mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 11:03:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306880 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #420 : petek, 20.05.2011 : 08:41:00 »

Joj, reve uboge  Grin  Še dobro, da imate dovolj velik ležalnik, pa še rdeč  Cheesy  To je ziher po pravilih Horjula, rdeča  Tongue   
Fajn vam je  Kiss  Flipi pravi, da je atrij raj, šefica pa tudi  Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #421 : petek, 20.05.2011 : 09:17:11 »

boge lubice male Cry ni čudno, da ste tako majčkene, če vas nafutrajo samo takrat, ko pridejo obiski Sad

Končno nekdo, ki sočustvuje z nami! TOČNO tako je! Cool

Cockta, a tvoja tole travo vsak dan (ali pa vsaj vsak drugi dan) zaliva? Ker men zelo suha izgleda?
Brez vode ne bo NIČ Wink

Zaliva dvakrat na dan, jaz pa nadzorujem. Cheesy Če je ni doma, naroči zalivalca - svaka al pa nečake - prav tako zares je vzela stvar. Saj bo...tko jo vsi tolažijo. Jaz mislim, da sta tista dva postavna mladca prišla en mesec prepozno. Bi morala že marca švicat, pa bi zdaj že bil ta prav tepih! Ampak me spet ni poslušala, ne.  Angry

Ležalnik bi pa jaz prišla z veseljem probat, ker mi rdeča ful paše Roll Eyes Cheesy

Vabljena!  Upam, da se bosta tale Tvoje pa tale Moja kaj zmenili.  Če se ne bosta sami, bo pa teta Cats kaj organizirala, ona to obvlada.  Cool
Čimprej  pridi, bova manekenki na ležalniku.  Za najine slike se bodo greble vse revije, boš vidla! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #422 : petek, 20.05.2011 : 09:41:27 »

Ja, pa pridite v nedeljo na Mengeško polje, bomo praznovali Dan mladosti Azn, če una vaša lih ne bo frčala po luftu
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #423 : petek, 20.05.2011 : 09:44:38 »

Ja, pa pridite v nedeljo na Mengeško polje, bomo praznovali Dan mladosti Azn, če una vaša lih ne bo frčala po luftu

Bo frčala, drugač bi se že pofočkala  Sad  - je mal žalostna, ampak nedeljske ure baje prav pridejo za nakup klobas.  Tongue 
Bomo že kaj pogruntali za še kakšno srečanje, a ne? Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #424 : petek, 20.05.2011 : 09:48:26 »

Bo frčala, drugač bi se že pofočkala  Sad  - je mal žalostna, ampak nedeljske ure baje prav pridejo za nakup klobas.  Tongue 
Bomo že kaj pogruntali za še kakšno srečanje, a ne? Cheesy
Ja če je pa za Klobase in Šnicle, pol pa že Smiley
Itak, se bomo kaj srečali Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #425 : petek, 20.05.2011 : 16:13:10 »

Končno nekdo, ki sočustvuje z nami! TOČNO tako je! Cool

Zaliva dvakrat na dan, jaz pa nadzorujem. Cheesy Če je ni doma, naroči zalivalca - svaka al pa nečake - prav tako zares je vzela stvar. Saj bo...tko jo vsi tolažijo. Jaz mislim, da sta tista dva postavna mladca prišla en mesec prepozno. Bi morala že marca švicat, pa bi zdaj že bil ta prav tepih! Ampak me spet ni poslušala, ne.  Angry

Kaj pa ima Tvoja od tega, da prideta, ko nje ni doma  Shocked ??!
Cockta, take so pač Šefice, nekateri s(m)o se že sprijaznili z usodo  Lips Sealed ,.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #426 : petek, 20.05.2011 : 20:40:52 »

Kruta je pasja, ni kaj!  Angry Bodi vesela, da ti še mačka ni na glavo nakopala!  Lips Sealed
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #427 : sobota, 21.05.2011 : 17:51:25 »

Danes je bila pri nas na obisku teta Cats.  Smiley Zelo sem je bila vesela. Prinesla je darile, zato sem veliko skakala po njej in jo čisto celo prelupčkala.  Seveda potem nisem bila ta glavna, ampak je morala najprej vzeti v naročje Pepsiko. Dobro, starejši imajo prednost, ampak a bi  lahko tudi jaz kdaj bila prva na vrsti pri tej hiši? Če sem pa največja, a to nič ne šteje?



Dej čohi me, Cats! Mene, meneeee!!!



Obe človekinji sta potem takoj rabili kavo intravenozno. Jaz ne vem, kaj je z ljudmi in s to kavo. Saj sploh ni dobra, men verjemte! Dosti bolj so me zanimali spremljevalni piškoti in še eni taki svetlo rjavi briketi, mislim da se jim reče mandlji. Vztrajno sem se poskušala prigrebsti do njih, škrtici pa mi jih seveda nista privoščili. Angry



Zato sem si postregla sama!  Ta-dam! Evil Tongue veselje


 



Sam kaj, ko sta me zalotili in jih  potem prekrili s servieto, pa nisem mogla več zraven. To je krivicaaaaa! Je vedu že Kalimero! Roll Eyes





Ker je bilo vroče, smo se kmalu preselili noter in poglejte si ti dve kmetici, kam sta se usedli: na tla!    butnglavc Pa saj to je grozno. Kokr da nimamo nobenga stola! Imamo tud kavč - dobro, ta je bil zaseden, ker je na njem ležala danes precej nedružabna Sherry, ampak vseeno. Zakaj je Moja pol sprašila celo premoženje za pohištvo, če potem z obiski vred sedi na tleh? Mislim, kdo bi razumel te ljudi...hvala bogu za ta forum, kjer vsaj preberem, da imate tudi drugi tako pritegnjene lastnike. Cheesy




No, tudi Sherry si je potem vzela malo časa in prišla v čohalnico, vendar je Cats zmanjkalo rok, ker unih ta plastičnih ni prinesla s sabo. Tongue

Pri nas se imamo radi in se veliko lupčkamo  -  predvsem Sherry in Pepsi, kot je razvidno iz spodnje fotke - ampak zdaj bomo baje morali vložit predlog za registracijo zakonske skupnosti al kako, je rekla Moja da mora bit vse na papirju in prijavljeno.  Shocked Roll Eyes





Kamorkoli pridem, povsod ene ograje - tud pr babici ne morem sama z vrta ven. Tu mač, res.  Roll Eyes





In tako je minilo še eno dopoldne.   Smiley

Vas lepo pozdravlja  Cockta- en ubogljiv, zatiran  pes!  Cool



Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #428 : sobota, 21.05.2011 : 18:00:04 »

Aaaaaaa, oslepela sem - slik ne vidim! 
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #429 : sobota, 21.05.2011 : 18:08:36 »

Kaku ne, tle so, jest vse vidim. Koki, pškote, mandlčke, teto Cats... sigurno ti je Pes ekran polizal pa maš mal flekast pogled Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #430 : sobota, 21.05.2011 : 18:13:23 »

Čaki, pol je pa neki z mojim računalnikom narobe, ker jaz res nobene fotke ne vidim, kljub flekastemu polizanemu ekranu. Hmmm ...  Huh Ga bom resetirala.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #431 : sobota, 21.05.2011 : 18:14:59 »

Ker browser pa maš, da nisi naložila tanov Firefox4, ker menda ga neki sračka s fotkami (med drugim...).
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #432 : sobota, 21.05.2011 : 18:18:40 »

Opero uporabljam. Zdaj sem resetirala računalnik in vidim čudovite fotke.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #433 : sobota, 21.05.2011 : 18:25:02 »

OOoo, gospodične velecenjene, kake krasne obiske imate pri vaši hiši Cheesy Gospa teta Cats ima med drugimi vrlinami oblečeno tudi eno luštno našo majico Kiss

Kako pa to, da Tvoja ni tete Cats na tanov ležalnik povabila Azn - bi ibilo po mojem lažje vse tri naenkrat čohat Wink

Cockta, a Tvoja vsem obiskom take dobre piškote ponudi ali samo tistim, ki prinesejo darile Tongue Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #434 : sobota, 21.05.2011 : 19:55:15 »

Ijej, obiski, kak kuuul Cheesy Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines