mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 14:00:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306931 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1635 : sreda, 10.06.2015 : 23:35:25 »

Čeeer.  Angry

Jooooj, kašn smotan dan.  Angry

Čist neuspešno sem štopala do svojga Zaročenca.  Roko, oprost, ampak nisem mogla ven iz bajte spljoh!   trmoglavka Dva krat me je zaklenila, ograjo imamo pa pre Visoko da bi Jast lahko skočila čez. Pa čeprau imam Dolge Noge Zilo.

Bom pozkusla bit kratka in Jedernata. Kle pr nas je Štala!  butnglavc   

Najboljš, da pridem kar na dan iz Besedo:  imamo novga psa.  Roll Eyes   In to iz Fejs Buka!   Shocked   Kjer moja sploh ni, ker je 100 let za kačami. Ampak evo - Fejs Buk je našu njo, pa sej to nemorš da verjameš.

OK, saj je res, da sem bila tud Jst kar precej žalosna ko je moja črna sestra Šnops šla živet na Mavrico. Ampak to ne pomen da mormo takoj dobit Zamenjavo!   trmoglavka  Sam kaj, ko se Kojnu ne da nič dopovedat.  Je iskala in iskala fotokopijo Šnopske povsod. Pa sem ji lepo povedala, da tacga Turbo-psa ne bo nikjer našla, plus da je Jst nočem! Ker Jst bi rada imela Mir, pa nimam te sreče.
No, pa jo je našla najprej u Dojčlandu. In so ji tiste nemšče zavetiščarske gUspe napisale emajl da ne dajo nobenga psa na Balkan. Je bla kr fejst užaljena, hehe....Prav ji je!  Tongue

Potem pa ji enega dneva pošlje tista gUspa   Kiss   ki ima doma žive Krvoločne Voukove eno sliko iz Obrazne Knjige. To se po anglešk reče Fejs Buk.  In kaj se zgodi?

Ja zdej mamo že en teden doma eno novo, majhno črno Pošast, kapadruzga.  butnglavc   Prišla je točno, do dneva natačno 3 mesece potem, ko je Šnopi šla. Moja pravi, da je to en tak Znak iz Vesolja.

OK, tale taČrna teži malo manj kot tista prejšnja, čeprau je stara šele 1 leto. Lejte jo:

Helou!


To je TEQUILA. 

Je pasme čistokrvni obmejno-pocestni oziroma bolj natančno  Ehte Granični Terijer.  U Rodovniku piše Tequila Sunrise.  Wink   
Sam vam povem, da ko jo Sherry nadere se mi zdi da je bolj Tequila Sunset!   Evil  Ker postane čist mejhna.  Tongue

Torej, Zgodba se ponavla. TaStara navdušena, Jst Zapostaulena.  Sad    Če mene prašate, tale sicer nima s tisto prejšnjo kej dost skupnega. En mal pa že, no. Glih tolk da sem se morala preselit u Kopalnico in sem Užaljena. Pokonc me držijo samo Pribolški, ki vsled intenzivne nemške šole zdaj letijo po luftu skoz, pol pa še jast kašnega ujamem.  njami

Ajm so pretty....



Komaj prišla, pa že samo leži!

Na levem boku:



Pa na desnem:



Pribolški pa letijo zato, ker To bitje NIČ ne zna.  huh   In to je Baba Kojn vzela kokr za en Izziv al kaj...Gdo bi razumel te človeke? Namesto dabi bla Zadovolna iz Mano ki sem Zilo Pridna, ona rabi "izziv".   huh     

Aja, neki pa zna: kavč je zapopadla u sekundi in se zalimala gor kokr da je iz britanskega dvora.  Roll Eyes  Mislim, halooo? Prilepek frdaman...!  jezen



Sherry jo je v sekundi porihtala - moram priznat, da je res huda frajerka. Midve pa sva zaenkrat večino časa še takole na varni razdalji:



Mal se že povohava občasno.  Ampak zaenkrat sem še skregana z njo!  In furam safr.   
Ona naj se mi lepo prilizuje, pol bomo pa vidl čez neki časa, če bo lahko moja Perjatelca. Ne oblubim n-č.

Hej, ti blondika, kam greš? Jst bi se igrala s tabo!



Vzela sem jo na Sprehod za Savo. Da vidim, če ima kej kondicije. Nima, hehe! Evil  Vsaj nekje jo šišam, ker Jst sem pa u top-formi. Kr nej se matra na naših maratonskih sprehodih s temi kratkimi tacami, bo že vidla.... Evil  OK, mal sem žleht, sej vem. Ampak čist Upravičeno, ni res?

Glej ti to...ena voda? Tega še nism vidla nikjer! Shocked


Očitno smo spet trio. huh


Tale Tequilca se sicer se ne bo prou velik oglašala klele ker ona po statusu ni Horjulka in nima te Pravice. To mam samo Jst, Gozdni Terijer is Hribčka.  In se zato lahko Občasno čez svoje sostanovalce pritožim, je tako?

Smoky Eyes  (sam poglejte koko zna gledat, smrkla pocestna!)


Ja kaj čem. Pošast je klele in prej al slej se bom morala z njo sprijaznit.

Takle mamo!  Roll Eyes

Vaša Cocktica, pogumna Vojakinja ki sene ustraši niti najhujših IzZivou!


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1636 : sreda, 10.06.2015 : 23:47:49 »

Ampak veš, da bosta lep par, Koki in Kiki, prav kičast  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1637 : sreda, 10.06.2015 : 23:49:14 »

Cocktica, najprej te moram zal razocarat in ti sporocit, da se edino spodobi, da delis temo tudi z nehorjulko, tako kot jo mora ubogi tvoj zarocenec vsake toliko z NVMMjem in Samo & Scurk s trapastimi nehorjulskimi psi. Samo toliko, da ves. Ampak ta glavna bos pa skoz ti, brez skrbi! Tvoja mora zdaj prosit Jano, da spremeni naslov teme, da bo cel svet vedel, da nisi edina pijaca na vasi barski polici.  Wink

Pri nas smo vsi, sicer polni socutja do tebe, ampak smo tudi totalno hepi, da mas novo bodoco frendico.  Cheesy No razen Samota, ki samo socustvuje s tabo in res ne ve zakaj bi bili mi hepi, da mas blesavo malo sestro, ter ti sporoca, da je najboljse, da se cimprej navadis in blestis v vlogi pridne, najbolj pridne, z barske police in v vlogi general feldvebla za tamalo, da se bo naucila kaj je to red in disciplina!  Evil

Tequila - dobrodosla doma in na forumu!  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1638 : sreda, 10.06.2015 : 23:50:09 »

Ampak veš, da bosta lep par, Koki in Kiki, prav kičast  Evil

Kašn Kiki?   trmoglavka Šta buncaš, ženo...pa sm mislila da si ti moja Perjatelca?  Angry 

C.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1639 : sreda, 10.06.2015 : 23:54:26 »

Pa še pesem ima https://www.youtube.com/watch?v=O1gQ1gkMkcc  Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1640 : četrtek, 11.06.2015 : 00:17:05 »

Revčka boga si Koki, Tvoji pa čestitke, da ima spet Trijo Adijo  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1641 : četrtek, 11.06.2015 : 01:31:47 »

BuhtidajZdrauja in dobrih ŽivcoU, Cocktica moja luba Kiss Kiss

Ajojojoj, tole je pa bol Zapletena sitOacija kod sem misliu! Shocked Moja skos vidi na Fejst Buku pa mi n-č ni povedala! Angry

Okej, zdej je kar je! Je treba jt naprej, možgane uklopit in si zmislit eno Taktiko za Preživetje!

Jast svetujem takole: mehek in prefrigan pristop ker Tvoja je Softička pa čeprav se dela da je is Nemške šole. Ja, ja.
Torej: Jast vem da se je strašno teško is Neprijateljem delat Prijatelskega ampak u tem slučaju semi zdi da bo to zate najbolša rešiteU Tko pr men deluje če mi rata stisnt zobe in se delam da mije Neprijatel ušeč (tut če mi u resnici sevede niti malo ni!).
Padajo kosi mesa! Padajo hrenoFke! Padajo smrdlivi Pribolški!!! Cool

Jutri takoj zjutri se delaj fuuuul prjazno pa kao da Tebe n-č ne moti da te tale tanova zverina voha po kmečko po repu in da se gura u tebe. Dej lepo glavo gor pa strašno prjazno gledaj Tvojo u oči (direkt!!!) pa zraven is Repom pomigej.
Tvoja bo padla na finto in te fuuuul pohvalila in dala za Jest Pribolšek!!!
Pol na iSprehodu tut delaj tako kod da bi se rada kao igrala iS Tequilo. Garantiram da bo BK začela cilit kt zmešana ot Veselja in bo tebi u goPček padeu Pribolšek!
Pol ko pridete domou in greste Spat, počakej najprej da se Tequila nekam zvrne, pol pa ti zraven prideš pa tko ful kičast pogledaš Tvojo pa se uležeš dol k Tequili kt da jo maš fuuuul rada od Zmiraj Wink
Ti rečem da bo Tvojo skor kap in bo začela upit ČudeŠ, Čudeš, Jezus, ČudeŠ!!! - ti pa koketno zamižikaj in ziher tibo dala celo HrenoFko za nagrado ker si tkooo priiiidna sestrca
Lej tkole, čimbol Kičasto pozo morš nardit iS Tequilo na kauču - iS Introneta primer:



Vem dati bo Hudo in TeŠko in Vem da se boš morala fejst namatrat ampak tipa garantiram dase splača!! HrenoFke so Dobre! Cheesy
Stisn zobe, sej si taprava Vojakinja pa zdrš  use te psihične pritiske, Jast verjamem Vate  Kiss Kiss Kiss

Zmiraj zaupam Vate in tudi op tej Priliki bom zaželeu Dobrodošlico vaši novi članici!

Dorbodošla Tequila Sunrise na Forum in u hišo ot Moje zaročenke - dobrodošla ker bojo zarat Tebe usi bol siti ot zdaj naprej Afro

Sheriki želim dobre žiuce in veliko NaGlasa čebo treba Tamalo kaj okol ušes Žvajznt, Tebi Cockta pa samo to dabi lahko ostala mirna delala točno po Taktiki ker ti povem da bo edino to spravlo u res tako Tamalo kod tudi tole Tvojo Šefico. Kadar se babam omehčajo kolena zarat Kiča zgubijo razum in pol je Sobota usak dan!!! Cheesy

U usakem primiru pa moja Pojstla čaka zmiraj nate!

 Kiss Kiss Kiss Kiss Roko!

Moja je rekla daje ful vesela za Tvojo in tudi Čistita ot Srca! ljubezen ljubezen
Upam da bo tut kako Pašteto u Čistitki poslala na Vaš nasloU in bo šla ot Beset h Dejanjem! Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1642 : četrtek, 11.06.2015 : 06:53:37 »

Tale ta mala šiša vse pomurske cigane...  Cheesy

Koki, ti pa nč skrbet. Še vedno si ena-in-edina-naša-najljubša-blondinka.  Kiss Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1643 : četrtek, 11.06.2015 : 07:39:03 »

Cocta, sedaj imaš priložnost, da začneš tvojo izkoriščati. En priboljšek, pa bom pridna in bom imela malo zverco rada...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1644 : četrtek, 11.06.2015 : 08:18:31 »

Cockta noooo, a pa znaš še kaj druzga kot JAMRAT? Lips Sealed Slovenski naciJonalni šport pa to? Roll Eyes
Glavo pokonci, pa žurat! guncagunca Zato pa si dobila mlajšo sestro, halo! Angry Tongue Cheesy
ČESTITKE, banda! Kiss objem Naj vam bo skupaj NADkrasno in pazite nase! Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1645 : četrtek, 11.06.2015 : 08:21:06 »

Ooooo, čestitike!  Cheesy Cheesy Cheesy Tole bi pa zelo pasalo k naši črni teti! Pazite nase in trijo adijo naj živi večno!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1646 : četrtek, 11.06.2015 : 09:21:36 »

Aaa, aam, prosim naj nekdo pove Babi Kojnu, da s temi forkami novi alkoholičarki dela strašno krivico  butnglavc
Ker tist, kar smo vidl na fejsu je bilo NORO kjut, tuki pa je videt samo ene razsute kocine vsepovsod.
Hočmo, neee - ZAHTEVAMO eno spodobno vsaj doprsno fotko nove alkoholičarke, kjer se bo vidla vsaka dlaka posebej in to v vseh razpoložljivih barvnih odtenkih, ki jih bojda ni malo  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1647 : četrtek, 11.06.2015 : 09:40:07 »

 objem
ČESTITKE!!!!

ps.
Tequila Sunrise je eden boljših filmov  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1648 : četrtek, 11.06.2015 : 18:00:30 »

Aaa, aam, prosim naj nekdo pove Babi Kojnu, da s temi forkami novi alkoholičarki dela strašno krivico  butnglavc
Ker tist, kar smo vidl na fejsu je bilo NORO kjut, tuki pa je videt samo ene razsute kocine vsepovsod.
Hočmo, neee - ZAHTEVAMO eno spodobno vsaj doprsno fotko nove alkoholičarke, kjer se bo vidla vsaka dlaka posebej in to v vseh razpoložljivih barvnih odtenkih, ki jih bojda ni malo  Kiss Kiss Kiss

 Huh Jst nepismena v fejsbuku bi link
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1649 : četrtek, 11.06.2015 : 18:28:36 »

rava, ker je Fejsbuk-nepismena tud  moja Baba Kojn, ne garantiram, da bo tale link delal. Ampak poskusimo...tole je dobila po Emajlu in pol ni mogla nehat drezat!:Smiley

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205560227058495&set=a.10200323314258948.1073741826.1037027141&type=1&theater
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines