mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 16:41:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 787212 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2220 : sreda, 25.04.2012 : 23:59:44 »

Vsem najlepša hvala za lepe in spodbudne želje.

Mi je zelo hudo, ma vam moram povedati hudo reč. No, na žalost je moje praznovanje rojstnega dneva potekalo vse prej kot veselo Sad
Moj ljubi črni satan se je tik, preden so začeli prihajat tudi njemu ljubi obiski, par metrov od naju z možem zagnal v človeka (tistega Prvega fanta od nekaj postov nazaj), praktično brez opozorila, midva v mraku sploh nisva videla, da je fant prišel do nas ... in ga ugriznil zadaj v nogo, ko je fant odskočil in stekel proč. Posledica: zelo strgane hlače, globoka raza na koži in sesuto upanje Cry Kako naprej ...

V vsem hudem sem se že sprijaznila tudi z mislijo, da, če nam nikakor ne bo uspelo ustrojiti tega njegovega čuvajstva do mere normalnega, mirnega življenje brez 24 urne pripravljenosti na izpade, mu probamo najti enega človeka, eno okolje, kjer bi lahko živel brez potrebe po ogrožanju vsega živega, kar pride k nam. Kaj pa vem, če je to sploh možno ... tako hudo mi je Cry

Vsi moji rojstnodnevni obiski so mnenja, da bi se dalo vsemu temu našemu mučenju s strahom in negotovostjo izogiti, če bi imela psa v pesjaku tako kot 10000 drugih ljudi. In bi šel z nami samo spat v hišo ...
Ma ... jaz sem posvojila psa zase, za družino, za V hišo, zato, da bo živel z nami kot član krdela. Saj vem, da psi čisto kamot preživijo zaprti v pesjakih z rednimi sprehodi ... ma meni to ni dovolj.

Roko je šel danes v "vojaški tabor" k Smetki za toliko časa, dokler se ne bo ugotovilo, kako delati z njim naprej. Za te "vojaške počitnice" sva se dogovorili sicer že pred časom, Smetka mi je nesebično ponudila to pomoč. Ampak zdaj se je pač zgodilo tisto, kar smo ves ta čas preprečevali in vmes ob vsakem najmanjšem napredku upali, da bomo zmogli ... Pa nismo.
Doma smo kaput.
Hiša je tako zelo prazna.

Zvečer sem šla k Ani in ... eh ... najbolj grozno mi je bilo srečati Bajko, ki naju skoraj na minuto točno čaka, da prideva Cry Sem se žogala z Borisom in Bajko in ... tako ga pogrešam Cry



Smetka draga Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2221 : četrtek, 26.04.2012 : 00:20:29 »

 Kiss Kiss Undecided
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2222 : četrtek, 26.04.2012 : 00:22:42 »

 Undecided  objem Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2223 : četrtek, 26.04.2012 : 00:28:19 »

Joj, mamaF, zelo mi je hudo!  Cry Ampak kljub vsemu držim pesti in upam in verjamem, da se bo vajina skupna pot nadaljevala in da bosta brez čuvanja srečna skupaj še mnogo let!  Kiss  objem ljubezen

Drži se, cela Samova banda ti pošilja kup poljubčkov, objemov, pozitivne energije in moči! Kiss  objem ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2224 : četrtek, 26.04.2012 : 08:00:22 »

Oh....tudi mi držimo pesti, da bodo vojaške počitnice zalegle in da bo Rokec še dolgo v veselje vsem, predvsem pa tebi, mamaF. Ti  mulc ti...  Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #2225 : četrtek, 26.04.2012 : 08:10:08 »

Tudi mi mislimo na vas  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2226 : četrtek, 26.04.2012 : 08:25:51 »

Joooj, Roko... bučko!  Angry Kiss mamaF, te zelo razumem, kako je to, ko ni pasjega bitja doma. In, obenem upam, da bodo vojaški ukrepi zalegli. Morda se bo vaše življenje z Rokotom malce drugače obrnilo, pa to vzamite kot dobro stvar.  objem ljubezen

Ob napisanem sem pa pomislila tudi na to, da nima Roko kakšnih zamer do tega fanta po njegovi zaslugi.  Huh Upam, da je to zgolj naključje....

Mislimo na vas!  Kiss Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2227 : četrtek, 26.04.2012 : 08:29:13 »

Ujej ... Nič fajn situacija, ampak se preživi Wink Kiss. Smo dali skozi tudi to, s kako potenco. Imeli takega (no, hujšega ... Lips Sealed) psa 12 let. Nikoli bil v pesjaku, vedno v hiši (če je tako želel). Zunaj dvorišča pa strogo na štriku. In za vsake obiske (razen tistih, ki jih je dobro poznal), je šel v mojo sobo in tam počakal. Mi smo to furali brez hudih pretresov. Je pa res, da smo imeli dvorišče in vrt ograjena (enkrat smo višali ograjo in švasali v nedeljo pozno zvečer, ko jo je na enem mestu nenadoma preskočil Roll Eyes), pa še vrata na dvorišče po možnosti zaklenjena in da načeloma ljudje niso vstopali kar tako ... Jaz se sicer totalno strinjam, da mora pes spoštovati pravila hišnega reda in da mora biti pošlihtano, kdo je kdo, ampak obenem mi ne pade na pamet, da bi psa zapirala cele dneve v pesjak zaradi ljudi, ki prihajajo na obisk. Pa tudi če jih je veliko ... Malo se morajo pa tudi oni naučiti manir Smiley. Ograja, zaklenjena dvoriščna vrata in zvonec. Pa gre Smiley. No, seveda to ne pomeni, da govorim, vdaj se v usodo, da pes pač tak je in da se ne bo spremenil - DALEČ od tega, sem še vedno prepričana, da se da marsikaj narest (!), ampak zihr je zihr. In ti si potem miren in ne v stalni nevarnosti, da si boš nakopal težave.
MamaF, mi smo s tabo! Vse boste uštimali! Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2228 : četrtek, 26.04.2012 : 08:41:37 »

Ojoj Sad.....ma jst verjemem, da boste zrihtali vse tako, da bo prav Wink objem ti,ti mulc jezen
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #2229 : četrtek, 26.04.2012 : 08:52:58 »

Povzeto po eni reklami : vse dobro. Samo fajn ni v tem trenutku. Saj bo.
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #2230 : četrtek, 26.04.2012 : 08:53:58 »

vse dobro > vse bo dobro.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2231 : četrtek, 26.04.2012 : 09:10:48 »

Dragi Roko in MamaF!
Lepo prosim. Po stotih letih preverim kaj dela vaš črnogorc, pa takšne novice! Pa saj vidiš, da je Smetka sposobna delati čudeže, bo pa ja tapravo vižo tudi za črnogorca našla. Glavo pokonci, za vsakim dežjem posije sonce! Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2232 : četrtek, 26.04.2012 : 09:26:31 »

Tudi mi držimo pesti, tačke, da se bo dobro izteklo.
Mogoče pa rabi malo počitnic? Vsekakor vas podpiram pri vztrajanju  Kiss

Za Smetko se pa itak ve, da je čudodelka!
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2233 : četrtek, 26.04.2012 : 09:27:10 »

MamaF - vojaški tabori pregovorno delajo čudeže. 
Stisnit zobe, fejst Bajko & Borisa čohat za "pasjo dozo" in lepo počakat, da je mulc zrel za vrnitev domov.
Mi vsi pa stiskamo tace&pesti, da bo to čim prej!
ljubezen
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2234 : četrtek, 26.04.2012 : 10:05:57 »

Draga mamaF! Hudo mi je, ko sem tole prebrala, zaradi tebe in tvoje družine, ker ste morali čez ta stres in ker zdaj pogrešate črnega "stražarja". Vem, da Smetki uspevajo na videz nemogoče stvari in prepričana sem, da ji bo uspelo ukrotit tudi tvojo zverinico. Brez skrbi! Vmes pa tako kot S in M 2011 pravi: fejst čohat Bajko in Borisa pa z njima na sonček hodit, doma pa ne pozabi, da tudi Miško pogreša črnuha. MamaF, vem, da veš, da pot iz dna vodi navzgor!  objem ljubezen Kiss

Logiran
Strani: 1 ... 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines