mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 21:00:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306999 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1260 : nedelja, 22.06.2014 : 22:10:16 »

Dodala bi le to, da sva včeraj obe s Koki imeli bad hair day  Roll Eyes in da je Kokola ene parkrat zavihala žnablice, ko ji je siva pošast preveč težila, ter mu jasno pokazala, da njene palčke on ne bo glodal in pika Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1261 : nedelja, 22.06.2014 : 22:20:07 »

Dodala bi le to, da sva včeraj obe s Koki imeli bad hair day  Roll Eyes

Jast o tem nič ne vem  Evil  ker sem si bila prau Ušeč. Bolša kot tist konstantno Skuštran Tacenski Krokodil sem tus Zjutri Precko uStanem!

je Kokola ene parkrat zavihala žnablice, ko ji je siva pošast preveč težila, ter mu jasno pokazala, da njene palčke on ne bo glodal in pika

Za ne Poznavalce: Siva Pošast je moj Polovičen Prjatu Šnaucer po imenu Sol (al pa mogoče Poper, kapavem - neki tacga u glavnem, čeprav če Mene vprašate bi mu bol pasalo da bi ga klical  Rifle  Tongue  ).  - No uglavnem on je Glih Tolk Neumen kokr Šnops pa še mal je Mlajši od Nje. Roll Eyes
Pol si menda lahko predStavlate Kašn Stres je to za mene. Zato sm rekla da je on Polovičen Prjatu. Ker Ceu bo šele pol ko sebo mal Zresnu!

- Mam prou da sem Stroga do Mladine, njeCool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1262 : torek, 24.06.2014 : 00:30:35 »

...
Ultra prvo mesto in Najprvešejšo nagrado pa dobi Šolana Teta Aleksandra iz Nemčije ki je uganila Takorekoč u Nulo! Ona je pa Rekla:
- To je pa isto kot Marketing in sodobni mediji kar piše klele na Enmu Listu iz štamPilko, sm prav dvakrat Preverla. Alzo - aPsolutno Erste Štelebravo  praznovanje

To je pač samo še en Dokaz da u Ino Zemstvu so Zadeve bol TransParentne, Kakovostne in Celo Vite.  Afro  - Prosim če opazite koko se je tud Moj Besednjak kr naenkrat oBogatil.   Cool

In prosim teto Aleksandro, da Čim Prej Pride in me Prevzame za Ceu Dan da bom Vsaj en Krat u žiulenju sita in pre Čohana. Jupiiiiii!  veselje
...

Draga Pridkana in Vesela Cocktica  plesalec mi smo aPsolutno srecni, ker smo zadeli.  plesalec Dobro, lota nam vec ni treba igrat v tem zivljenju huh (pa smo mogoce mislili celo Roll Eyes zacet, enkrat pac), ker smo zdaj dobili glavni zadetek, tebe za en dan!  ljubezen
Ti le pridi, pa Sherry  ljubezen seveda zraven pripelji, ker mi smo cisto nori na one, bolj kot so stari, booooljsi so, tako da Tvojo Tastaro tudi lahko zraven vzames, Snopsko pa samo, ker je mickeno lustna in ker kje bos pa takega Hudicka pustila, ampak glavna Zvezda si pa seveda ti!  Kiss Tvoj Entelegenten napotek, da se zacenja na M, nam je bil prava Ensperacija... ja, in opazamo zelo, da je tvoj bogati Besednjak tudi ze nas malo ofarbal, odkar se ti z Diplomiranko druzis... objem

Samo javi, kdaj prides ti s Prikolicami, poskusali ti bomo vse zelje s smrcka precitat, a velja?  Cheesy
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1263 : torek, 24.06.2014 : 00:37:05 »

...Kokti, tako si lepa z vetrom v laseh...


* Kokti.JPG (94.01 KB, 616x616 - pogledano 110 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1264 : torek, 24.06.2014 : 00:38:40 »

...in Šnopski pa pod dupence piha...  Tongue


* Kokti Snops.JPG (87.85 KB, 650x551 - pogledano 112 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1265 : torek, 24.06.2014 : 00:41:55 »

Novi frendi... Smiley in nove "frendice"  Wink


* Kokti spoznavanje.JPG (75.93 KB, 650x499 - pogledano 125 krat.)

* Kokti spoznavanje (1).JPG (60.42 KB, 650x346 - pogledano 117 krat.)

* Kokti in Fiby.JPG (94.96 KB, 650x598 - pogledano 132 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1266 : torek, 24.06.2014 : 10:16:02 »

iiiii...hvala za slikce!  objem

Na tazadni zgleda, kokr da se Jst Fibi mal bojim  Lips Sealed  - ampak se nisem bala, sam tolk da veste. Jast sem Pogumen kuŠek!   

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1267 : torek, 24.06.2014 : 10:45:31 »

Jaz bom enkrat Fiby ukradla, samo povem! Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1268 : torek, 24.06.2014 : 10:47:51 »

Jaz bom enkrat Fiby ukradla, samo povem! Smiley

Dobr da vem, kje jo najdem za sposodit!    Evil   Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1269 : torek, 24.06.2014 : 10:56:42 »


Če koga zanima, kako pri nas beremo mojpes.net - Šnops pomaga s tačkami na ekranu:



Čeprav se malo slaPše vidi  (ker TaStara jasno nezna Tačk oPkrožit z Ardečo) -  je Evidentno da se ta pes skossss Prilizuje. Pa to ni za Prenašat!  Jst lepo Ležim spodaj pod Kavčem. Sherry lepo leži v svojem kotičku in da mir.  Šnops bi se pa najrajš TaStari na glavo prilepla. Roll Eyes 

In ta je potem čist Ganjena, da ima spet en Prilepek.  huh

cockta iz norišnice na koncu mesta press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1270 : torek, 24.06.2014 : 12:40:43 »

 Grin
Kolk se zna ta mala strateško prilepit.  Kiss Kiss
Prov res tipična predstavnica horjulske vzrejne linije.  ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1271 : sreda, 25.06.2014 : 00:28:28 »

Ja, Cockta, mi imamo tudi eno, ki se vedno ulizuje. Ne se sIkirat, to škodi lepoti...  Kiss
Da pa se ti Fibi ne bojis, pa vemo. huh  Fibi je macka. Kdo pa se boji macke 6tonke, ppff?
Fiby pa se ti tudi ni treba bati, ker ona napada samo tiste, ki ji to izrecno dovolijo. Tako da ce ji ti reces samo "grrr", je zadeva resena.  Roll Eyes 


* Koktina Sherry.JPG (87.27 KB, 600x800 - pogledano 120 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1272 : sreda, 25.06.2014 : 12:04:31 »

Ojoj, ojoj, jaz sem tukile čist zamudila veliki dogodek sram
Čestitke, Pepsi objem plesalec

Čestitke pa tudi pasjemu triu Kiss, ker so se hrabro (in upam, brez hujših posledic Tongue) prebile čez mukotrpno izobraževalno obdobje Afro
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1273 : nedelja, 29.06.2014 : 17:21:15 »

Krrrc.....krrrc   Shocked

Aha!  Smiley




A-a-a-aaaaaaaaaa. Gu gu gu?   Cheesy   Glu?    Shocked    Rrrrrrrrrrrr? 



pa pa pa lu   vegi

Šchnopes   
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1274 : nedelja, 29.06.2014 : 17:28:42 »

Pišuka!   jezen

Oprostite ampak Tamau Pes mi je ušla na Komputor in je Ne Avtorizirano tipkala po tipkovnici.  trmoglavka   

Ja sej, kje pa drugje, prav ta stara. Jast pa pravim, čudn da jo je našla in da ni namest tega kar z Jezikom po Ekranu pisala, deBil. Sam poglejte koko je uničla moj lepi Dnevnik Zapisov Dugajanja - ona pa Krneki. Tumač, res.   butnglavc

U vrtec jo bom poslala pa naj tam sedi Podmizo, šnops črn.   vegi


Pod točko Dve pa vam  moram drugač čist potihem povedat da je Nemška Šola ubistvu Fajn. Sam pssst.....ne okol govort!  Wink


To pa zato, ker da sem bila danes na Kavi iz eno Gospodično od tastare Perjatlco ki je imela enga psa iz Malte, nevemtočno koko se mu reče. Uglavnem ta pes je biu tko Zilo neVzgojen in Zoperen da sem ga Fejst Narenčala dva Krat. To je pa res grozn, vam povem. Še Tastara je bla kar mal žiučna, hehe. 

Me tri smo se seveda obnašala Vzorno, kot se za Olikane Živale spodobi. 



Ker mi znamo it Nakavo in gremo zilo Rade.

Lastnica od Maltastega psa je pa rekla da njen pes pač nič ne uboga in da se mejhnih psou ne da nič naUčit in da tko pač Je.    huh

In da moja Tastara ima pač srečo da dobi u Zavetišu same Lepo Uzgojene pse, z Rodou iškimi se pa to pač neda.   Shocked  Mislm, halooooo??? - No sam tolk da veste! Naša je kr precej Zavijala iz Očmi ampak ni dosegla n-č. Rodovniška Sherry je medtem smrčala u Kabrioletu in si je mislila svoje. Tongue


Naš domači Hitler nam je pol u avtu povedala da ni čudn da ljudje mejhnih Psou ne marajo če so pa njihove lastnice Koze. In da smo me use tri Zilo pridne.  veselje


No za Šnops bi sicer Jst rekla da to še ne drži čist u kompletu Ampak Tastara prav da je Šnopska za Dojenčka prva Liga.  In ker je dala PriBolšek pol pa sem morala bit Modro Tiho,  nje, kapadruzga.  Roll Eyes
 

Koko ste se pa kej vi mel u neDeljo?

Cocktica  & Co. Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines