mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 02:18:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)  (Prebrano 34854 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #75 : ponedeljek, 05.07.2010 : 17:23:30 »

Ful luštna Cheesy. Pa zdaj, ko je večja se mi sploh ne zdi, da je kaj veliko višavca v njej. Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #76 : ponedeljek, 05.07.2010 : 17:24:09 »

Lesi tudi, vse štiri od sebe, ampak na boku. Wink Na hrbtu pa res čisto nikoli ne spi. Kako so hecni ti naši pesjani, vsak po svoje je zanimiv. Cheesy
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #77 : ponedeljek, 05.07.2010 : 17:31:32 »

Ful luštna Cheesy. Pa zdaj, ko je večja se mi sploh ne zdi, da je kaj veliko višavca v njej. Wink

o pa še kako veliko je višavca v njej! neverjetno veliko energije ima in ko skoči kar leti po zraku, neverjetno res! Pa tudi po dlaki se pozna, da je pol višavca, ker nima čisto nič vozljev tako kot jih imajo maltežani. Res je super mešanica!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #78 : torek, 06.07.2010 : 08:21:45 »

Naša Pika tako leži  Smiley
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #79 : sreda, 11.08.2010 : 11:11:23 »

No moja mala kepica tako hitro raste, dobile sva tudi že datum za sterilizacijo in sicer 26. avgusta ob 8ih zjutraj.

Malo me je strah, ker še ni imela nobenih posegov in bo to prvi in upam da tudi zadnji. Ne morem si pomagati, saj ona je moj sonček in mi ni ravno vseeno kaj se z njo dogaja.

Upam, da bo čimprej okrevala, sicer pa je še nekaj časa do takrat. Potem pa bo septembra spet čas, da počasi spet obiščeva frizerja.

Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #80 : sreda, 11.08.2010 : 21:24:54 »

lepotička DIDI  Wink Smiley
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #81 : sobota, 14.08.2010 : 17:39:53 »

Strelca, saj je normalno,da te skrbi pred posegom Smiley in seveda da ti ni vseeno, ampak, ko bo potem hitro okrevala in ti bosta spet noreli okrog, ti pa boš vedela, da si ji marsikaj prihranila in jo zaščitila, bo tudi ta strah poplačan Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #82 : nedelja, 15.08.2010 : 10:16:30 »

Ne skbi, verjamem pa, da ti ni vseeno, seveda. Naša Pika je šla tudi čez to, saj ne rečem, da prvi dan ni bila boga, drugi dan pa je že tekala naokrog.  Smiley Tako da, saj bo, z Didi bo vse v redu.  Kiss
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #83 : nedelja, 15.08.2010 : 11:53:16 »

Saj vem, da bo moja kepica vse to lepo preživela in dala čez, vendar vseeno... to je moj otroček hehe..

Ravno zato smo določili 26. avgust, ker je četrtek in si bom vzela prost četrtek in petek, tako da mislim da do ponedeljka bo že lahko bila sama ta čas ko bom v službi. Upam, da bo vse v redu.

Drugače pa iščem prave pripomočke za krtačenje, ker imava tisti glavnik, kateremu se obračajo zobki in krtačo, ki pa se mi zdi, da ni v redu, ker je preveč groba.
Pozanimala sem se tudi o Furminatorju in baje ni za take pse, kot je Didi.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #84 : nedelja, 15.08.2010 : 13:42:36 »

Če imaš kako prijateljico, ki ima furminator poskusi pa boš videla.Didi je majhna, tako da je verjetno lahko tudi tisti za mačke. Furminator odstrani predvsem poddlako.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #85 : nedelja, 15.08.2010 : 22:45:38 »

Zelo prisrčna je na zgornji slikici! Kiss Kiss Sem prepričana da bo vse vredu z njo po sterilizaciji! Wink
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #86 : nedelja, 15.08.2010 : 23:43:07 »

No, moja Nejka bo pa sterilizirana en dan kasneje kot Dee Dee. Smiley Ko bo Dee Dee že pozabila, da se je sploh kaj dogajalo, si bom jaz nohte grizla... Wink Sicer pa sterilizacija ni prav noben bavbav, je pa res, da je težko ostati miren, ko gre za tvojega psa... Tongue Jaz sem videla že malo morje psic takoj po sterilizaciji, pa me je od skrbi skoraj pobralo, ko je bila sterilizirana naša Asta. Se mi je zdelo, da je premalo jedla in premalo pila, pa preplitko dihala in da bo vsak čas izdihnila in sem celo noč zraven nje predežurala (mislim... čisto brezveze... panik pač... butnglavc butnglavc butnglavc ...v bistvu je bilo vse čisto ok in b.p.), naslednji dan pa frajla sploh ni nič vedela, da bi se kaj posebnega dogajalo in bi najraje šla že na Triglav in nazaj... Roll Eyes Smiley Tako kot je rekla Houdini: ji boš s sterilizacijo marsikaj slabega prihranila, tako da je vredno tistih nekaj sivih las... Wink

Sicer je pa Dee Dee res ena prisrčna in simpatična psička... Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #87 : torek, 17.08.2010 : 08:43:28 »

Našo Piko smo prinesli iz sterilizacije na deki. Ni mogla sama hodit, ležala cel dan, hotela me je ugrizniti, ko sem ji hotela popraviti mrežico. Meni je bilo takrat res hudo vse to gledat, in sem se začela tudi spraševati, zakaj smo ji to naredili. Ampak ona je bila že visoko breja, to je bila težja operacija, kot le sterilizacija. (včasih pomislim, kakšni bi bili njeni mladički  Smiley, ampak smo se prav odločili).

Ampak naslednji dan, že takoj naslednji dan je bila stara dobra Pika. Tekala, se igrala, (ji nisem veliko dovolila), ampak je bila res popolnoma ista, kot pred operacijo. Pogumna kolikor se da  Kiss Kiss Kiss

Tako da bo, tisto, kar boš videla prvi dan, bo najhujše, nato pa vsaki dan boljše.  Smiley LEpo, da si boš vzela dopust, in ji stala ves čas ob strani. Do ponedeljka bo pa že zdrava, stara dobra Didi  Kiss mi bomo mislili na malo lepo belo kepico  Kiss Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #88 : torek, 17.08.2010 : 09:35:07 »

Saj bo. Wink Držita se, lepi Didi pa Kiss.
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #89 : nedelja, 22.08.2010 : 09:45:27 »

Hvala vsem za lepe besede, ste me kar malo pomirili!

V četrtek torej šibava v Ljubljano in jaz bom po moje kar čakala da me bodo poklicali, ker mi je tako težko mojo lubico samo nekje pustit, še pri frizerju jo komaj zapustim za eno uro, se mi kar srce trga.

Še dobro, da je ta operacija samo enkrat in imaš mir, da ni kot cepljenje, ki je vsako leto Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines