mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 05:37:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 307010 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1080 : ponedeljek, 14.04.2014 : 16:29:24 »

Daaaan!  Smiley

Uf, kolk dogaja u moji temi! Vidim, da so tete firbčne.  Cool

Moji se zdi Zilo smešno, da eni mislijo, da se je Poročila.  Že Prešernov France je reku da "ni ga junaka, ki bil bi ji kos". In tako bom še naprej tud brez Čohalnika, ne samo brez hrane.  Roll Eyes

Ampak:

Jazd vam moram povedat, da sem hudo potrebna oddiha u kašnem Louskem Revirju, ker je za mano Zilo Stresen Wikend. Na Momente sem celo razMišljala da bi se oTselila, sam sem se pol odločila da bom še mal poTrpela. Ker se mi ne da spet kašne nove Mame uzgajat, tole Mojo sem si glih dobro ukrojila po svojem oKusu.

TaStara se mi je že neki časa zdela hudo sumljiva. Kar zdelo se mi je, da bo ušpičla Kašno Neumnost - še sploh, ko sem jo slišala po Telefonu govort Iz Polono.  Sem špičila Ušesa ampak nisem dobr Štekala za kaj gre. Mal sem pa se tud bala, da se me je Naveličala in me bo šla Zamenjat, ker zmeri bruham pa driskam po Kostkah - to se pa nespoDob za Hudega Terijerja, ne.

Potem je rekla, da gre u Horjul.

In je šla.  Brez mene! Nesramnica.  In je s sabo privlekla Tolele. Tolele!  trmoglavka




Tolele je en čist navaden Intruder, ki najeda Moj Dušeuni mir. Kot sem že povedala, sem Nasmrt uŽaljena, zato sem en večer preživela u Prostovoljnem Izgnanstvu u spalnici, medtem ko se je Intruderka prilizovala TaStari sto na uro.  Sherry si je naspidiranko samo dobro ogledala in jo prevohala, potem pa se je Dostojanstveno Odločila da njej tega niTreba prenašat in je šla spat v svoj Kotiček. Kot da se ni nič zgodilo. Jazd, Sirota, pa čist na konc z živci.

Da vidmo zdej, če zna ta Pamž sama kaj napisat:

Žiujo Jst sem Šnops!




- No sej. Kej več pa ne zmore. Bom kr Jazd nadaljevala z opisom.

Starost: 8 mesecev.

Barva: horjulsko črna. TaStara si pridržuje pravico Reklamacije u kolikor bo barva čez neki čas abŠlesala. Kar se s horjulskimi psi zilo pogosto zgodi, kot je na tem Forumu splošno znano. Imamo na sumu, da jih tam na hribčku mal  namakajo u Perwoll Blek Medžik, čez neki Časa se pa to dol isPere in se pač iSkaže da sploh niso Črni ampak Arjavi.

Dlaka: načeloma dolga (bo enkrat, ja, ko bo Zrasla....trenutno jo ima bol Mal, ker jo je teta Smet Ošišala. Ziher zato ker u Horjulu ni bla Pridna).

Teža: trenutno 6 kg

velikost:  manjša oT Mene. Kar pomeni, da jo bom po potrebi Nabutala.

Šape: neproPorcijonalno velike - mal Novo Fundlandske.



Praksa iz črnogorske joge: obvlada stopnjo 3 (očitno je že nekje vadila)!








Smrklja je zasegla je tud mojega Rakuna  (mojega Rakuna! Pa nevermajnd da se že pol leta nisem zmenila za njega spljoh).




Večino časa pa je - tko pravi Moja - samo Lušna pa Fletna za Požrt. (roll-eyes)  - Ja Požre nej jo pol,  a ne? Da bo spet mir u hiši. Ne pa tak đumbus pa Polita voda pa Moje igrače krade pa u Mojo posodo rine pa na Moj prostor se uleže pa Moje pribolške lovi pa z Mojo zobno pasto bi si zobeUmivala pa Pred mano se rinla u vrsto za česat pa da sploh več ne naštevam.



TaStara jo sicer ne šljivi - Use dobi TaZadna, hehe.... Prau ji je. Baje se mora naučit Ordnung Und Disciplin, karkol že to je. Bom uprašala teto aleksandro aus Dojčland če mi preVede.

No če sm čist poštena, mal sem že dirkala z njo ampak sem se ubistvo Zmotila. Zato sem jo pol po končanih krogih preVentivno mal narenčala. Da Nebo mislila da sva zdej kar Perjatelce, ne. Se bo pa še kar mal potrudila, Šavra.

Pa še neki: Pokvarjenega Psa je Posvojila! Ker nima Gumba za Isklop! Če se pa že slučajno po pomoti izŠteka iz iletrike, pol pa to traja približno 4 minute.






Pol pa jovo naNovo.

Taklemamo...ker mora Šnops še na en Ritopik nazaj u Horjul, še useeno mal Upam da jo bo pol tam Pozabila....upanje je pol Zdravja baje.


No in zdej boste usi rekli "iiiii", pa "o kolk fajn", sej vas poznam. ? Nobenga Razumevanja za to, kar nama je šla ušpičit - Sherryki na stara leta, men pa u cvetu Mladosti in tik pred Doktoratom is Črnogorske Joge. Konc je miru....A sploh Gdo sočustvuje Iz Mano???

Cockta

pripis od Sherry: men dol visi...dokler sem Jst taglavna in dobim taprva za jest, me prou briga  Tongue

pripis od Šnopskea gremo prevale delat? A gremo prevale delat? A gremo prevale delat' Ne? Zakaj ne? Pejd no, gremo prevale delat!    plesalec

(...itd.   huh - nevemkako se napiše un znak za Neskončno)

 butnglavc butnglavc butnglavc



Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1081 : ponedeljek, 14.04.2014 : 16:37:13 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ljubezen ljubezen Čestitke Šnopsi za pametno potezo omreževanja Pepsi na dveh nogah, Cocktici pa seveda iZkreno sošalje, da ne bo zamere Wink Tongue

PS. Sem vedla Jast, da na Ardeče poUštre najbolj pašejo črne dlake Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1082 : ponedeljek, 14.04.2014 : 16:38:58 »

Wiiiiiiiiiiiiiiii, wuuuuuuuuuuu, woooooooooooo, oujeeeeeeeeee ljubezen
Sori Koki, mi mamo Te radi Kiss Kiss Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1083 : ponedeljek, 14.04.2014 : 16:40:22 »

Ja pa enTlih, a ne...  Cheesy Cheesy
Šnapsi, ti si sploh ne moreš mislit, kam si se to uguzila & kolk ti je skerca u med padla...   Cheesy Kiss Kiss
 ljubezen
Jest sem hist hin. Moram tole oddat, če ne me bo teta Cats spet po inkontinenčne vložke pošiljala.
 Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1084 : ponedeljek, 14.04.2014 : 16:42:24 »

Uf, Cockta, ornk ti jo je zakuhala z a r o t o, Lana sočustvuje s tabo. Jaz ji pa čestitam za novo članico  Evil Cheesy veselje ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1085 : ponedeljek, 14.04.2014 : 16:45:45 »

A deeeeeeeeeej wiiiiiiiiiiiiiii še enkrat  Cheesy Cheesy Grin Grin praznovanje praznovanje
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1086 : ponedeljek, 14.04.2014 : 16:58:24 »

Jžš, pa to je čist en mali drobižek s 6 kilcami, pa še Arjava . Sem mnenja, da se moramo (tako kot ponavadi Roll Eyes) naključno srečati na gradu Cheesy. Kdaj greste kaj v lajf? Wink.

Sicer pa...iskreno sožalje Cockta Roll Eyes Evil Grin.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1087 : ponedeljek, 14.04.2014 : 17:02:04 »

No če sm čist poštena, mal sem že dirkala z njo ampak sem se ubistvo Zmotila. Zato sem jo pol po končanih krogih preVentivno mal narenčala. Da Nebo mislila da sva zdej kar Perjatelce, ne.

 Grin Grin objem objem ljubezen

Jaz tudi komaj čakam, da se srečamo kje okoli Vrtca. Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1088 : ponedeljek, 14.04.2014 : 17:07:00 »

Grozljivo, boga reva Koki, kaj s tabo delajo pri tej bajti  butnglavc

ps: yyyyeeeeeeeessssss  veselje bravo
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1089 : ponedeljek, 14.04.2014 : 18:06:18 »

Ježešna, kakšne pridobitve  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1090 : ponedeljek, 14.04.2014 : 18:19:54 »

(...itd.   huh - nevemkako se napiše un znak za Neskončno)

Hja, odvisno, blondinke ponavadi napišemo "ležeče osem"  Tongue

Koki, ti pridi Knam, da bo mir pred prevali  Cool al pa zamenjava, če češ  Evil Lp, M.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1091 : ponedeljek, 14.04.2014 : 18:42:01 »

Ijoooj, to pa je Novica veselje veselje veselje
za nekatere seveda grrrrozljiva Cry Cry Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1092 : ponedeljek, 14.04.2014 : 18:48:57 »

Juhu, bravo Šnopsič mali.   veselje veselje

Cockta, sej čez čas ti bo prav kul  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1093 : ponedeljek, 14.04.2014 : 19:10:43 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, cestitamo!  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

to je bilo za tastaro

zate Cocktica je pa tole:
booooooooooooooooooogiiiiicaaaaa! Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1094 : ponedeljek, 14.04.2014 : 20:04:32 »

Cockta, jst res prov sočustvujem s tabo  Cry Cry Ampak vseen bolš, da si jo dobila ti pod komando, kot da bi se moja kaj podobnega spomnila  Evil Ker teb gre vzgoja zlo dobr od tačk  Tongue In pr nas čist prveč šparamo z dnarjem za hrano  Shocked Angry
Logiran
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines