mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 12:46:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 325 326 327 328 329 [330] 331 332 333 334 335 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 306973 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4935 : petek, 28.08.2009 : 07:45:15 »

Jana, a vsem svojim psicam dodajaš med?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4936 : petek, 28.08.2009 : 09:00:03 »

Luni in Bali, pa se to samo pozimi, morda enkrat na teden ali pa se to ne.
Logiran

Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4937 : petek, 28.08.2009 : 12:45:27 »

Jana najlepša hvala. Mi je kar žal, da že prej nisem slišala tako natančnega nasveta Sad
Definitivno je največja napaka, da sem ji tudi jaz menjala hrano: riž, ajdova kaša ...po navodilih veta seveda, da bi našli hrano ki ji ustreza.

Sedaj se počasi odpravljava k Matkotu in vas nadobudno obveščam.
Jana nate bi se pa z veseljem še obrnila, glede na to, da si ta ves proces že dala za seboj in verjetno veš, kako je obarvan vsak moj naslednji dan.

Hvala vsem še enkrat, iz srca!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4938 : petek, 28.08.2009 : 12:55:45 »

Fajn uredita pri vetu. Za kakrsnekoli informacije ni nobenega problema, samo vprasaj, jaz pa bom sledila in poskusala pomagati, kolikor bom lahko.

Ja, smo dali skozi in v casu, ko je bilo najhuje, sem precekirala ves net, na celem kupu mailing list sem bila prijavljena, na kupe izkusenj sem zbirala ... predvsem se je pa zacelo resnicno boljsati sele takrat, ko sem spoznala, da je vsako eksperimentiranje smrtno (dobesedno). Mi je takoj na zacetku Matko rekel, da res nic dat zraven briketov, ceprav je bila psica suha kot trlica. Pa sem mislila, da pac tako vsakemu rece Smiley in zelela bit pametna. Vsak poskus naju je z Luno krepko udaril, letali smo ven, kot blesavi, brisali kar naprej ... in kar je najhuje, stopili nazaj namesto naprej. Najbolj sem se pa bala, da bomo prestopili med IBD bolnike. Z IBD ima yo kar veliko izkusenj, zal pa se je njen skotski ovcar po vsem matranju moral posloviti.

Zelim vama, da bi uspelo. Matka vprasaj prav vse, kar te zanima in vztrajaj na odgovorih.
Logiran

Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4939 : petek, 28.08.2009 : 13:03:11 »

Bom Jana, hvala. Definitivno me je neslo ravno to, kar si opisala sama...nehote je kje našla kak košček česa na travnikih in pojedla. In ravno tako sem opazovala, ko je bilo že malo boljše, zopet poslabšanje. Tako dejansko mislim, da je Tiba v poziciji kot je bila Luna.

Dejstvo pa je, da sem tudi sama že nekajkrat bila na tem, da jo odpeljem uspavat. Ampak dokler vidim v nejnih učkah še veselje, enostavno ne zmorem. In iskreno mislim, da je samo še tale pot kot si jo opisala Jana ti. Včeraj sva že začele s treningi, da je od mene stran samo ko je pasja igra (z drugimi psi). Drugače pa skoz ob meni, da jo čuvam kakšnih možnih priboljškov, ki bi jih na skrivaj našla. In ravno tako sem jo začela motivirat z žogico kot si omenila v prejšnjem postu. Res hvala!!! Več kot upanje so bili tvoji posti.

Poročam!
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4940 : sobota, 29.08.2009 : 18:09:38 »

Piksi veliko sreče.

Ekola midva z pokerjem se ponovno javljava in rezultati so boljši. Poker nima več driske, odkar sem postala totalni vohun Cheesy in da ja nebi  pojedel kar mu ni dovoljeno. Tako ,da se je stanje umirilo,zdaj pa počasi naprej. Jana še enkrat hvala.

Pa še rezultati glede FLORYBOOST Dog paste - dejansko pomaga (testi delani na mojemu Pokerju,kar še ne pomeni,da bo vašem psu pomagalo)

Lp Mirela!
Logiran
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4941 : ponedeljek, 31.08.2009 : 13:02:41 »

Mirela super, da je Poker boljše. Sem vesela.
V petek sem končno spoznala g. Matkota, ki se je Tibinega zdravja takoj lotil. Tiba je ostala pri njemu in bo tam do srede. Jaz pa nadobudno kličem vsak dan kako napreduje.

V glavnem dal jo je na infuzijo zaradi mineralov in vitaminov...do danes ji je preveril vse ostale organe, da lahko izloči možne posledice, glede na to da jo neuspešno zdravimo že pol leta. In zaenkrat vsi organi delujejo ok. Sedaj ji je začel dajat hrano, kot si jo Jana omenila, da jo je imela Luna in še ena zdravila - samo ne vem katera. Vmes bo naredil še eno preiskavo in poslal v Francijo - to je tisti del, kjer preverijo na kaj naj bi bila vse alergična. (To ji do danes še niso naredili). In seveda spremljajo njena lulanja in kakanja.

Več bom izvedela še jutri in v sredo tečem pomojem kar po zraku po to moje bitje, ki sem jo s takim težkim srcem pustila tam. Sej veste ...tisti zadnji pogled, ko nam ga pusti naš pesek češ "a tukaj me boš pustila al kaj... že drugič??" Uf me je stisnilo res ... sem prav pomehkužena od vsega tega Smiley

Mislim Jana, da bo proces zdravljenja isti kot pri Luni oz vsaj podoben.
Tam sem srečala še enega mopsa in tudi on ima blazne težave s hrano in rešujejo ter iščejo pravo hrano zanj.

Ne morem verjeti koliko teh novejših pasmic ima težavo s kožo in hrano Sad

Pozdravček od mene do srede Smiley
Logiran
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4942 : petek, 04.09.2009 : 11:56:26 »

Zadnje novičke so, da se je Tibiki spet malo poslabšalo in jo ima dr. Matko še vedno pri sebi na zdravljenju. Še dva posega računa v primeru, da ne bo izboljšav.

Tako prekleto jo že pogrešam Sad
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4943 : petek, 04.09.2009 : 20:41:52 »

Uh, bomo drzali pesti, da bo cim prej v redu in doma.
Pa, seveda, da se bodo tezave zacele uspesno resevat.
Logiran

Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4944 : ponedeljek, 07.09.2009 : 15:51:02 »

Hvala vsem za dobre misli.
Danes so mi javili, da je s Tibo boljše in če bo to stanje stabilno še dva dneva, jo grem lahko v sredo iskat. Molim za ta dan.
Če se stanje zopet poslabša, potem je še zadnji poseg s kamerco v ritko in odvzem zadnjega dela črevesja.

Iskreno pa priznam, da se počutim na pol gola in komaj funkcioniram brez nje. Res si nisem mislila, da mi bo toliko manjkala. tako prekleto jo pogrešam...že pisarna se mi zdi na pol prazna brez nje Sad

Pozdravček vsem !
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4945 : ponedeljek, 07.09.2009 : 16:10:00 »

Drži se! Samo še dva dni. Držim pesti, da se bo Tibino stanje stabiliziralo.
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4946 : torek, 08.09.2009 : 10:51:09 »

Joj to so mučni cajti,tako da se zaposli čim več, da preveč ne razmišljaš,sicer je pa še en dan,tako da ,za vaju držim pesti.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #4947 : sreda, 09.09.2009 : 10:02:02 »

Močno, močno stiskam pesti za Tibiko in upam da bosta čimprej spet skupaj!
Logiran
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4948 : sreda, 09.09.2009 : 14:14:24 »

Zlati ste!
Ni lepšega deliti te informacije z vami, ki v srcu veste,  kako mi je.

Dobre novičke so te, da je s Tibo zelo boljše. Krvi baje ni več in kakec boljši. Dr. Matko pravi, da jo želi še dva dneva imeti pri sebi, da se prepriča v stabilnost tega stanja. Je pa prepričan, da bomo našo punco spravili v red. Kar me navdaja z največjo srečo, če sem iskrena.

Tako jo sedaj grem iskat v petek zjutraj (11.09) in vsak večer pred spanjem si rečem koliko noči grem še spat  - kot otrok odštevam dni Smiley

Niti ne vem katera konkretno zdravila jemlje, kako in kaj, vse bom izvedela v petek in vam sporočim. Le prehrana je ista kot jo je omenila Jana.

Hvala vam za vse, resnično. Z vašo pomočjo se nisem počutila tako sama v tej agoniji obupa in utrujenosti. In seveda sploh, da ste me napotili k dr. Matkotu.
Hvala!

Topel pozdrav vsem.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4949 : sreda, 09.09.2009 : 14:21:14 »

Super, piksi, saj bosta hitro minila se ta dva dneva, pa bosta spet skupaj.
Vse dobro zelim Tibi in da obdrzi to stanje se naprej. Za hrano se ne sekiraj, bo (je verjetno ze) shujsala, ampak bo pridobila cez cas nazaj. Smiley
Logiran

Strani: 1 ... 325 326 327 328 329 [330] 331 332 333 334 335 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines