mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 16:58:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 469 470 471 472 473 [474] 475 476 477 478 479 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1748987 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #7095 : petek, 19.03.2010 : 23:47:19 »

Se bom pa kmalu "lotila" naslednjega psa in ce bosta takrat tudi za, z veseljem posljem nov plakat  Smiley.
Ko boš naredila, kar pošlji, bom polepila.
Logiran
Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #7096 : sobota, 20.03.2010 : 00:45:21 »

Super! Sem razmišljala o Najki in Scotty-ju skupaj.
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #7097 : sobota, 20.03.2010 : 09:29:05 »

joooj superca za Riota..prou polepšalo mi je dan tole Cheesy
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #7098 : sobota, 20.03.2010 : 14:02:25 »

pa sta šla še dva Cheesy i wish them best
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #7099 : nedelja, 21.03.2010 : 12:30:58 »

Rio srček, želim ti lepo življenje v novem domu Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #7100 : nedelja, 21.03.2010 : 22:57:53 »

Ker ste mi pred nosom zklenili temo Tongue , tukaj psorocam, da je Nikolas tudi oddan. Smet, tebe prosim se za eno pogodbo. Lahko po posti na moj naslov, lahko jo pa pridem enkrat naslednji teden (cez en teden) iskat in ti spotoma dostavim se kletko. prej mi zal ne bo zneslo. Ali pa ce jo kdo prinese iz ZH v Lj. pogodbo, ki jo menjam za kletko.  Roll Eyes
m.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #7101 : ponedeljek, 22.03.2010 : 10:41:42 »

Hvala maja01. Wink Pa spomnila si me, da sem tudi jaz se dolzna pogodbe Poloni. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7102 : ponedeljek, 22.03.2010 : 11:10:45 »

Tole mi je sabrina na mail poslala. Ne vem, če ni nekaj najboljšega, kar sem kdaj prebrala v zvezi z nezaželenimi živalmi.



 

ZA SVE UDOMITELJE I VOLONTERE PRIHVATILIŠTA ZA PSE I OSTALE LJUBIMCE

Dobar dan, dobili ste broj 1213-4567, prihvatilište Tender Hearts. Zbog velikog broja poziva koje primamo, molimo vas da poslušate naš izbornik i izaberete broj koji najbolje opisuje vašu situaciju:

    * Pritisnite 1 ako mislite da smo veterinari i trebate besplatan savjet.
    * Pritisnite 2 ako znate da smo prihvatilište, ali želite uštedjeti i dobiti od nas besplatan, ali nestručan savjet.
    * Pritisnite 3 ako zarađujete 100.000 kn na godinu, ali ipak želite da mi platimo sterilizaciju lutalica u vašem dvorištu.
    * Pritisnite 4 ako imate psa starog 10 godina na kojeg je vaš 15-godišnji sin nenadano postao alergičan i odmah trebate novi dom za psa.
    * Pritisnite 5 ako imate tri psa, a dobili ste bebu i želite se riješiti pasa zato jer ste jedina osoba na svijetu koja ima i bebu i pse.
    * Pritisnite 6 ako vam je pas bolestan i treba veterinarsku pomoć, ali vi trebate novac da nekamo otputujete na odmor.
    * Pritisnite 7 ako ste upravo nabavili štene koje vaš stari pas ne prihvaća najbolje i želite se riješiti starog psa.
    * Pritisnite 8 ako je vaše malo štene naraslo i više nije onako maleno i slatko, pa ga želite zamijeniti novijim modelom.
    * Pritisnite 9 ako ste postariji i želite udomiti slatko štene koje nije aktivno i koje će vas nadživjeti.
    * Pritisnite 10 ako vam je rođak umro i ne želite se brinuti za njegovog starog psa koji se ne uklapa u vaš životni stil.
    * Pritisnite 11 ako se danas selite i trebate odmah nekamo smjestiti vašeg psa teškog 70 kg, 8 godina starog, nekastriranog i agresivnog.
    * Pritisnite 12 ako želite da volonter dođe danas k vama kući i pokupi psa kojeg više ne želite.
    * Pritisnite 13 ako ste brinuli za lutalicu pune tri godine, ali se selite i odlučili ste da to ipak nije vaš pas.
    * Pritisnite 14 ako zovete u 6 ujutro da biste bili sigurni da ćete me probuditi prije nego odem na posao, tako da svog psa možete ostaviti na putu za posao.
    * Pritisnite 15 da nam ostavite anonimnu poruku o tome kako ste još sredinom siječnja ostavili psa u našem dvorištu, što je, dakako, bolje nego da ste nam psa ostavili bez ikakve poruke.
    * Pritisnite 16 ako ste ljuti zato što nećemo prihvatiti vašeg psa kojeg ste imali 15 godina, jer to nije naša odgovornost.
    * Pritisnite 17 ako želite zaprijetiti kako ćete eutanazirati svog desetgodišnjeg psa zato što ne možemo doći do vas u idućih sat vremena.
    * Pritisnite 18 ako se ljutite što smo otišli na odmor i ostavili pse u rukama volontera koji nisu ovlašteni uzimati nove pse u sklonište.
    * Pritisnite 19 ako želite jednog od naših savršeno odgojenih minijaturnih čistokrvnih pasa koji obožavaju djecu i mačke, a kojih imamo u obilju.
    * Pritisnite 20 ako želite da uzmemo vašeg psa koji ima malih problema s agresijom, odnosno, samo je ugrizao par ljudi i zaklao sve susjedove mačke.
    * Pritisnite 21 ako ste već jednom zvali i dobili odgovor da ne možemo uzeti vašeg psa, ali sada se nadate pozitivnom odgovoru.
    * Pritisnite 22 ako želite besplatno iskoristiti prostor koji bi inače pripao lutalici, ali vi biste tu smjestili svog psa na nekoliko dana, dok ste na odmoru.
    * Pritisnite 23 ako je Badnjak ili Uskršnje jutro i želite da vam donesemo štene staro 8 tjedana, oko 6:30, prije nego vam se djeca probude.
    * Pritisnite 24 ako ste djeci kupili pačića, pilića ili zečića za Uskrs, ali sada je već Božić i to stvorenje više uopće nije slatko.
    * Pritisnite 25 ako želite da uzmemo vašu kuju koja se kotila već desetak puta, ali ne možemo ju sterilizirati jer je ponovno skotna i jer je to protiv vaših religioznih uvjerenja.
    * Pritisnite 26 ako lažete da biste jednog od naših mlađih volontera natjerali da se loše osjeća i uzme vašeg psa.
    * Pritisnite 27 ako vaša mačka grize i ne obavlja nuždu tamo gdje bi trebala zato što su joj pandže odstranjene, ali vi ne želite prihvatiti mačkino izmijenjeno ponašanje da biste sačuvali svoje fino pokućstvo.
    * Pritisnite 28 ako vaš dvogodišnji pas markira po cijeloj kući, ali vam nije palo na pamet da ga kastrirate.
    * Pritisnite 29 ako imate kuju koja živi samo vani i zovete zato što je odjednom postala skotna.
    * Pritisnite 30 ako ste učinili sve da naučite štene kućnom redu, ali niste imali uspjeha, a ne želite upotrebljavati box prilikom učenja jer je to okrutno.
    * Pritisnite 31 ako niste dovoljno pažljivo slušali poruku u kojoj smo tražili i vaš kućni broj, a ne samo broj na poslu, pa ste ljuti jer vas nitko od naših volontera nije nazvao.
    * Pritisnite 32 ako hitno trebate štene i ne možete čekati jer ste zaboravili da je vašoj kćeri danas rođendan.
    * Pritisnite 33 ako se boja vašeg psa ne slaže s bojom vašeg novog pokućstva i trebate psa druge boje i pasmine.
    * Pritisnite 34 ako se vašoj novoj ljubavnici ne sviđa vaš pas i preglupi ste da se riješite ljubavnice (koja će vas ionako uskoro ostaviti) umjesto psa.
    * Pritisnite 35 ako ste čuli čitav izbornik i još vam nije dovoljno. OVO ĆE VAS ODVESTI DA ČUJETE PLAČ JEDNOG OD NAŠIH VOLONTERA KOJI DRŽI ODBAČENOG STAROG PSA DOK GA VETERINAR USPAVLJUJE.
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #7103 : ponedeljek, 22.03.2010 : 11:21:54 »

Ma res, super napisano, žal se skriva tukaj ogromno resnice. Angry prav to bi nekateri potrebovali.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #7104 : ponedeljek, 22.03.2010 : 11:22:58 »

To bi bilo fino prevest v slovenski jezik.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7105 : ponedeljek, 22.03.2010 : 11:23:16 »

Marička, kako je vse to res.... Da me je včasih sram za človeštvo.  sram
Ampak se trudimo, da bi v svet odraslih pogledalo čim več za živali razumevajočih ljudi.  Smiley Pa še kakšnega odraslega "spreobrnit".

Včeraj mi je dala za mislit izjava dveh petošolk, ki sta rekli, da itak želi cel razred (ljubljanski) postati veterinar, saj vsi gledajo Animal REsc... na TV.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #7106 : ponedeljek, 22.03.2010 : 12:00:00 »

Sem poskusala prevest pa mi je bilo v originalu tud vsec in razumljivo.  Ponavadi ne posiljam takih meilov naprej ampak ta je res dober.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #7107 : ponedeljek, 22.03.2010 : 12:06:03 »

Ja, je razumljivo, to pa res.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #7108 : ponedeljek, 22.03.2010 : 12:08:56 »

Je v slovenskem jeziku že od leta 2007 na DK straneh  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7109 : ponedeljek, 22.03.2010 : 12:19:12 »

Okoli nogometnega igrišča v Tenetišah je bojda že mesec dni večji prijazen lačen pes. Bi lahko šla katera pogledat? Običajno je okoli naslova Tenetiše 21.
Logiran

Strani: 1 ... 469 470 471 472 473 [474] 475 476 477 478 479 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines