mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 01:56:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 380558 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1170 : torek, 26.10.2010 : 13:14:55 »

Fiju, kje je tisti smejko, ki si švic briše s čela predaja
Ok, priznam da vam ne bo dolgčas Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1171 : torek, 26.10.2010 : 14:00:09 »

Pici, lubica! Kiss Moja najljubša VIP-potnica, kolk ga dobro lomiš...

Vse vas lepo pozdravljamo ta na vas.
Cockta & Co. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1172 : torek, 26.10.2010 : 14:01:23 »

ta na vas.

ta = TJA na vas  Roll Eyes 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1173 : torek, 26.10.2010 : 14:11:35 »

O, Pepsi, naša najljubša letalka!
Se velikokrat spomnimo nate Smiley.

Pozdravček ta veliki kužli + obema obeskoma za ključe!

P.s.: A danes pa nisi na krovu, moj ravno danes leta gor in dol. Btw., pravi, da hoče spremembo malice, ker da počas postaja že dolgčas Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1174 : torek, 26.10.2010 : 14:17:00 »

Grem popoldne v Frankfurt. Če ga srečam, mi bom dala sadje od pilotov... obljubim! Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1175 : torek, 26.10.2010 : 14:25:28 »

Kje se jaz za tiste vaše malice lahko pritožim? Vsakič me hočete zastrupit!  Evil

Sori, Pici, tole je pa pomembno, futr je le futr  Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1176 : torek, 26.10.2010 : 14:40:13 »

Frankfurt? Upam, da boš tut novembra kaj na tisti liniji Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1177 : torek, 26.10.2010 : 16:55:17 »

Bravo ET  Cheesy  To pa je novica dneva  Cool 

Ampak Pici, ti ga pa malo sračkaš, čeprav, se mi malo dozdeva, kakšne sorte je tole  Evil   
FŽ, če se preseliš v manjše stanovanje, ti ni treba nobenih vrat zapirat, ker tolk kurijo, da je fajn toplo, pa še Pici je srečna, ker se vrata sploh ne zaprejo  Roll Eyes Wink Grin
Se mi je pa zdela tista zamisel od Cats, z vratci, idealna Smiley Dokler... človek v sekundi pozabi, da vratca sploh so in vrata zapre, pa pozabi kaj drugega zapret, ker je mačka itak za vrati, medtem, ko mačka smukne skozi vratca na prostost  Roll Eyes  Jaz sem se najprej na tole spomnila, ko sem prebrala vratca in še tisoč drugih scenarijev  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1178 : torek, 26.10.2010 : 18:24:58 »

Ja, zdaj jo imam vsak kolkor tolko pod nadzorom. K vhodnim vratim večinoma ne hodi več težit ko vstopim, je bilo pa kar nekaj truda treba za to. K garažnim pa vedno pride (če se ji ko grem s psom ven uspe zmuznit v garažo). Kadar je tam, vedno spustim ET naprej not - jo fino naskače in natakčka v pozdrav, tko da ona nima niti najmanjšega upanja na pobeg. Vratca bi ji omogočla tolko svobode, kolikor ji jo ne privoščim spljoh.

Poleg tega - a si predstavljate, da hoče potem čez ta vratca še Milenca Huh?
In se zagozdi in ne more ne ven ne not Shocked. In potem moramo klicat mizarja, da nam jo izžaga revo ven, Pici se ji pa izza vogla na skrivaj reži Evil. Nene, vratca so čisto prenevarna reč Roll Eyes.

Pepsi, moj gre zvečer iz Belgije, tko da veš na kter let dat tisto veliko stekleno skledo jagod, lubenic, svežih češenj in podobnega Grin Grin. Če se bo postrežba spremenila v tej smeri, takoj začnem potovat zraven na vsako pasjo procesijo Tongue.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1179 : torek, 26.10.2010 : 20:02:25 »

Poleg tega - a si predstavljate, da hoèe potem èez ta vratca še Milenca Huh?
In se zagozdi in ne more ne ven ne not Shocked. In potem moramo klicat mizarja, da nam jo izžaga revo ven, Pici se ji pa izza vogla na skrivaj reži Evil. Nene, vratca so èisto prenevarna reè Roll Eyes.

OMG, skoraj me je pobralo od smeha ...  predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1180 : torek, 26.10.2010 : 20:48:29 »

Ma neee noo  . Uboga Milenca, pa bi bila spet ona kriva za kažin Grin
PS: Saj se dobijo tudi večja, pasja vratca Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1181 : torek, 26.10.2010 : 21:19:34 »

... ja, una za labije in ZP-je Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1182 : torek, 26.10.2010 : 23:35:10 »

Kje se jaz za tiste vaše malice lahko pritožim? Vsakič me hočete zastrupit! Evil


Ti se nimaš kaj pritoževat, ko pa skoz letiš z Er Frans  Tongue, kje ti je nacionalna pripadnost? Cool

Pepsi, moj gre zvečer iz Belgije, tko da veš na kter let dat tisto veliko stekleno skledo jagod, lubenic, svežih češenj in podobnega Grin Grin.

Joj škoda, ker nisem prej vedla, bi res naročila kakšno presenečenje.   Evil Morš drugič prej povedat!


Frankfurt? Upam, da boš tut novembra kaj na tisti liniji Smiley

Nč bat, sigurno bom. Ti sam povej, če bi bla rada Top Gun, boš pomagala pristajat...  Cool Še za Pego bo šampanjc! Cheesy


Lupčke Piciki, Milenci  & E.T.; pa da neham smetit!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1183 : sreda, 27.10.2010 : 10:20:01 »

Uravnotežena, kvalitetetna in zdrava prehrana - briketi, pa čez surov rumenjak, včasih skutka, kefir, ribice, malo medu, ajdove kaše, za priboljšek babane, res občasno kak naš zelenjavni ostanek...
No, E.T. se ne strinja!
Včeraj zvečer mi je ukradla cel puter (250g) in ga hams-mljask pospravila. Čakam, kdaj bodo na vrsti masleni bobki pa nič ne zgleda, da bi bilo kaj na vidiku.  Zdej ne vem, a je to tak spodrsljaj v smislu McDonaldsa, ko se je treba ene dvakrat na leto pač malo zamastit ali pa gospa morda menijo, da ji dajem premalo kalorično hrano Angry?!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1184 : sreda, 27.10.2010 : 10:22:39 »

  Joj, FŽ, ona si dela pelcmantl za zimo! Očitno bo huda zima (indijanci si že nosijo drva al kako že gre tisti vic)!
Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines