mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 10:41:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306985 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #495 : petek, 26.08.2011 : 22:11:44 »

Draga Kokta, jaz pa upam, da te nau zdej gdo ugriznu, k ti to na majci piše. Dj ti svoji reč, da nej še enkrat piše za eno tako majco, k se bo tvoj ime bol vidu.
Bi blo pa res bolš, db veterinar vse po vrst sterlizirou, kr pol neb mele več tolk skrbi in bi se bol za ns brigale.
Lp,
Liza
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #496 : sobota, 27.08.2011 : 00:22:15 »

use katere moški prevec zanimajo bi moral stilizirat veterinar pajim nebi bilo treba knjig študerat.
Afro Predlagam "stilizirat" za besedo leta, ali pa kar vse za poved leta.

 A to pomeni tudi, da vse, ki imajo stiliste, so potem stilizirane? Teh je kar nekaj na sceni, vedno jih berem v lejdiki. Ne zgleda, da bi kej knjige študerale, obvladajo kr tako.  pevka
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #497 : sobota, 27.08.2011 : 00:23:23 »

Koktica, ti si pa res najboljsa reklama e v e r  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #498 : sobota, 27.08.2011 : 11:29:35 »

Super si Cocta. Poljubčke vsem vam od Kaje in Keli
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #499 : sobota, 27.08.2011 : 12:44:54 »

Vau, fajn si zrihtala tole z majčko  super
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #500 : sobota, 27.08.2011 : 16:44:45 »

Ojla frendica, a jst sem tud povabljena na predavanje o Muškarcih Azn
Moja Šaura (ups - Šefla Roll Eyes) dvonožna že neki reklamo dela o fejst izobraževalnem projektu, ki ga mora vsaka vredna žena polušat Cool Cool
Se vidimo ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #501 : sobota, 27.08.2011 : 19:45:20 »

A to pomeni tudi, da vse, ki imajo stiliste, so potem stilizirane? Teh je kar nekaj na sceni, vedno jih berem v lejdiki. Ne zgleda, da bi kej knjige študerale, obvladajo kr tako.  pevka

znansveniki so naštuderal da ta stliliziranim ni treba študerat možko psiho anpak tiste katere so softicerano stlilizirane pri stlilistih morajo nakonco nastara leta useen, tiste katere soblie pri veterinarjih pa nikoli injo ne premakne nišče.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #502 : sobota, 27.08.2011 : 21:06:30 »

Super tale nova majička Cheesy
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #503 : sobota, 27.08.2011 : 23:37:14 »

znansveniki so naštuderal da ta stliliziranim ni treba študerat možko psiho anpak tiste katere so softicerano stlilizirane pri stlilistih morajo nakonco nastara leta useen, tiste katere soblie pri veterinarjih pa nikoli injo ne premakne nišce.

prebrala, se glasno rezala,  da se osebek na kavcu pred tvjem sprasuje, kaj mi je, nato prebrala se veckrat glasno (zaradi boljsega ucinka), se spet rezala brez konca  + cisto malo upiskila (ampak tega nisem ravno razbobnala okoli, da ne bi bilo se vec vprasanj s kavca) 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #504 : nedelja, 28.08.2011 : 07:56:27 »

 pevka


Takoj me je oblekla  Roll Eyes:





Cocktička, a nogavičke so ti prav? Tako, za do ramic gor potegnit ali so poslali majcene človeške, ki jih lahko tudi pošten pes nosi?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #505 : nedelja, 28.08.2011 : 21:59:10 »

Cocktica, ti si taboljša manekenka ljubezen Zdaj pa buh ne dej, da te tvoja pozabi doma, ko bo šla kofetkat pa na kokto torto Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #506 : ponedeljek, 29.08.2011 : 09:01:38 »

jooooj, cockta, ti si res taprava! Pa čimorej nam moraš tole demonstrirat, da vidimo tole opravo s tvojim imenom! Samo tvojim!
  predaja
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #507 : sreda, 31.08.2011 : 11:52:39 »

Uau, kera frajerka si v čisto svoji majci!  Cheesy
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #508 : sreda, 31.08.2011 : 20:25:24 »

Super modelka! Cheesy Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #509 : ponedeljek, 05.09.2011 : 11:55:28 »

Daaaan!
  Cheesy
Jaz pa danes praznujem. Stara sem ŠTIRI leta! Se že veselim, kaj bo za kosilo!
 
Moram takoj povedati, da me je z darilom prva razveselila teta Cats že v soboto, ko sem bila stara še 3 pa tričetrt.  Na kavo je prinesla še eno Cockta majico, tako da imam zdaj kar dve. Tale Moja Šefla je bila reeees vesela - in od vsega hudega veselja je pozabila teto Cats čist celo prelupčkati. - No, saj malo sem jo jaz, ampak ona bi ji tudi lahko kakšnega pripopala, ko se je pa tako potrudila. Evo,  v njenem imenu zato zdaj pošiljam en koš: Kiss Kiss Kiss 
Cats, pa ne ji prehudo zamerit, občasno jo že mal demenca daje.  Tongue
 

Evo nove majčke, ta-dam:
 
 
 
In evo mene z majčko - tokrat me ni oblekla, ampak sem morala samo zraven pozirati. Kot ponavadi sem vse stoično prenesla, čeprav se je pripravljala na fotko kot bolan sr**...   Roll Eyes.Ampak jaz na soncu itak rada ležim, tako da ni bilo prehudo.
 
 
 
 
Ampak to še ni vse! Ta majčka ima napis tudi na zadnji strani - itak, da je kmetica to videla šele doma, joooj.... Cool.  Prosim lepo:



 
 
Kar se majčk tiče, smo torej zdaj že kar dobro preskrbljeni. Moja pravi, da rabimo samo še tisto z napisom "  Cockta gre samo enkrat na led. Wink 
Ta trditev sicer ni  čist resnična -  jaz sem šla recimo na led že večkrat,  ker me s Salamo prav  zmeraj nategne.  Angry.  Ampak, da ne pozabim bistva: če kdo vidi majčko s tem napisom na kakšni fletni natakarici, naj jo kar takoj sleče! Dobr plačamo.
 
 
Kako se bo odvijal današnji dan, bom še sporočila. Kosilo že vem, da bo, pa en pirček je zadnjič  tudi nekam skrila. Najbrž zato, da bom popoldne fejst rigala, kot se za gozdne terierje spodobi.  Upam, da si bo tud za kakšen konkreten sprehod vzela kaj časa, ampak nisem čist prepričana.  Že dva dni bulji v ene knjige in si nekaj zapisuje. Baje da mora jutri v službi pomagat na nekih sindukalnih Dogajanjih  (al pa mogoče Pogajanjih, nisem si dobro zapomnila);  ker ji hočejo eni hudobneži kar firmo  dol zapret.   Shocked

Ja lepo prosim, kako bom pa jaz potem Klobase jedla, če ne bo nobenga dnarja?   Shocked Da me ne bo nazaj v Horjul poslala? Hmmm? Saj ne, da bi mi bilo tam kaj hudega. Ampak glih fajn sem jo udomačila, a zdaj bom pa spet kakšnim novim človekom razlagala, da sem kraljica al kaj... Sad
 
Skratka, drž'te pesti, da jo popoldne zvlečem mal za Savo - mogoče bo še v vodo padla, pa se ji bo od šoka utrnila kakšna bistra misel.
 
HOV!

Cockta - mala zvezda, ki ne rabi botoksa in dragih krem 
- ampak na svilen povšter se pa rada uleže Tongue
 
 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines