mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 20:52:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306999 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #480 : ponedeljek, 25.07.2011 : 21:25:54 »

Dobili smo baklave. Cel pladenj, yummy! bravo Pa še tople so bile!  Afro  Najlepša hvala zlati kuharici za dostavo na dom.
Punce in fantje, luna7  res obvlada - grebite se, vam rečem. Jutri jih pri nas že ne bo več, tako božanske so. Pa nevermajnd 5 cm več čez rit - samo enkrat se živi.

Cocktina tajnica  (Prosim oprostite, ker sem se uštulila v njen dnevnik, ampak tole sem res morala povedat.)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

No sej, men pa nič ni dala... pravi, da to ni dobro za pse.   Huh Ja kako pa naj jaz to vem, če ne morem probat.  A ne more mal pobrisat za mano, če bom potem ponoči bruhala, zakwa jo pa imam?

Pa tkole pridno čakam, če bo kaj padlo. Bom kar še mal posedela in tačko v luft držala, mogoče pa bo.... Undecided




Vaša uboga, sestradana in sploh do nezavesti zatirana
Cocktica
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #481 : torek, 26.07.2011 : 08:27:09 »

Včeraj smo tole naspidiranko srečala in je res ena prava zmešana cockta, kužica polna mladosti....  Cheesy
Pa še minihundusi, cukri od cukra, pa z majhnimi nimam nekih blaznih izkušenj, ker me niti niso zanimali. Ampak takšnih sladkobic pa še nisem srečala.  Kiss Kiss
Sem vesela, da ti je všeč, uživajte. Jst bom preverila še tiste na licitacijah s kokosom... baje, da je zrastla na makedonskem zeljniku...  Grin Grin Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #482 : torek, 26.07.2011 : 08:35:04 »

Aja, dodatek sem pozabila in ga prinesem za zamenjavo s pladnjem....  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #483 : torek, 26.07.2011 : 08:43:29 »

Ma ja, saj se mi je zdelo, da reva Cockta na bo nič dobila - zrelo za prijavo kujpreczdeležeučeri Angry jezen jezen jezen jezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #484 : sreda, 27.07.2011 : 17:07:58 »

Tkolele:

Baklave so požrte, pladenj je pomit in čaka kuharico luno7, da bo lahko spekla novo rundo. Sicer sem mislila, da ga bom lahko oprala jaz z mojim turbo jezičkom v letos elegantno modnem rožnatem odtenku, ampak ne - ga je vtaknila v  pomivalca.  Roll Eyes  Pa kolk elektrike bi lahko prišparali, če bi jaz pomivala! A je pol kej čudno, da smo skoz brez dnarja.

Ampak:  Dobila sem baklave za probat, jupiiiii!    veselje   Tko da prijave na Sindikat ni treba pisat še. 
Glede okusa pa ne vem čist dobr, kaj bi rekla.   Undecided  A se je splačalo takle zganjat zarad enih baklav? Kdo bi razumel te človeke... Sej  baklave niso tko zlo slabe spljoh, ampak da bi jih pa en pošten pes prov velik pojedu, se pa ni za bat. Mam pa že rajši  Salamo in Klobase.  Afro


Tko da, prjatli moji - če se vaši grebejo za baklave, naj se kar - dokler mi dobimo mal kakšnega Piščančka zraven pri kosilu, je čist u redu.


Pa sonček se je spet pokazal danes v Ljubljani, tako da smo posneli serijo umetniških fotografij z naslovom Težak je život: Tongue

































Upam, da se imate vsi finokrasno in vas lepo pozdravljam. Hov! Smiley

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #485 : sreda, 27.07.2011 : 20:37:54 »

Super, Cckta, pol pa prijave res še lahko malo počakajo! Smiley
Glede baklave pa mogoče šefico nasrat, da kakšno posebno, novo, z mesom nardi. Hehe. Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #486 : sreda, 27.07.2011 : 20:53:23 »

Ja še dobro da ti je dala tele bakljave za probat, ker jaz imam osnutek za prijavo že napisan Cool. Ampak ni panike, gotovo bo kmalu spet priložnost za ponucat ga Angry. Samo spremenimo mal podrobnosti, pa bo pevka
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #487 : sreda, 27.07.2011 : 20:54:25 »

Aja, pa dobro gre tebi in obeskom tale črnogorska, superca zgleda ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #488 : petek, 26.08.2011 : 18:12:44 »

Živjo, moje pasje prijateljice in prijateljčki pa njihovi človeki! Cheesy

Kwa dogaja, razen tega da je vrooooče?

Pri nas je bil recimo danes poštar z eno veliiiko kuverto, ki sem jo dobila najprej samo za povohat, pa me ni preveč impresionirala. Potem mi je pa tale Moja razložila zgodbo: pred časom je na temle forumu spraševala, če ima gdo /sej se tko napiše, anede  Wink/ - za prodat kakšno majčko z napisom Cockta, kakor je meni ime. Ker se ji je zdelo dost brez veze, da imajo take majčke kelnarce po lokalih, mi pa ne.

Pa ji je menda odgovorila ena teta Vixi, da naj kar na firmo Kokta piše in pove, da take fletne reklame, kokr sem jest, oni pač nimajo in naj hitro kakšno majčko pošljejo. In ona je nasvet vzela resno - hvala, teta Vixi   Kiss - ter šla takoj pisat. Meni je kar vroče ratalo, ko mi je to govorila - stara baba žica majčke po firmah, pa kje ste še to vidli... Roll Eyes  - itak je pa mislila, da je ne bodo resno jemali.

Ampak se je zmotila. Danes je po pošti prišla majčka! Zelo lepa,  zraven pa še rdeče nogavičke, vse z mojim imenom gor. Kolk sem zdej važna...nimam samo znamke, tud majčko mam!   pevka



Takoj me je oblekla  Roll Eyes:




Za uspešno poziranje je bilo seveda treba malo stimulacije. Ja, na salamco pa padem. Sem pač pes! Cool
V nogavičke me pa hvala bogu ni tlačila. Upam, da ji to tudi pozimi ne bo padlo na pamet. Moje manekenske noge naj kar pri miru pusti.



Tele vroče dneve preživljam pretežno v ležečem položaju. Še sončit se ne smem (preveč), samo zjutraj po ta dolgem sprehodu lahko malo poležim v atriju na travi. Potem se pa preselim na svoj prostor - no, v bistvu na posteljo, kar je teoretično tudi moj prostor, da se razumemo.




Za konec  še ena skupinska fotka - ta je  iz vrtca, kjer se skoz lovim s Čopko in kjer nam babica dovoli, da se malo več sončimo na travi. Potem jo Moja sicer nap*****, da nas bo enkrat kar kap, ampak naslednjič spet lahko ležimo. Wink Pa še za jest je dobro....ja, v vrtcu je fajn.  Afro



Lepo se mejte vsi do nekega predavanja o muškarcih, ki bo baje prec, ko tale ta huda vročina malo popusti. Bom tudi jaz poslušala, čeprav sem  sterizizi - rizi- zilana  /al kaj že, mater je to ena dolga beseda  Angry/  - in me muškarci v bistvu ne zanimajo. Ampak mi Moja včasih na glas bere iz knjige in se na glas hihita, tko da bo najbrž zanimivo tud za nas na štirih tacah. Če pa ne bo, bomo pa pač med predavanjem kaj ušpičile, a ne Missy?  Evil Saj še opazile ne bodo, šavre dvonožne.


En sindikalni how-how vam pošilja
Cockta  pijača vaše mladosti in moderen pes za današnje dni Cheesy

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #489 : petek, 26.08.2011 : 18:21:21 »

Hja, super reklamni pesko Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #490 : petek, 26.08.2011 : 18:37:07 »

iiiiiii Koki, si dobro zdresirala tole tvojo  Cheesy Cheesy
anpak jast bi ji rekla danaj napiše najman diset pisem za salamco paše da bo gdo prišel na obisk da boš kajza jest dobila.
use katere moški preveč zanimajo bi moral stilizirat veterinar pajim nebi bilo treba knjig študerat.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #491 : petek, 26.08.2011 : 18:38:46 »

Čav, prjateljica Wink Eno idejo sem dobila, če te že zanimajo Muškarci... Kaj, če bi Ti prišla malo Knam, da ti pokažem eno Novo igračo  Cool Ali kar dve  Evil Pa une dve picimicike doma pusti, da ju kdo ne pohodi, bo dost šundra tudi brez Njiju  Tongue

LP, M.  Cool

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #492 : petek, 26.08.2011 : 18:39:37 »


use katere moški preveč zanimajo bi moral stilizirat veterinar pajim nebi bilo treba knjig študerat.

 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #493 : petek, 26.08.2011 : 19:43:01 »

Cockta, prav fletna si v novi majčki! Kiss

____________________

Na vse ostalo pa:
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #494 : petek, 26.08.2011 : 21:05:10 »

Cela  šminkerka v novi majčki! Cool Wink
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines