mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 14:58:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobri vojak Švejk  (Prebrano 94207 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #60 : sreda, 31.08.2011 : 10:07:42 »

 Cheesy Cheesy Cheesy hau kjut
prav zanimivo se mi zdi, ko si tamala vzame štrikec in mu ga pa spet ponuja nazaj Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #61 : sreda, 31.08.2011 : 11:12:19 »

...aha, pesika prav ve kako se mora igrat, da maček ne izgubi zanimanja Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #62 : sreda, 31.08.2011 : 11:21:08 »

Ja, včasih se sprašujem ali je vse skupaj zgolj naključje ali pa ga ima res naštudiranega...zadnjič sta se tako dajala s slamico, ki jo je imela tamala v gobcu (itak mora Švejku vse igračke pokrast jezen), Švejk jo je pa klofal Grin.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #63 : sreda, 31.08.2011 : 11:22:54 »

Meni se ne zdi naključje. Naključje bi bilo, če bi ji uspelo enkrat, tako pa se to ponavlja skozi cel posnetek Kiss
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #64 : sreda, 31.08.2011 : 11:59:11 »

Najbrž ji je uspelo enkrat, kdaj prej, ali parkrat, pa je skužila Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #65 : sreda, 31.08.2011 : 12:14:19 »

He, he, se mi zdi, da oba ful uživata v tej igri.  Cheesy Super sta!  ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #66 : ponedeljek, 19.09.2011 : 14:19:20 »

Malo čisto mačjih fotk Wink

miška, miiiiška, MIIIŠKAAAAA!


slamice znajo bit tud fajn


takole sem ga našla...


...in butnla v smeh


malo natur dnevne svetlobe


najboljša igračka na svetu Cheesy


malo muzikalne zamaknjenosti Cool


pa še ena fajn zadevca...tako fajn, da gre večkrat na dan preverit, če je še kaj v lukncah Roll Eyes


najbolj sladek mačji pogled na svetu ljubezen


odgovor na priboljške v lukncah...za obliznt!


kako maksimalno izkoristit čimveč igračk...


lepotec


Ni nam dolgčas v glavnem Smiley. Baraba mačja se je specializiral v kraji palčk za ušesa Evil. Ob vsaki priložnosti, ko pozabimo zapreti vrata od kopalnice, smukne noter, hop na wc školjko, pa na pralni stroj in cel ponosen parodira s palčko ...dokler Lexi ne uvidi, da je treba urgirat in mu jo sune Grin. Pa zjutraj ko ju spustimo v spalnico, ima navado vse povštre pregnest - ga je prav luštno opazovat, ko se tako trudi, pa prede in prede...cel traktorček Kiss.
Aja, pa doletelo ga je odmerjanje hrane po tanovem...sej suh ni bil nikoli, ane pevka, ampak zadnje čase ima sploh eno tako lastnost, da se kar razleze po tleh Roll Eyes, pa tehtnica je pri veterinarju tudi pokazala svojih 5,7 kg Shocked, tko da od primarnih želja, imeti eno malo drobčkeno mucico, no...ni šlo ravno po planu Naslednjič bom izbirala mačke glede na kilažo, tam do 3 kilc, da me ne bo v križu štihalo, ko jo dvignem Grin Tongue.

...do naslednje prigode, lep mrnjav vsem Smiley
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #67 : ponedeljek, 19.09.2011 : 14:27:53 »

Kradljivca oz. kradljivko  palčk in slamic imam pa tut jaz.
Cel žur, ko letim za njo, da jo vzamem.   Roll Eyes

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #68 : ponedeljek, 19.09.2011 : 14:32:32 »

lubček mali Kiss Kiss

akustika je pri nas lepo pospravljena odkar je pri hiši muzikaličen maček, ki je večkrat potrgal strune, preden sva pogruntala kdo tako na hard špila. z električnih pa po novem več ne odščipnemo viška strun - oba imata rada tiste štrleče konce, ki tako fajn migajo. pa fajn je imet zelo stabilna stojala za kitare  Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #69 : ponedeljek, 19.09.2011 : 14:38:38 »

oho, kakšne slikice, pa poglej poglej  Shocked , pri nas enako izkoriščamo več igrač skupaj in točno v isti postavitvi kot pri vas!  Grin Mačor še spljoh ni debelčkan  Roll Eyes. Je pa muzikaličen  Grin  ljubezen
Pa idejo s tistimi rolcami si mi dala. A rolce so prilepljene ali so samo dobro nabite v škatlo?  Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #70 : ponedeljek, 19.09.2011 : 14:42:47 »

MIšelinka, očitno je nekaj na njih Smiley. Najbrž predstavljajo v mačjih očeh, neko prav posebno trofejo, glede na ponosno držo ob ulovu Grin. Jo pa kar hitro odvzamem, če me psica ne prehiti (no, sej potlej jo pa njej Tongue), ker jo začne žvečit in ga imam na sumu, da bi jo pojedel, tumpec mali trmoglavka.

Rava: A ni fajn imet glasbeno nadarjene mačke? Drugače je on prišel samo do te "začetne" faze, ne kaže interesa da bi šel v nadaljevalni tečaj . Mogoče pa moram rečt dragemu, da pusti Pavlo (kitaro Wink) malo bolj na dosegu šap, da vidimo, če se bo morebiti premislil Grin.

Luna, rolce sem med sabo zalepla s salotejpom, po 2 vrste skupaj, potem pa noter zabila - fajn zadeva, uspeh zagotovljen Afro
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #71 : ponedeljek, 19.09.2011 : 14:57:58 »

He, he, za mojo Ajšo je posebna trofeja, ko nama z Vivi ukrade Perota na palčki. Najprej lenobno opazuje, ko se midve igrava, potem pa samo zalet in ga hopsne.

Pa vleče tisto palico, ki je še enkrat daljša od nje za sabo s takim  Evil pogledom. Tko, da se ve, kdo je šef.


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : ponedeljek, 19.09.2011 : 15:00:20 »

Krasen pameten in muzikaličen maček Kiss. Ideja z rolcami je SUPER Afro
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #73 : ponedeljek, 19.09.2011 : 16:45:25 »

A so to rolice od wc papirja? Ker se mi take namreč zdijo nekoliko ozke in globoke.
Kar se pa teže tiče -manekena imaš, bi morala videti, kako je, če se ti ob vsaki priliki za vrat zabriše 7,5 kg mali, mickeni mucek
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #74 : ponedeljek, 19.09.2011 : 16:56:20 »

Jp, od wc papirja, pa (zrezane) od papirnatih brisač - nič hudega, če so malo globlje, se je pa ja treba malo potrudit za posladek Evil Wink (sicer ni bilo videt, da bi ga kaj motilo)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines