mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 16:35:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Dolgodlaki škotski ovčar
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 91   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dolgodlaki škotski ovčar  (Prebrano 234539 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #975 : nedelja, 22.11.2009 : 10:09:10 »

Ogledala sem si vajino stran, ki je čudovita. Sky je resnično lepotica (pa Gaja je bila tudi izredno simpatična psička!), jaz se je nikakor ne morem zadosti nagledat. Smiley
Logiran
Blue pearl
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #976 : nedelja, 22.11.2009 : 15:48:30 »

Hvala, Maja. Ja, Gaja je bila tudi prekrasna, sicer imam bolj malo njenih slik na žalost...so bili takrat še fotoaparati na film, pa se ni dalo tako škljocat kot danes. Saj Gaja je imela tudi rodovniške starše, a je njena pasja mamica pobegnila na kmete, in je potem pri njih ostala (ker originalni lasntiki niso meli časa zanjo, je bila cele dneve zaprta v stanovanje) oni pa niso delali vzrejnega...pred 17-imi leti so bile te stvari še veliko bolj rapuščene, kot danes. Jaz pa kot 10-leten otrok še vedela nisem, kaj rodovnik je;) Je bila pa super karakter, ful živahna, sva delali agility. Šele pri 13-ih letih da se ji je malo začela poznat starost, do 14-leta je vsak dan še z mano tekla več kilometrov. Neverjetna je bila, res.

Sky pa je tudi super...res prava lepotička in izredno nežna...pa tudi živahna in uživa v pasjih športih. Izgleda pa na slikah veliko večja, v resnici je res pravi drobižek;)

Kako pa se kaj tvoja Lesi drži?

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #977 : nedelja, 22.11.2009 : 17:20:13 »


U, super fimček, super sta!! Cheesy Kiss Joj, komi čakam da bom jaz spet kaj hodila na razstave, jih o-b-o-ž-u-j-e-m!!! Cheesy veselje veselje Cheesy

Sej mislim, da sem vaju vidla v Vrtojbi, sem gledala tudi škotske ovčarje. Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #978 : nedelja, 22.11.2009 : 17:56:09 »

Hvala, Maja. Ja, Gaja je bila tudi prekrasna, sicer imam bolj malo njenih slik na žalost...so bili takrat še fotoaparati na film, pa se ni dalo tako škljocat kot danes. Saj Gaja je imela tudi rodovniške starše, a je njena pasja mamica pobegnila na kmete, in je potem pri njih ostala (ker originalni lasntiki niso meli časa zanjo, je bila cele dneve zaprta v stanovanje) oni pa niso delali vzrejnega...pred 17-imi leti so bile te stvari še veliko bolj rapuščene, kot danes. Jaz pa kot 10-leten otrok še vedela nisem, kaj rodovnik je;) Je bila pa super karakter, ful živahna, sva delali agility. Šele pri 13-ih letih da se ji je malo začela poznat starost, do 14-leta je vsak dan še z mano tekla več kilometrov. Neverjetna je bila, res.

Sky pa je tudi super...res prava lepotička in izredno nežna...pa tudi živahna in uživa v pasjih športih. Izgleda pa na slikah veliko večja, v resnici je res pravi drobižek;)

Kako pa se kaj tvoja Lesi drži?



Jaz tudi pri 10 letih, ko sem dočakala Lesi, nisem imela pojma o rodovnikih. Smiley

Lesi se krasno drži in prav tako kot tvoja Gaja je šele zdaj začela kazati znake starosti, čeprav niti ne kaj dosti (18.12. bo dopolnila 13 let). Wink Se pa zanjo zdaj začenja malo bolj nemirno obdobje, ker počasi že začenjajo pokati petarde... (aja, Lesi ima svojo temo tule: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,33254.0.html)

Letos sem bila prvič na pasji razstavi, septembra v Celju. Ena škotinja mi je padla v oči in sem jo škljocnila. Zdaj sem šla primerjat tvojo Sky in škotinjo na sliki. Sem skoraj prepričana, da je to kar Sky. Smiley A je? Če je in če želiš originalno sliko, ti jo z veseljem pošljem. Wink







[attachment deleted by admin]
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #979 : nedelja, 22.11.2009 : 18:03:42 »

U, lepa slika! Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #980 : nedelja, 22.11.2009 : 18:04:57 »

Ena redkih iz množice vseh sotografij, ki je preživela čiščenje (beri: brisanje neuspelih fotografij). Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #981 : nedelja, 22.11.2009 : 18:05:59 »

Aha, vem kako je to, sploh ker imam zanič digitalec.. Tongue Grin
Logiran
Blue pearl
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #982 : torek, 24.11.2009 : 20:57:33 »

Jaaaa to je moja Sky:) Ful luškana fotka. Sploh nisem opazila, da jo je kdo slikal...počohat pa se ti verjetno ni pustila, a ne?Wink Ker ima tak zelo poseben karakter...ne mara tujcev in se odmika, če jo hočejo božat...ima pa neznansko rada svoje ljudi (družino in prijatelje, ki jih pozna že nekaj časa) in ko te vidi, tudi če minejo vmes samo 2 uri, potem še pol ure joka od veselja, repka in te lupčka;) Saj drugače mi je čist ok tak karakter, da ne sili k ljudem, in ker vem, da je ne bi mogel kar eden odpeljat...le na razstavah je malo smotano, ker se ne pusti lepo pretipat sodnikov in jo to velikokrat stane lepe uvrstive. Sicer pa medve itak bolj uživava v frizbiju, agilityju in podenju ovčk:)

Sem pregledala temo o Lesi, gospa super uživa pri tebi in se res dobro drži glede na leta....pa podobno 'osivela' je kot je bila moja Gaja zadnja leta:) Ti želim res še veeeeliko lepih in zdravih let z njo! A imaš še kakšno sliko ko je bila še majhna?

Tukaj pa še fotke iz Zagreba, kjer smo bili na specialki britanskih ovčarskih pasem:
Od leve proti desni: Billy, Lexy, Dandy, Moon in Sky
http://www.mojalbum.com/data/images/4/14456534/17374952/17466514.jpg
Moon in Sky v ringu
http://www.mojalbum.com/data/images/4/14456534/17374952/17466511.jpg
Sky:)
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs115.snc3/16262_357183475592_886710592_9859256_6347725_n.jpg


Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #983 : torek, 24.11.2009 : 21:51:34 »

Jaaaa to je moja Sky:) Ful luškana fotka. Sploh nisem opazila, da jo je kdo slikal...počohat pa se ti verjetno ni pustila, a ne?Wink Ker ima tak zelo poseben karakter...ne mara tujcev in se odmika, če jo hočejo božat...ima pa neznansko rada svoje ljudi (družino in prijatelje, ki jih pozna že nekaj časa) in ko te vidi, tudi če minejo vmes samo 2 uri, potem še pol ure joka od veselja, repka in te lupčka;) Saj drugače mi je čist ok tak karakter, da ne sili k ljudem, in ker vem, da je ne bi mogel kar eden odpeljat...le na razstavah je malo smotano, ker se ne pusti lepo pretipat sodnikov in jo to velikokrat stane lepe uvrstive. Sicer pa medve itak bolj uživava v frizbiju, agilityju in podenju ovčk:)

Sem pregledala temo o Lesi, gospa super uživa pri tebi in se res dobro drži glede na leta....pa podobno 'osivela' je kot je bila moja Gaja zadnja leta:) Ti želim res še veeeeliko lepih in zdravih let z njo! A imaš še kakšno sliko ko je bila še majhna?


Se mi je zdelo! Smiley Če sem jo kaj božala, se sploh ne spomnim. To je bil moj prvi obisk pasje razstave in sem bila čisto zmedena od vsega navdušenja. Sem hodila naokrog, počohala vsakega, ki se tega ni branil in veliiiko slikala. Preveč super vtisov za naenkrat. Cheesy Sicer so pa meni sramežljivčki zelo všeč! Kiss

Je prav zanimivo gledati, kako Lesi sivi. Smiley Včasih je bila precej drugačna. Ja, imam slike tudi iz obdobja, ko je bila mladiček, ampak v klasični obliki. Tako da se moram enkrat lotit skeniranja. Wink

Na zgornjih slikicah je meni Sky najlepša. Res mi je oh in sploh lepa, čudovita... Kiss Čisto po mojem okusu - od gobčka, tačk, odlakanosti, pogleda,... super je. Smiley

Aja, če želiš, da ti pošljem sliko, mi samo pošlji mail na maja(pika)mohorovic(afna)gmail(pika)com.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #984 : sreda, 25.11.2009 : 00:01:19 »

joj, kako lepi škotki Kiss
črni so mi sploh KRASNI Cheesy

Maja, sploh nisem vedela da si takšna navdušenka psov, upam da se kaj vidimo kdaj Smiley  (če ne prej pa na slikanju Didike Wink )
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #985 : sreda, 25.11.2009 : 10:37:32 »

joj, kako lepi škotki Kiss
črni so mi sploh KRASNI Cheesy

Maja, sploh nisem vedela da si takšna navdušenka psov, upam da se kaj vidimo kdaj Smiley (če ne prej pa na slikanju Didike Wink )

Meni so pa zlati pa blue merle the best. Smiley

Ah ja, že od nekdaj sem 'usekana' na pse, čeprav tako praktično sem bolj na začetku. S tabo npr. (in večino tukaj) se sploh ne morem primerjat. Wink Zadnja leta so bila zelo sušna, kar se psov tiče, zdaj, ko sem pa končno končala z glavnino šolanja, se je pa vse malo bolj sprostilo. In sem navalila na pse. Itak, kdo bi se pa lahko temu uprl. Cheesy Pridno berem tale forum in ugotavljam, kako blazno nevedna sem bila!!!
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #986 : sreda, 25.11.2009 : 12:04:15 »

Zelo lepe slike, Sky je res čudovita! Kiss Smiley
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #987 : sreda, 25.11.2009 : 12:07:00 »

Kako lepe slike!!  Kiss
 
Logiran
Blue pearl
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #988 : sreda, 25.11.2009 : 18:02:28 »

Hvala Smiley Smiley Smiley
 Meni so pa bluji itak na 1. mestu, ampak mora bit lepa barva...Sky ima res super svetlo srebrno barvo, sem mela srečo, ko sem jo kupila, ker sem bila tudi totalno nevedna na tem področju pred enim letom! Takoj na 2. mestu pa so tricolorji, ampak spet morajo bit res črni, tako kot sta Dandy in Moon...prihajata iz najbolj uspešne psarne v Angliji. Sable pa so mi tudi všeč, ampak sem zelo izbirčna glede barve. Pa fuuul so mi lepi tisti z belo listo po nosku, tako kot jo je imel (a) Lassie iz filma seveda Wink No to je zunanjost...na koncu pa itak zmaga karakter:) Škot mora bit živahen, hiter, da rad dela...da ni samo 'za okras'!
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #989 : sreda, 25.11.2009 : 18:12:10 »

Jaaaa bela lisa na nosu! Kiss Seveda je na koncu izredno pomemben karakter, ampak je tudi o lepoti (pa še to je zelo relativna zadeva Smiley ) fajn kakšno rečt. Prav zanimivo, kakšne barvne kombinacije vse obstajajo in kako jih tudi vsak po svoje vidi. Wink Nekateri (kot si ti Blue pearl) pa imajo posebno srečo in čast in imajo vse v enem. No seveda, zame je itak Lesi oh in sploh super, tako kot za vsakega lastnika njegov kuža. Smiley Ampak takoj za njo je pa zame naj... kdo že? Grin Ja Sky ane! Grin Kiss Počohaj jo zame. Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 91   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Dolgodlaki škotski ovčar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines