mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 00:59:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306969 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #990 : torek, 04.03.2014 : 14:46:11 »

Toooooooooooooooooooo plesalec

Bravo Koki, to sm pa tolk Veseu da so se uresnične Tvoje želje!

Še mal, še mal pa bo Sobota res Usak dan! Zdej nam gre dobr, trenutn rezulrat je 2:5 Afro

JasT sem imeu tudi Srečo te dni. Moj Ata je uloviu Ouco insem dobiu en dan pluča in ledwice in srce in kuhan kurenček is župe. To je blo u Soboto. U drugo Soboto (nedeljo) sem pa dobiu en kos za Glodat ot Ouce!

Dobr nama gre, ane Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #991 : torek, 04.03.2014 : 15:20:18 »

Oooooooouuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeee Cheesy plesalec objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #992 : torek, 04.03.2014 : 16:15:13 »

Hehe, ti je mehko postlala, ane! Bravo šefla!  Grin Cheesy Cheesy Cheesy Boni tut ne sme tovorit iz sklede po stanovanju. Kar bi sicer nadvse rada. Drugače pa je to ful fajn! Tut za nedeljo! Sicer pa mora teta šefla pazit, ker tega mesa nimajo vedno v mesnici pri roki. Tko, da jo na to mal opozori, da bo šla prej po zadeve zate!  Wink Kiss Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #993 : torek, 04.03.2014 : 20:03:37 »

jao, jao, a veste d se mi prow smilte, nvem kajšne čudne ljudi ste vi to ujagal, d dobite smu v suboto z jest  Lips Sealed Lips Sealed... jz pa Bendž sva ujagala tako k nama vsak dan da DVAKRT z jest in to smu mesu pa kak dan še kaku kust, vm puvem d je kt v nbesh  veselje veselje ... prow bugi, bugi ste,rs ... upm d bo tavaše kej hmal pamt srejčla, do tkrt pa držte se, vš Api
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #994 : torek, 04.03.2014 : 23:55:01 »

Draga Cockta,
midva se tudi zilo veseliva veselje. Naša tole temo zelo vneto študira Afro in si dela celo zapiske Azn
V nestrpnem pričakovanju novih kulinaričnih izzivov te pozdravljata Sonny in Miži Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #995 : sreda, 05.03.2014 : 00:47:43 »

jao, jao, a veste d se mi prow smilte, nvem kajšne čudne ljudi ste vi to ujagal, d dobite smu v suboto z jest  Lips Sealed Lips Sealed... jz pa Bendž sva ujagala tako k nama vsak dan da DVAKRT z jest in to smu mesu pa kak dan še kaku kust, vm puvem d je kt v nbesh  veselje veselje ... prow bugi, bugi ste,rs ... upm d bo tavaše kej hmal pamt srejčla, do tkrt pa držte se, vš Api
Api in Bendžy, Jast sem Moji že rekeU, da bise k Vam priseliu! Moja bi lahko spala U šotoru ker ji je ušeč tako. Jast pa bi od deleč Ouce gledau in tudi jedelj in z Vama laufal okoli po goZdu za tistim Jelenom od Maršija! Rat bi bil pri Vas doma!

Potpis: Roko u ponedeljek, ko ni neč več Ouce ostalo Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #996 : sreda, 05.03.2014 : 00:49:50 »

... in je imela najbolši naMen, da bo uporabila pogled Srnice po nasvetu mameF.  Cool


 Grin Jap, s tem pogledom smo v zivljenju ze dalec prisli...  Afro
...ampak do mesarja se pa nikoli. Tudi mi se pocutimo, kot da smo v tecaju za zacetnike, ker smo/so do sedaj ziveli brez kosti... verjetno bo tako tudi ostalo, ker je Snupko definitivno strogo samo na ribi in mi furamo kaoenakopravnost za vse...
Nema!  Roll Eyes
 Kiss Ampak za Kokti smo pa še toliko bolj veseli, sploh, ce ji drekec ne bo mehak... plesalec
...pa Sonnyju in Mižiju tudi držimo vse pesti in šapice...  Kiss  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #997 : petek, 07.03.2014 : 10:50:41 »

Haj  Cheesy

Jast nadaljujem svoj zmagoSlavni pohod na Futer. Tako sem Učeraj spremljala TaStaro u Gali, kjer je nekaj brskala po eni Polički, midve s Sherry pa sva se taČas zadevali z Vonjavami po raznih posušenih Nosovih oT Pujsov in podobnih Fixov.

Potem mi je Prijazen Stric Fifi punudu eno posuŠeno Ribico in sem jo takojzmazala, še preden je Tastara sploh kej opazila. Pol sem se pa še kar mal Samo-IniciJatiuno  usedla pred strica Fifija, mu dala Tačko in dobila Še! Cheesy  In tako naprej, dokler ni neGdo  Angry ukazal, da zdej pa dost.

Ker pa meni še ni blo Dost, sem se odločila uporabit en Trik. Če Tastare gledajo s pogledom Srnice sem pa Jast hodila za Fifijem in se vsake pol metra spet mal uSedla pred njega. Tongue  Lahko poročam, da sem bila Delno Uspešna. U Celoti pa seveda ne, ker je za nama hodila Guspa Hitler, porka Špeh.   Roll Eyes

Stric Fifi mi je potem dal za poVohat še par dobrot in sem bla čist u Transu. No, kupila mi je en sam samcat Jelenov Rog Za Grist....sicer bolš kot Kamen uHrbet, ampak je Škrta u Božjumater, vam povem.   huh


Izlet U Gali toplo priporočam Usem KuŠkom, ker prideš ven Res Kulsko Zadet in še Šefice izvlečejo puške  eure is Taške pa kej kupijo tut če tega prej sploh niso nameRavale.  veselje

Njuzfleš:  Sporočam teti Royalty, da nej Fifiju takoj povečaPlačo ker on zna Prodat Use! Hudo fajn stric. Afro

Ajd Chaw  Cool

Cockta 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #998 : petek, 07.03.2014 : 10:52:54 »

Aja vrečo Ribic za Domov mi je tut kupila, sem čist pozabila povedat.  Undecided  No mogoče jo bo pa tale Škrtost mal popustila zdej ko ste jo Use tko fajn naPi***** da me mora FUtrat.

C.  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #999 : petek, 07.03.2014 : 11:31:57 »

Aja vrečo Ribic za Domov mi je tut kupila, sem čist pozabila povedat.  Undecided  No mogoče jo bo pa tale Škrtost mal popustila zdej ko ste jo Use tko fajn naPi***** da me mora FUtrat.

C.  Cheesy
Podpis. Sem jih dala prec na balkon in upam, da jih ne zmakenjo kakšne vrane. Seveda, zavite so v dveh vrečkah...  Cheesy Grin Lips Sealed
Boni jih je tut včeraj tamanila kot zmešana. In, to takoj po polni skledi hrane... Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1000 : petek, 07.03.2014 : 11:33:55 »

Stric Fifi je majstor, ja - vedno se pride domov s še enim kupom raznih žvak, ki sploh niso bile v planu Grin.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1001 : petek, 07.03.2014 : 11:52:21 »

Stric Fifi je majstor, ja - vedno se pride domov s še enim kupom raznih žvak, ki sploh niso bile v planu Grin.
HB, vsaj en prestradan pes manj.  Angry

Midva zmerej navijava, če se naša sprav kaj licitirat.
Ker to pomeni, da bo šla ziher v Galija s tašengeldom in se ne bo mogla izgovarjat, da ni imela ojrov s sabo.  Roll Eyes Lips Sealed
Teta Royalty in stric Fifi for president.
Howgh.  Cool
S&M
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1002 : petek, 07.03.2014 : 12:05:43 »

Ja Cockta ti imaš pa res srečo  bravo Afro Moja je mene doma pustila, ko je šla u to tvojo trgovino. Ampak domov ni prnesla nič hrane  Shocked jezen Menda je teta rekla, da nima nič za mene  Angry Sad  Skor ne verjamem  kdo Prnesla mi je sam postlo, pa eno igračo, kamor skriva hrano, jst morm pa potem delat  trmoglavka Mogoče bi kaj pomagalo, če jo pošljem v trgovino, ko bo tam tvoj stris Fifi  pevka predaja
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1003 : petek, 07.03.2014 : 12:12:45 »

Mogoče bi kaj pomagalo, če jo pošljem v trgovino, ko bo tam tvoj stris Fifi  pevka predaja

To bo garant pomagal, ti rečem!   Wink  Kar pošlji jo.

Moja ga je zadnjič poslušala tega strica Fifija, koko je enim Človekom prodajau Pesek zaMačke. Je skor tud ona kupila pesek, čeprou pr nas nimamo Mačk  - bom rekla hvalabogu  Roll Eyes

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1004 : petek, 07.03.2014 : 12:23:41 »

Je skor tud ona kupila pesek, čeprou pr nas nimamo Mačk  - bom rekla hvalabogu  Roll Eyes
Cockta

Mnja, lohk ti pa še ni vsega povedala, recimo..... Wink Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines