mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 20:37:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306997 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #720 : sobota, 29.09.2012 : 21:42:58 »

Tudi tam, ja  Cheesy  - ampak tebe nisem vidla? Bogve kaj sem spet zamutila  Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #721 : sobota, 29.09.2012 : 21:53:14 »

Ja pol smo se pa srečali Tongue , dva škota ( Api in Lev ), Apija nisem držala jaz, z Maršijem pa nisva šla direkt ob vas, ampak sva malo vztran stopila, da ne bi Maršk tvojih bejb napizdil. Meni je šele pol predelalo, ko sem naza pogledala, da so mi pasje bejbe nekam znane, sam nisem pol se hotla dret '' ej Pepsi'' , k bi kdo mislil da sm mal čuknjena  Grin Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #722 : sobota, 29.09.2012 : 21:59:16 »

Aha, zdaj se pa seveda spomnim! Sorry, ker te nisem spoznala....ampak imam skoz oči na 4 konce in gledam, kaj počnejo tamale (še Čopi je bila zraven).  Istočasno sem še tvoje krdelo velikanov previdno opazovala, kako se bodo obnašali (ljudi zraven pa jasno tud opazim ne...  Tongue) -pa še telefon mi je istočasno zvonil.

Tako da naslednjič nujno vpij za mano, valjda!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #723 : sobota, 29.09.2012 : 22:04:39 »

Ja saj mene je prvo število psov zmotilo, ker ok dve terierki in ena bjond pasja bejba, to bi še šlo, ampak dve blond pasji bejbi, ne to pa ni šlo skupaj s Pepsi  Grin

Ja Lev pa Api nista problematična, z Maršijem pa sva se vzorno umikala psom da je bil Maršk bolj skuliran in posledično na 3 urnem sprehodu ni nobenega napizdil  Cheesy , pa mislim da je Cockti bil Marši zelo zanimiv, seveda ko smo že šli mimo  Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #724 : sobota, 06.10.2012 : 20:09:18 »

'Čeer! Smiley

 

Danes sem bila pridna in sem peljala papir za živalce u InterŠpar. Ne noter u Špar ampak odzuni, tam kjer so bli Gasilci in teta Gargamel. Z njo sem se tud mal lupčkala, pa še darile nam je dala! Kiss
 
Srečala sem važičko Boni, ki je tudi prignala svojo luno7 s polnim prtljažnikom papirja. Brez nas psov ne bi blo n-č, vam rečem. Te babe se ne bi nikol znašle u žiulenju, če jih mi ne bi skos mal usmerjali. Roll Eyes
 
Slike ispret Interšpara nimam nobene, ker je Moja morala preveč klepetat in ni mela Časa. Zato pa smo se potem fotkali v Tivoliju, kjer smo srečali športnika Casperja. Biu je precej zaposlen iz frizbijom zato sva se samo na KratKo poVohala. Sem pol gledala dol s tegale stebra, če ga bom še kje vidla, ampak mu je bila očitno všeč neka druga špura.


 
En delavc ot Snage je pa sigurno dobil nagrado za inovativnost, ker je travco tkole pofrezal u šahovnico:



Tlele se še mal bolš vid:


 
S Čopo sva se fejst valjali, princesi pa sta seveda samo aristokratsko pozirali, saj za drugo rabo tko nista - še lovit se nočta z mano. Angry




 
Sherry se je potem posvetila še krajši meditaciji ob bazenu - eni pa res znajo samo uživat... Wink



 

Pol smo šli pa domov. Za kosilo sem med brikete dobila še Ribo. Je kar fajn, če ima en član krdela diJeto, pol pa še ostali profitiramo! Afro
 
Zdej grem pa nečake čuvat. Tja grem zlo rada. Baje da bomo tam kar celo noč, ker se gresta mama in ata od nečakov nekam gonit. - Ja sej, ljudje se lahko gonijo, mene so pa stiliziral. A je to kakšna pravica, vas prašam?! Roll Eyes
Baje da bom pa lahko zlezla h kakšnemu u Postlo, če bom čist pridna. Bom poročala. Adijo!

 
Cockta Cheesy
delam tudi kot varuška press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #725 : sobota, 06.10.2012 : 20:16:39 »

Koktič, krempelj mali, uživaj 100 na uro pod koUtrom, pa glej da boš še kaj dobrega nafehtala za večerJo Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #726 : sobota, 06.10.2012 : 21:48:59 »

Cockta, lep večer še naprej Kiss pa hvala za lepo poročilo pa fajn fotke. Uni fant od Snage, je pa po mojem pravi Fant od fare, Umetnik od glave do pete Grin

PS. Pa ne bit fauš unima dvema, ki se gresta gonit Tongue Človeki ponavadi od gonjenja pridemo čisto zgonjeni pa z Mačkom Grin
Tega pa ti res ne rabiš, da bi ti še en Maček priboljške pa Ribe odžiral, ane
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #727 : nedelja, 07.10.2012 : 22:24:40 »


Danes sem bila pridna in sem peljala papir za živalce u InterŠpar. Ne noter u Špar ampak odzuni, tam kjer so bli Gasilci in teta Gargamel. Z njo sem se tud mal lupčkala, pa še darile nam je dala! Kiss
 

Cockta, sem kar vedela, da si ti včeraj garala, ker sta tvoji jakonoblcimri med tem pozirali na prvem zicu fotografu  Angry

No, pa tej je Tvoja vsaj zasluženo ovekovečila na stebru kot svojo najbolj pridno in delovno punco  Cheesy bravo
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #728 : ponedeljek, 08.10.2012 : 23:20:30 »

tele tri babe so pa res luštne za ponoret.
najbolj pa una z jezičkom  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #729 : nedelja, 14.10.2012 : 19:24:46 »

Ej, punce, ve se meni dopadete in bi se rade volje še kdaj srečal z vami.  Smiley

G. Pes  Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #730 : četrtek, 01.11.2012 : 00:30:09 »

Draga Cockta,
sem tvoj veliki obozevalec in ti posiljam lepe pozdrave od dalec. Ravno smo na dopustu, potepamo se po Severnem morju in Moja veckrat meni, da sta z Emmi (tabela na sliki) v sorodstvu. Zato sva sklenila, da se ti oglasiva, pa preceni sama. Pozdrave posiljava tudi Priveskom Obeskom, Tvoji pa tudi dobre misli in pozitivno energijo vom Nordsee, to vedno prav pride.   objem


* Nordsee 2012 (98).jpg (74.88 KB, 508x763 - pogledano 108 krat.)

* Nordsee 2012 (48).jpg (42.85 KB, 442x466 - pogledano 129 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #731 : četrtek, 01.11.2012 : 13:05:44 »

Oooo, kakšne lepe pozdrave sem dobila! Sem kar malo važna zdej. Smiley 

Tale Emmi je pa res jako sumljiva, komot  bi bila kakšna moja sorodnica. Še sploh, če se je kdaj potepala po Brezovici, tam so namreč mene našli.  Bi jo morala enkrat fino prevohati po dolgem in počez, pol pa mislim, da bi se kar dobro ujeli. Če bi bil mraz, bi ji tud posodila kakšen svoj PlašČek.  Mam take zlo stajliš. -Skratka, če bo poleti tud ona prišla u MariBor al pa na kakšen Siminar, bo zlo fajn. Drugač bom pa s Snupkotom zadovoljna. Bi ga tud rada srečala. Cheesy

Danes sicer nisem preveč navdušena nad vremenom in razen kratkega jutranjega lulanja sploh še nisem šla ven. Bom pa morala, baje.... Undecided   Šefica pravi, da je treba glavo zluftat, ker jo tolk skrbi jutrišnji obisk veterine s ta malim Obeskom za ključe. Tko da se bom pač vdala v usodo in ji delala družbo zunaj po blatu. Lahko njej, ki ima gumijaste škornje, a ne. Jaz bom pa do vratu usr*** in pol me bo po možnosti hotla še kopat.  Angry

Otkar je Moonbeam napisala da je dobila ene Mucke u atrij za darilo, jst tud usak dan gledam če mi je Gdo kakšnega prinesu. Ampak zaenkrat še ne. Samo ptiče mi je že spet nastavla, ker jim je že začela Hrano u hišico dajat in jih je zdaj kokr hočeš.  Pošten pes nima nobenga miru v lastnem domu, vam rečem.

Vam želim, da se vsi naši Čohalniki danes izkažejo z izdatnim čohanjem!

Cocktica
& Co.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #732 : četrtek, 01.11.2012 : 14:32:20 »

Držimo pesti za Obesek  Kiss
Saj bo vse kul.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #733 : četrtek, 01.11.2012 : 14:34:50 »

Držimo pesti za Obesek  Kiss
Saj bo vse kul.
Tudi mi!  Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #734 : četrtek, 01.11.2012 : 14:35:06 »

Mi tudi pesti in tačke. Kiss Kiss Kaj pa je z obeskom? Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines