mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 01:26:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarde so prepovedane!  (Prebrano 129969 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #180 : sreda, 14.12.2005 : 10:15:12 »

samo ubistvu petarde mečejo samo bolj mladi. po pa jaz sošolcem govorim, da so neumni ker mečejo petarde itd pa me majo vsi mal za trapasto...
pa nobenemu ne želim slabo, samo od kje so ljudje tako kruti, da recimo...mačku vržejo petardo pod tačke in take. halo!? to ni človeško. nej sami izkusijo kuko je to... k jim bo roko razmesarl pa bojo mel.


Na žalost petarde NE mečejo samo mladi - tem še človek oprosti norost. Veliko je namreč odrasluih, ki svoje malčke k temu še spodbujajo... Sad
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #181 : sreda, 14.12.2005 : 10:28:09 »

Res je to tisto žalostno dejstvo, da odrasli (telesno) vzpodbujajo in navajajo svoje otroke k metanju petard. Žal.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #182 : sreda, 14.12.2005 : 10:30:36 »

Ja, tudi tu naokrog mamo vsaj enega takega. Menda ima ze eno kastracijo v dobrem, kaksno si bo pa letos se prisluzil.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #183 : sreda, 14.12.2005 : 10:31:47 »

Saj, če boste imeli srečo, se bo tako ali tako enkrat sam "amputiral".
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #184 : sreda, 14.12.2005 : 12:36:47 »

tole me je pa spomnilo na enega mojega sošolca, ki si je v tistih davnih časih, ko so bile petarde prešvercane in velik prestiž, nabasal poln žep petard in se važil z njimi (prekmalu popokati ta zaklad se mu je zdelo škoda) en paglavec pa jih je na skrivaj prižgal. eksplozija v hlačah je bila precejšnja, poba je imel srečo, ker so bile v zadnjem žepu, tako da je bila opečena rit, sedeti pa zelo dolgo ni mogel. Pri pouku je ležal na trebuhu. dolgo.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #185 : sreda, 14.12.2005 : 12:41:42 »

en paglavec pa jih je na skrivaj prižgal. eksplozija v hlačah je bila precejšnja, poba je imel srečo, ker so bile v zadnjem žepu, tako da je bila opečena rit, sedeti pa zelo dolgo ni mogel. Pri pouku je ležal na trebuhu. dolgo.
Grin Grin... ne morem si pomagat....  res je  tragično  tole   Grin Grin  ampak  si ga  predstavljam  pri  pouku Grin Grin Grin Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #186 : sreda, 14.12.2005 : 12:44:35 »

 Grin Grin joj, saj ne da mu privoščim, ampak vseeno. . . Grin Grin
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #187 : sreda, 14.12.2005 : 13:26:57 »

Ne imej slabe vesti. tudi sam se je režal kot pečen maček, potem ko so najhujše bolečine minile.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #188 : sreda, 14.12.2005 : 13:29:27 »

me  pa  prav zanima,  kako  danes  pojasnjuje  brazgotino na  riti Grin Grin
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #189 : sreda, 14.12.2005 : 13:52:59 »

vedno pove po pravici in prav imenitno se mu zdi.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #190 : sreda, 14.12.2005 : 15:42:04 »

vedno pove po pravici in prav imenitno se mu zdi.

Sedaj se mu že mogoče zdi imenitno, ko pa je bila rit opečena pa je se je verjetno pridušal, da petarde nikoli več ne vzame v roke.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #191 : sreda, 14.12.2005 : 18:14:29 »

V roke še mogoče, v žep pa nikakor!
Sicer pa je poba zelo hitro prebolel bolečine, saj je postal zvezda šole, zanj sta se dve punci resno stepli v drevoredu, in na železniški postaji se je pojavil velik grafit z njegovim imenom in priimkom, imenom njegove punce, velikim OF ( ki sicer ni pomenil osvobodilne fronte ampak nekaj čisto drugega) in čisto majčkenim kljukastim križcem, ki je bil sicer narobe obrnjen, pa je bila zaradi tega vseeno na šoli cela štala.
No zdaj je to povsem resen gospod z odraslimi otroki, kakšen pa je njihov odnos do petard pa ne vem.
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #192 : sreda, 14.12.2005 : 20:21:15 »

nisem vedla, da starejši tud mečejo, pa ognjemet pa to še, samo petarde...

hehe lanabela ta pa je imel šolo Grin Grin Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #193 : četrtek, 15.12.2005 : 08:54:29 »

V roke še mogoče, v žep pa nikakor!
Sicer pa je poba zelo hitro prebolel bolečine, saj je postal zvezda šole, zanj sta se dve punci resno stepli v drevoredu, in na železniški postaji se je pojavil velik grafit z njegovim imenom in priimkom, imenom njegove punce, velikim OF ( ki sicer ni pomenil osvobodilne fronte ampak nekaj čisto drugega) in čisto majčkenim kljukastim križcem, ki je bil sicer narobe obrnjen, pa je bila zaradi tega vseeno na šoli cela štala.
No zdaj je to povsem resen gospod z odraslimi otroki, kakšen pa je njihov odnos do petard pa ne vem.

Sedaj pa prosim nehaj  Wink. To je že prava reklama za vse nadebudne mladce. Vsi si bodo smodili tazadnje s petardami, da bodo potem IN in ne OF.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #194 : četrtek, 15.12.2005 : 12:15:00 »

Kje pa, petarde ima lahko danes vsak mulček, to pa res ni več nič takega da bi se pred puncami bahali. Taki so danes OF. Sploh če so tako štorasti da si rit spečejo. ampak takrat, takrat si pa bil car, če si imel kakšno pokalico - ker so bile prepovedane, pa še težko jih je bilo dobiti. Tako dragocene so bile, da jih je bilo škoda počiti - nesreč je bilo pa več kot zdaj.
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines