mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 02:42:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 259 260 261 262 263 [264] 265 266 267 268 269 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 823779 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Salukis
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #3945 : četrtek, 01.08.2013 : 13:50:33 »

:-) Zdej ležimo doma, ker delamo vajo doooooolg prostor. To je tud vaja, a ne :-)
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3946 : četrtek, 01.08.2013 : 18:44:28 »

Predvidena "rdeča nit" avgustovskega srečanja bo "BAZAR", kjer boste lahko predali vso pasjo (mačjo) opremo, hrano, priboljške in ostalo, kar vaši ne potrebujejo več, so prerasli, jim barva več ne ustreza Wink, ali zaradi česarkoli drugega ne uporabljajo več, lahko pa v ta namen tudi kaj ugodnega nabavite. Predviden je tudi "1 euro shop", kjer bo vsak artikel (ni nujno pasji ali mačji) 1 euro.

Vse skupaj bo potem razdeljeno pomurčkom in horjulčkom.

To povem zdaj, da se boste imeli čas pripraviti. Cool



 veselje bravo Afro

Lahko pa je še pododdelek z 2€, a ne, če bi kdo slučajno prinesel staro (pra)babičino leseno skrinjo ali pa svoj zaročni prstan z rubini in safirji ali pa komplet unikatnih ovratnic za leglo odraslih dog s swarovski kristali  ...   Tongue Grin

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3947 : četrtek, 01.08.2013 : 21:12:59 »

Lahko pa je še pododdelek z 2€, a ne, če bi kdo slučajno prinesel staro (pra)babičino leseno skrinjo ali pa svoj zaročni prstan z rubini in safirji ali pa komplet unikatnih ovratnic za leglo odraslih dog s swarovski kristali  ...   Tongue Grin

 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3948 : petek, 02.08.2013 : 06:57:42 »

Tele doge sem pa spregledala, ker sem se že pri skrinji režala!  Grin Grin Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3949 : torek, 06.08.2013 : 14:10:54 »

Lahko pa je še pododdelek z 2€, a ne, če bi kdo slučajno prinesel staro (pra)babičino leseno skrinjo ali pa svoj zaročni prstan z rubini in safirji ali pa komplet unikatnih ovratnic za leglo odraslih dog s swarovski kristali  ...   Tongue Grin

Za tole in vse, kar paše zraven, bo predvidoma čas v soboto, 24.8.2013, v srednje do pozno popoldanskem času. Malo se bomo družili, malo morda povadili, več kot malo zabavali in na veliko zbirali sredstva in raznorazno opremo za pse, mačke, leglo dog, in podobno. Tako ste na to poletno srečanje vabljeni tudi ostali, ki bi želeli na tem bazarju sodelovati in tako nekaj prispevati za naše in vaše brezdomčke in pomoči potrebne.

Nadaljnja navodila sledijo..... tole je samo opomnik, da si označite na koledarju, pogledate, kje se vam valja zaročni prstan in kaj pravi babica na "odvzem" stare družinske skrinje. Grin Cool
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #3950 : četrtek, 08.08.2013 : 18:55:05 »

Juhej, mi se fočkamo  Cheesy  veselje
Logiran
Salukis
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #3951 : torek, 13.08.2013 : 14:15:43 »

Mai že poskakuje :-) Pridemo!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3952 : ponedeljek, 19.08.2013 : 12:10:56 »

Za tole in vse, kar paše zraven, bo predvidoma čas v soboto, 24.8.2013, v srednje do pozno popoldanskem času.

Evo, THE sobota se bliža in zdaj je skrajni čas za zadnje detajle, anede? Cool

Torej, na vadišču se zberemo ob 16.00, razšli se bomo, ko ..... bo čas za to. Seveda bomo tudi malo povadili, bistvo aktivnost pa bo - kot že napovedano - BAZARJENJE! Grin Cool.

*  To pomeni, da bomo zbirali pasjo in mačjo opremo za naše horjulčke in pomurčke!. Pod "opremo" mislim vse - povodci, ovratnice, oprsnice, posode in posodice, igrače, priboljški, hrana, rjuhe, brisače, itd... in nenazadnje tudi denarne prispevke, vkolikor je komu še kaj ostalo od poletnih počitnic. Roll Eyes.
*  Ker na vodi čutim, da bo odziv velik Kiss, računajte na to, da se bo zbrane zadeve že v soboto zbralo, sortiralo, po potrebi selekcioniralo in pripravilo na dostavo prejemnikom, zato vas vljudno naprošam, da zbrane zadeve pregledate že doma, po potrebi operete in s tem omogočite hitro in kvalitetno pakiranje, kjer bo sodelovalo kar nekaj parov pridnih ročic.... in verjetno tudi šapic. Smiley.

*  Pravtako se bo pripravil tudi "1,00 euro shop", kamor lahko prispevate poleg pasjih in mačjih potrebščin tudi vse ostale, kar se vam zdi, da bo prineslo kak euro. Tudi tukaj naprošam, naj bodo artikli prej pregledani (atestirani Tongue) in pripravljeni na bazarjenje. Če želite, lahko artiklu dodate potrebna navodila, pojasnila ali samo kak šaljiv komentar. Če bo izbor zanimiv, se bomo potrudili, da bomo te artikle čimbolje predstavili morebitnim kupcem in v njih zbudili neustavljivo željo po nakupu. Grin

*  Če se bo med vsemi predmeti pojavil kakšen "wauuuuuuu", potem se zna zgoditi, da bomo na urnik vrgli še kakšno zabavno licitiranje. You never know....  objem

Vkolikor je med vami kdo, ki "tehnično" ni azilaš, pa bi želel sodelovati, je absolutno dobrodošel, prosim pa, da se mi prej najavi po tlf ali preko maila. Hvala! Kiss

Hrana in pijača? Dajmo tako kot do zdaj - vsak nekaj malega ali tudi nič - saj se v takem primeru vedno nabere preveč. Wink in ni bojazni, da boste ostali lačni ali žejni.

Jasno pa je, da ste v primeru, da nimate ničesar, kar bi lahko prispevali v tale naš bazar, pravtako toplo vabljeni na soboto srečanje, saj bom poskrbela, da se bodo zabavali tudi pesjani.

Če sem kaj pozabila, pa na dan z besedo, sicer se pa v soboto vidimo, juhej!! veselje plesalec
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3953 : ponedeljek, 19.08.2013 : 12:27:52 »

Srčno upam, da nam uspe pridet, ker že imamo vse pripravljeno za tole, samo pridet še moramo.  Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #3954 : ponedeljek, 19.08.2013 : 12:44:00 »

 Cheesy Z Lano imava tudi namen priti in srčno upava, da ne pride nekaj vmes (obstaja manjša možnost).
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3955 : ponedeljek, 19.08.2013 : 13:26:10 »

Epona pravi, da trenutno nimajo kam spravljati zimskih kovtrov, zato jih prosim, če ste imeli slučajno namen, ne prinašajte. Hvala  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3956 : ponedeljek, 19.08.2013 : 13:29:24 »

Hvala Čarka, za tole informacijo. Pa v primeru prinašanja hrane bi prosila, da se omejite na tisto, ki je še originalno zapakirana in z nepretečenim rokom uporabe - to nam daje malo širšo možnost (tudi časovno) uporabe.
Hvala. Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3957 : torek, 20.08.2013 : 10:58:44 »

Eh, ravnokar dobila info, da nam ne bo ratalo pridet v soboto Sad. Imamo pa ene par malenkosti za dat naprej, tako da bi bilo fino, če bi jih lahko komu podtaknla (Čarka, Uncas?) Wink.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3958 : torek, 20.08.2013 : 13:04:33 »

Valjda, komot  Afro objem, se zmeniva na ZS
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3959 : sreda, 21.08.2013 : 11:35:01 »

Ker mi je tršica zaupala zbirateljsko darilni del sobotnega bazarja  pevka, bi prosila letošnje poletne šotoriste, če se lahko pofočkajo in prinesejo kakšno kemping mizico, kamor bomo razstavili prinešene darilE za 1(2)€ shop in seveda vse, kar bodo brez nakupa dobili pesjanarji v Pomurju in Horjulu  Cheesy. Res bi bil greh, da se očem dopadljivo  veselje in denarnici mamljivo  Roll Eyes, skriva in stiska v škatlah  Wink

Šolska miza pa bo itak (like always  Azn) prezasedena s trdnimi in tekočimi dobrotami  veselje

Logiran
Strani: 1 ... 259 260 261 262 263 [264] 265 266 267 268 269 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines