali nekje blizu civilizacije, če imate mestno kavico na peš. Pa tole z zimskim vrtom in vsem ostalim, ajoj, kolk fajn Cheesy! Uživajte, Cocta, ti pa obvezno podit uno vrano, če ne bo še sestrične in bratrance počasi s sabo pripeljala Wink!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #353 : nedelja, 27.03.2011 : 11:11:33 »

Cockta, zdaj pa manjka samo še maček, tja v tist zimski vrt bi se kraaaaaasno podal! Cool

Komi čakam, da tudi nam uspe kak tak TEKTONSKI premik v bližino kake trave.... najbolj se veselim mačjaka. Roll Eyes Smiley

K
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #354 : nedelja, 27.03.2011 : 16:47:18 »

Wow! Tole pa je "the domovanje"! Cheesy Čestitke Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #355 : nedelja, 27.03.2011 : 16:51:53 »

Jst bi v takem krasnem zimskem vrtu gojila najmanj tri mačke.  Cheesy
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #356 : nedelja, 27.03.2011 : 17:28:09 »

Jst bi v takem krasnem zimskem vrtu gojila najmanj tri mačke.  Cheesy

Hm, viš, jaz sem imela v mislih pa paradižnike in oleander  Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #357 : nedelja, 27.03.2011 : 17:32:50 »

Če bi imela nasade mačje mete, bi pa lahko skup prišli ... Cool
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #358 : nedelja, 27.03.2011 : 18:09:43 »

Oho, čestitke za "the domovanje"  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #359 : nedelja, 27.03.2011 : 20:16:45 »

sploh ker ste izgleda ostali nekje blizu civilizacije, če imate mestno kavico na peš.

Smo seveda še zmeraj v Ljubljani, in to pod Šmarno goro. Ampak ker sem jaz otrok strogega centra, kjer sem živela praktično celo življenje, se mi jasno zdaj zdi, da sem na vasi. Tongue

Hehehe, tri čupaste šjore, ki uživajo na soncu Grin Se vidi, da vas je mama Pepsi imela še kako v mislih, ko je tole izbrala Afro

 Roll Eyes  Tale forum je eden redkih priložnosti, ko lahko na glas priznam, da sem imela predvsem   male princeske v mislih, ko sem izbirala. Jaz sama bi bila pravzaprav lahko tudi brez atrija. Tukaj me vsaj vsi razumete - za kar vam hvala! Cool Kiss

Cockta, zdaj pa manjka samo še maček, tja v tist zimski vrt bi se kraaaaaasno podal! Cool

Dej počaki mal, da k sebi pridemo...potem pa mogoče najdemo kakšnega, ki ne bo takoj vseh treh psov pojedel! Wink


-Cocktin komentar: KWA? A se ti je zmešal?Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines