mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 03:57:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 158 159 160 161 162 [163] 164 165 166 167 168 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 823786 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #2430 : nedelja, 26.06.2011 : 22:30:14 »

Pa še sporočilo za Sunnyday IN Alexx: majčka mi JE prav! veselje veselje

Yay! Hočemo slikovne dokaze!!! Tongue

In ja, se podpišem; hvala VSEM, posebna pohvala pa Fifi1-ju za komplet organizacijo!!!
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #2431 : nedelja, 26.06.2011 : 22:33:52 »

Joj bilo je super, hvala vsem za super dan
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2432 : nedelja, 26.06.2011 : 23:36:53 »

Res je blo fajn, tako družba, kot hrana, vzdušje, pasje igrice - vse Cheesy! Mi bi drugo leto spet Tongue.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2433 : ponedeljek, 27.06.2011 : 06:34:53 »

Super je bilo, res  veselje

Hvala tršici za idejo ter vztrajnost pri vodenju tekme  Cool
Hvala Fifi1-ju za gastronomski in ogranizacijski del  super
Hvala fantom za postrežbo  Afro
Hvala vsem dvo in štirinožcem za fajn družbo  Kiss
Logiran
elina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #2434 : ponedeljek, 27.06.2011 : 09:34:30 »

Tršica res je blo fenomenalno! Dokaz: crknjen pes, ki se mu je zvečer komej dalo it ven lulat. Zdaj je pa vso energijo porabla za to, da se je iz svoje prestavla na mojo postlo, kjer dalje smrći.  Grin a lahko to čez par dni spet ponovimo?  Wink

Pred Fifi1 se lahko Gordon Ramsey skrije, voditeljice šova Azilanti imajo talent so pa lepo dokazale, da Poles in Valič v bistvu nimata pojma.  bravo super
In ja, Ela še vedno čaka nagrado za osvojeno prvo mesto v kategoriji petja. Lahko mini-viktorja izrezljate iz hrenovke, ker tista njena wagnerjanska arija vse poseka.  letos je opera in, ane?  Grin


ps: čakamo fotke majce...

 


Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2435 : ponedeljek, 27.06.2011 : 09:54:21 »

Šele sedaj takisto javljam, da je bilo megastično - včeraj ni zneslo, ker smo kar popadali v posteljo Grin. Ah in koliko dobrot je bilo na voljo - sedaj bi rade volje pojedla še kak čevap in vege nabodalček - prav škoda, da ima človek omejen prostor na razpolago za futer Tongue Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #2436 : ponedeljek, 27.06.2011 : 11:40:52 »

Če bi "mesojedci" včeraj probali vegetarijanske jedi, bi vsi vegiji postali!  Evil Tongue
NORO in HVALA!!!!  Kiss

Družba super, pesjanarji itak vsi najboljši  Kiss, da o kuhinji in organizaciji sploh ne izgubljam besed! Se ne da prehvalit!  Afro

Hvala za krasno nedeljo! (Donu se še danes ne da prav veliko)  Wink


ps: Tršica, mi je prav žal, da ti je majica prav... sem se že veselila, da bom dobila tvoj "višek"?!?  Roll Eyes No, Andrej se je! 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2437 : ponedeljek, 27.06.2011 : 15:04:44 »

Pa še to je treba povedat - Fifi1 je častil večji del hrane sam - torej meso, pa tisto fino zelenjavco, ki bi še mesojedce prelevila v vegetarijance, pa pir za pse je prinesel, pa celotno kuharijo, pa klopi in mize, skratka ni da ni. Potem je še skoraj vsaj nekaj svojega prinesel, tako da so se mize na koncu res šibile pod dobrotami in ob odhodu se je večina držala za trebuhe in stokala zaradi prenapolnjenosti. Roll Eyes Smiley.

Na račun tega pa so vsi udeleženci vrgli nekaj v Repkovo skrinjico, pa še simbolično štartnino je dodal vsak, ki se je prijavil za kakšno igrico in na koncu smo za repke in repkice zbrali, tralalala - 420,00   bravo eur!!

Naslednje leto zadevo ponovimo, definitivno, morda pa že razpišemo pasje olimpijske igre! Cool

Pa hvala Sunnyday za pomoč pri izvedbi igric..... fino je, da ko ti gre na smeh, gre še nekomu v neposredni bližini. Smiley

K

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2438 : ponedeljek, 27.06.2011 : 15:22:56 »

Ulala, lepa cifra Cheesy. Tko je fajn občutek, da čeprav si se nažrl do mrtvega si vsaj nekaj koristnega za brezdomčke zraven naredil Tongue Roll Eyes.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #2439 : ponedeljek, 27.06.2011 : 15:34:49 »

Navijam za pasje olimpijske igre Smiley   (pa dodamo lahko tudi kako kategorijo, kjer se izbira potem najbolj štrleča ušesa, najbolj talentiranega "pevca" ipd.)

(tršica, na račun včeraj pozabljene zadostne količine gotovine smo mi danes nakazali na Repkov račun še naš dolg)
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2440 : ponedeljek, 27.06.2011 : 15:46:05 »

No, to pa je cifra! Cheesy Pa res je blo luštno. Seveda, naslednje leto je treba zadevo definitivno ponoviti. Ideja s pasjimi olimpijskimi igrami je pa  super. Da sem boljši od Gordona Ramseya, mi seveda pomeni največ.  veselje Vesel sem, da so bili zadovoljni tako mesojedci, kot tudi vegetarijanci. Hvala vsem za pohvale, naslednje leto bo še boljše, če bom seveda izbran za kuharja in delnega organizatorja. Mi je bilo pa v veselje kuhati za tako dobre in neproblematične jedce. Smiley Jaz bi se pa rad zahvalil gospodu Vačkotu in fantu od riry (ah jaz pa imena), ki sta mi pomagala peči in me razbremenila do te mere, da sem lahko tudi sam v pikniku užival.  Wink Hvala!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2441 : ponedeljek, 27.06.2011 : 15:59:15 »

Fifi, kapo dol bravo super, tvoje kuha/pekerije so bile vrhunske, pa res čisto vse do najmanjše podrobnosti si se spomnil prinesti Shocked bravo.

Mi smo se imeli zelo fino veselje in ne vem, če se je to že kdaj zgodilo, da bi psa pozabila celo na večerjo Shocked. Samo dol sta padla. Resda sta imela zelo pester vikend in sta bila že 2. dan brez dopoldanskega spanca, pa vendarle. Da je Bit pozabil na večerjo ... khm, no, ja, očitno je nafehtal še več, kot si upam pomisliti Roll Eyes sram.

Naslednje leto zadevo ponovimo, definitivno, morda pa že razpišemo pasje olimpijske igre! Cool
Sem absolutno za Cheesy.

Pa hvala Sunnyday za pomoč pri izvedbi igric..... fino je, da ko ti gre na smeh, gre še nekomu v neposredni bližini. Smiley
Vratne mišice so me pošteno bolele Grin. Sicer me pa še vedno peče slaba vest za skorajšnje manjkanje oz. zamudo.
Naslednje leto bomo vlekli avto s kračo. Tongue Pa pisto bomo nardili, da boš lahko hitreje vozila. Cool
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2442 : ponedeljek, 27.06.2011 : 19:06:43 »

Katarina, da ne pozabim, jaz imam še tvojo vilico. Je varno prispela domov z mano in je oprana in shranjena. Povej, ko jo boš rabila, da ti jo vrnem.  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2443 : ponedeljek, 27.06.2011 : 19:10:19 »

No, pa še slike, da boste tudi nejeverneži verjeli, da je bilo res fajn 

Pasje lepotičke in lepotci  Cheesy

Bindi, naša pridna začasna lubica  Kiss





in njen cimer Picko





... pa še nekaj ostalih, malo manjših, ker smo pred največjimi imeli precej pasjega rešpekta  Roll Eyes

Žiža? (jaz sem z imeni bolj slabo)



Leksi z najširšim nasmehom





Peg(uš)a





Fifi, G. Ramseyeva bejba  Wink





Don, meni najlepšejši ovčar  Azn



Kleja s šefico



Page s svojim big boss-om



... se nadaljuje  Wink



Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2444 : ponedeljek, 27.06.2011 : 19:36:04 »

Part 2.

Medtem smo jedli in jedli in ....  predaja

Najbolj zaslužni za naše in pasje odlično počutje:

1. Tršica, vrhovna sodnica in idejni vodja v akciji (levo)  Cool, s svojo prvo vrhunsko pomočnico (najbolj prizemljena) Tongue



2. G. Ramsey (z belo pačko v ustih  pevka) in šopkom svojih pomočnikov  bravo Afro



... ter tisti, ki smo od obilice dobre hrane komaj dihali:

Eni v rešilnem čolnu (na suhem)  Tongue



.. drugi v polležečem položaju a-la siesta  Wink



... tretji nesramno cedeči sline tistim s štirimi tačkami  trmoglavka



in taki, ki so kar obsedeli





ali celo obležali  Grin



... se nadaljuje  Wink

Logiran
Strani: 1 ... 158 159 160 161 162 [163] 164 165 166 167 168 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines